Форум

Data.BG Форуми: Бокс - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (69 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Бокс предстоящи мачове и всичко по темата

Потребителят е неактивен   elloko 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-February 06

Цитат

Кобрата с контрадело срещу Кличко

Звездата на българския професионален бокс Кубрат Пулев обмисля да заведе контрадело срещу Владимир Кличко. Кобрата призна това в ексклузивно интервю за World boxing news. Както е известно, световният шампион пусна иск срещу българина заради обвиненията, че употребява допинг и умишлено не иска да се подлага на извънредни проверки. След победата си на 15 ноември обаче украинецът си позволи да нарече Кобрата "простак" в едно от интервютата, които даде пред германските медии. "Обвиненията срещу мен са абсолютно неоснователни. Той обаче ме обиди, след като ме нарече простак и мога да заведа контрадело срещу него. Все още обмислям този вариант. Кличко просто няма основа, на която да спечели делото срещу мен. Сигурен съм в това, което казвам, защото така го чувствам и мисля", коментира ситуацията Пулев.
Българинът даде да се разбере, че не очаква Владимир да му даде реванш. Той е категоричен, че ще се бори за подобен мач. Преди това обаче българинът се е прицелил във възвръщане позициите си в световната ранглиста. За целта Пулев е готов да излезе срещу Тайсън Фюри или Дерек Чисора. Фюри спечели с нокаут в 10-ия рунд битката за Великобритания в края на миналата седмица и взе европейския пояс.
"Надявам се, че в началото на 2015 г. отново ще съм на ринга и ще се бия с Фюри или Чисора. Смятам, че всеки един от тях може да победи Кличко. Всичко е въпрос на правилна стратегия, тактика и късмет. Те направиха добър мач помежду си и са сред потенциалните ми съперници“, призна Кобрата, цитиран от "Тема Спорт".

Основание за дело има, но дали Кобрата ще успее да наеме достатъчно добри адвокати, които да се преборят с тези на Кличко и да спечелят делото?!?
2.1 Подписите могат да съдържат до 5 реда (има ограничение от 255 символа) текст (малък или нормален шрифт) и/или една картинка. Размера на текста трябва да е между 9 и 12 (малък и нормален). Големината на картинката не трябва да е по-голяма от 60 Кб. Помислете за хората, които са с по-бавна Интернет връзка, или си плащат Интернета на трафик.
0

Цитат

Талант №1 в бокса Благой Найденов става професионалист от 2015 година

Талантите в спорта, които са носители на медали от големи първенства, да получават заплати и премии от държавата. За това настоя днес главният треньор на националните отбори по бокс Михаил Таков. "Ако искаме да съхраним талантите си, а да не ги губим като Благой Найденов, трябва да им осигурим средства", категоричен бе Таков. Той обясни, че за световния ни и олимпийски шампион при младежите Найденов не била предвидена никаква премия, а за световната си титла при девойките от Албена 2013 Венелина Поптолева взела едва 300 лева. Преди седмици талант №1 в този спорт Благой Найденов подписа с известния ирландски мениджър Гари Хайд и ще дебютира на профиринга през януари 2015 г. По този начин България го изпуска и той няма да се боксира на Олимпиадата в Рио де Жанейро. Таков обяви още, че желанието на боксовата федерация е в спортните училища да бъдат приемани от пети клас състезатели в техния спорт. "Тъй като от 2017 г. ще се сменят възрастовите групи в бокса като горните граници ще се смъкнат, затова ще трябва да започнем работа със състезателите от по-ранна възраст. Както в спортните училища се извършва прием за гимнастика от трети клас, така и ние искаме това да става по-рано за бокса", обясни специалистът пред Блиц.

Жалко за ОИ, но пък колкото по-рано премине към професионалистите, толкова по-голям е шанса да се превърне в голям професионален боксьор.
2.1 Подписите могат да съдържат до 5 реда (има ограничение от 255 символа) текст (малък или нормален шрифт) и/или една картинка. Размера на текста трябва да е между 9 и 12 (малък и нормален). Големината на картинката не трябва да е по-голяма от 60 Кб. Помислете за хората, които са с по-бавна Интернет връзка, или си плащат Интернета на трафик.
0

Потребителят е неактивен   vinixxx 

• Регистриран: 08-June 06
ще дебютира на профи ринга,но в коя категория?
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеvinixxx, на 04.12.14 - 20:54, каза:

ще дебютира на профи ринга,но в коя категория?

До момента се боксира в категория до 81 кг.,така че може да се предположи, че ще е в полутежка при професионалистите.
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Отворете в началото на страницата един списък със интересните срещи за месеца !
Публикувано изображение
0

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   lordlosh 

• Регистриран: 09-April 05
  • Град:София

Преглед на мнениеelloko, на 03.12.14 - 13:30, каза:

Основание за дело има, но дали Кобрата ще успее да наеме достатъчно добри адвокати, които да се преборят с тези на Кличко и да спечелят делото?!?

По-скоро не, чисто и просто, защото Кличко не го е наричал простак, просто от спортал така преведоха руската статия.
Кличко беше казал, че досега не е срещал толкова нагъл човек или нещо подобно, но думата със сигурност не беше простак.
Иначе поздравления за темата. Интересно ми е обаче, защо уики и разни сайтове водят Кличко с 53 КО-та, като това над Кобрата му беше 54-тия нокаут. Срещу Мормек, Кличко записа 50-тия си нокаут, в това съм на 10000% убеден и оттам нокаутира Томпсън, Пианета, Леапай и Кобрата и стават 54.
0

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
Според мен кобрата е прав да се ядосва че Кличко не дава допинг проби, при положение че него го проверяват едва ли не всеки ден, а Кличко само веднъж след мача.
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
За 999 път, какво общо има Кличко с персоналния договор на Кобрата с неговия клуб и допинг контрола на който бива подлаган?

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Преглед на мнениеjohnnybet, на 08.12.14 - 02:49, каза:

Според мен кобрата е прав да се ядосва че Кличко не дава допинг проби, при положение че него го проверяват едва ли не всеки ден, а Кличко само веднъж след мача.

Да, ама това са лъжи на Кубрат. И аз мога да кажа, че имам 5 яхти и какво ще ми повярваш ли ? Допинга на Кубрат е 6 пъти годишно, като от австрийската федерация не са задължени да обявяват при положителен допинг тест.
Освен това файдата при зоба би следвало да е преди мача, а не 5-6 месеца преди него. Тук не става въпрос за качване на килограми със зоба, чисто и просто, защото Кличко никога не е имал рязка промяна при теглото, физика, удари и прочие, откакто е дебютирал. Освен това пак казвам, няма как да се изчистиш за месец-два, каквито ги дрънка Кубрат, той дори говори за седмица-две ....
Защо не мислите преди да пишете глупости? Виж му физиката на Кличко като е бил на 18-20 години и тогава ела пак да говориш ....
То ако беше толкова лесно .....
И БТВ, защо нашия не рева за допинга при мача му с Устинов и Димитренко, ако не се лъжа и двамата дават допинг само след мача, а и съм убеден, че повечето от опонентите на нашия преди това са били на същата схема.

Мнението беше редактирано от lordlosh: 09.12.14 - 12:42

0

https://www.youtube....h?v=Swh15l-o0Kw

:shock: :shock: :shock:

:emote_shock: :emote_shock: :emote_shock:

:emote_wacko: :emote_wacko: :emote_wacko:

Да се смее ли човек, да реве ли???

Мнението беше редактирано от elloko: 12.12.14 - 18:47

0

Потребителят е неактивен   Reanimocio 

• Регистриран: 01-May 06
  • Град:Supports:Himself.
Вокалистчето има 1:1 гард с кобрата :chuckle: :chuckle: :lol2:

cabrone каза:

добър ден искам да попитам след като съм погълнал една бутилка водка има ли друг начин да го вдигна освен с кокаин?
0

[quote]Стивърн-Уайлдър официално на 17 януари

Бърмейн Стивърн (Кан) и Дионтей Уайлдър (САЩ) ще се срещнат на 17 януари. Датата беше официално потвърдена от промоутърите на двамата боксьори Дон Кинг и Оскар де ла Оя. Срещата ще се проведе в Лас Вегас. "Аз съм шампионът и никой не може да ме победи - каза канадецът. - Приказките са много евтини затова ще говоря на ринга." Американецът, който има 32 победи с нокаут от 32 мача, обеща мачът да приключи бързо. "Наистина искам да го нараня - допълни Уайлдър. - Вече му обещах, че ще го наритам и смятам да си спазя обещанието."
/quote]

И тоя бой се очаква от доста време, само дано не се окаже същото разочарование като Чисора - Фюри.
1

Стивърн ако има мозък ще му прекрати кариерата на стъклената брадичка.
0

Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Stratesch 

• Спортно зомби 2015
  • Регистриран: 12-November 14
  • Град:Ловеч
Само преди два дни стана ясно, че Благой Найденов не е бил допуснат да тренира в залата на Славия, след като вече било ясно, че ще напусне аматьорския бокс и ще се качи при професионалистите. "Веднага, след като разбраха, че отивам при професионалистите, започнаха да ми искат пари, за да тренирам. И то в залата, в която съм отрасъл, в която се чувствам като у дома. Толкова медали съм донесъл на Славия, стана ми болно, че ми поискаха пари все едно съм някакъв чужд човек, все едно съм любител на този спорт. Не смятам, че съм го заслужил. Веднага обаче след като разбраха, че Гриша Ганчев ме задържа при аматьорите от Славия взеха да ми се подмазват и всички проблеми бяха разрешени. Пак ви казвам, ако не беше господин Ганчев, нямаше да остана да играя бокс в България", завърши състезателят.
СТЕФАН РАЛЧЕВ/БЛИЦ

0

Цитат

Кубрат Пулев заминава на преговори в САЩ

Кубрат Пулев ще замине за САЩ в следващите дни, където ще има серия от разговори за професионалното му бъдеще. Кобрата се намира на кръстопът в кариерата си и почти сигурно ще предприеме кардинални промени. Първата от тях вече е факт - най-добрият ни боксьор няма повече да работи с германския си треньор Ото Рамин. Има вероятност новият наставник на Пулев да бъде американец, пише "24 часа". Точно такъв ход предприе Владимир Кличко след първата си загуба с нокаут преди над 10 години. Украинецът се довери на легендарния Емануел Стюарт, който го изведе до върха. Наскоро бившият европейски и интерконтинентален шампион в тежка категория призна, че може да не продължи договора си със "Зауерланд". "Всичко е въпрос на разговори. Дори и нещо малко да не ми хареса, може да премина при друг промоутър", заяви 33-годишният софиянец. Все още няма яснота кога ще бъде следващият мач на Пулев. По всяка вероятност той ще се опита да си върне европейската титла. Целта пред него е до две години да стигне до нова претендентска позиция за някоя от световните титли в тежка категория.

Дано Кобрата да намери свестен треньор, че да вдигне още малко класата си. Потенциал има и при добър наставник със сигурност ще го развие. Ако пък си намери и друг промоутър, нещата хептем ще "заспят".
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Преговорите за "мача на века" между Мейуедър и Пакиао са на финалната права

Пак се почна със спекулациите, но печката според мен няма да се съгласи.Сакън да рискува да развали рекорда си, а и отдавна каза, че ще се бие точно 2 мача, колкото да изравни рекорда на Марчиано от 49 победи и да остане непобеден.
0

Потребителят е неактивен   Ollek 

• Регистриран: 16-January 14
Дон Кинг: Кличко е скучен, Бърмейн ще го бие

Легендарният Дон Кинг отново е в светлината на прожекторите благодарение на Стивърн. Промоутърът организира мача за титлата в Лас Вегас заедно с „Голдън Бой”. Кинг искаше срещата да е в Египет, но след това се отказа.
- Този мач е мачът на века. Това е като мача между Мохамед Али и Джордж Форман. Ако бях отишъл в Киншаса, нямаше да е сензация, защото вече съм го правил. Исках да е под пирамидите в Египет – каза Кинг пред „Берлинер Моргенпост”.
Според него Стивърн ще бие не само Уайлдър, но и Кличко.
- Бърмейн е като Майк Тайсън. Той е гладиатор, унищожава всеки опонент. Ще бие и Кличко. Уайлдър е добър боксьор, но той няма шанс срещу Стивърн. Братята Кличко свършиха добра работа, но са скучни. Те не са като Али, Фрейзър, Форман, Тайсън или Холифийлд. Вие ще си пуснете ли телевизора през нощта, за да гледате мач на Кличко? – каза още Кинг. Старото време обаче не му липсва. – Беше хубаво, но свърши. Няма смисъл да мислим за миналото, защото така няма развитие. Боксът се развива постоянно. Сега също е забавно, има голямо шоу. Боксът е най-големият спорт в света, но и в другите спортове е интересно. Хората могат да избират от много повече неща, не трябва да го забравяме.
1

Потребителят е неактивен   KieranRichardson 

• Регистриран: 20-July 05
Ще дават ли Уайлдър и Стивърн по НВО
0

Споделете тази тема чрез:

• (69 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login