Форум

Data.BG Форуми: Малко политика в раздел спорт - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (199 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Малко политика в раздел спорт В спора се раждала истрината :)

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски

Преглед на мнениеispancheto, на 10.05.14 - 23:03, каза:

Не са лиготии, има наредба за лицензиране, там са изброени подробно всички минимални изисквания към терен, осветление, зони за сигурност, стая за първа помощ, капацитет и др.Друг е въпроса как се прилага от БФС

да, знаем ги тия наредби.. тва е същото както и наредбите за условия на труд, чистота и т.н. в предприятия и фирми които ЕС ни наложиха, а същевременно ако влезнеш в някой хлебозавод или пицария в Англия, Франция, Белгия и т.н. и ще се хванеш за главата. Същия този ЕС, който хора като дазинера боготворят, а всъщност се опитва да ни извива ръцете и една камара хора бяха принудени да фалират и да си затворят фирмите заради тези "изисквания", за да може да ни се внасят развалените продукти които западна Европа вместо да изхвърля ги пласира тук
0

Потребителят е неактивен   dazinera 

• Регистриран: 20-June 06
  • Интереси:Левски

Преглед на мнениеBelovV, на 11.05.14 - 00:19, каза:

да, знаем ги тия наредби.. тва е същото както и наредбите за условия на труд, чистота и т.н. в предприятия и фирми които ЕС ни наложиха, а същевременно ако влезнеш в някой хлебозавод или пицария в Англия, Франция, Белгия и т.н. и ще се хванеш за главата. Същия този ЕС, който хора като дазинера боготворят, а всъщност се опитва да ни извива ръцете и една камара хора бяха принудени да фалират и да си затворят фирмите заради тези "изисквания", за да може да ни се внасят развалените продукти които западна Европа вместо да изхвърля ги пласира тук

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Васил Левски - "Всичко се състои в нашите задружни сили."
0

с кое по-точно не си съгласен, сърбите като не са в ЕС защо са 2 пъти по-добре от нас? че и война водиха на всичкото отгоре, да не коментирам пък хърватите. Реално погледнато покупателната способност на българина преди 14-15 години беше доста по-висока отколкото е в момента, а и от ден на ден пада все повече, пътищата стават все по-разбити.. много ни помага този ЕС

Мнението беше редактирано от BelovV: 11.05.14 - 00:37

0

ЕС не е някаква магическа структура, която с щракване на пръсти оправя положението в дадена старна. Положението ще се оправи, когато се води правилна политика в тази страна. Когато ни управляват комунисти и членове на ДС, на които единствената цел е да откраднат, колкото се може повече пари и да лижат гъза на Русия, ще стоим в лайната. ЕС ли е виновен, че ще строим Белене, Южен Поток, 7-и блок на Козлодуй? ЕС ли е виновен, че тези милиарди ще ги изплащаме аз, ти и всички останали, които плащаме данъци? Да продължавам ли?

Едит: Миналият ден Гюнтер Йотингер изпрати писмо до министъра, в което за пореден път каза, че нищо не са свършили от това, за което са се разбрали. Отбеляза, че изкуствено и популистко се поддържа ниска цената на тока и НЕК фалира заради това. Какво трябва да направи повече ЕС? Това, че народът ни е тъп и не го интересува нищо, стои вкъщи и си кротува е проблема.

Мнението беше редактирано от dazinera: 11.05.14 - 00:46

3

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Тази дискусия Белов и води и в раздел политика, но май бързо се отказа и сега гледам е продължил тук.
Ех тия мръсници от ЕС. Как могат да тормозят хората да използват касови апарати например? Ебати гадовете... толкова хора фалираха заради това :chuckle: :chuckle: :chuckle:

---

пп Да не забравя да отбележа за поредния пост в който се чува как от 10-14 години е било много по добре и от тогава нещата са спрели да се развиват. В много интересно противоречие се влиза. Ако иначе го питаш Белов ще каже, че Костов е най черния и той е виновен за всичко. Така ще отговарят и повечето потребители. Интересно, интересно.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

То е ясно че не е магическа структура но поне трябваше да се вижда вече някаква светлина в тунела след 6 години в този съюз, а аз такава не виждам, дори копаем все по-надолу. Включително и футбола ако погледнеш, с всяка изминала година отпадаме все по-рано и от по-измислени отбори, сигурно и преди 1ви кръг ако сложат кръг 0 още там ще са ни утепали разни малтийски страшилища :lol: ЕС смачка малкия и среден бизнес в България и точно след като влезнахме разните олигарси като Пеевски почнаха да си измислят и схемите с вериги като Лафка и т.н.
0

Преглед на мнениеBelovV, на 11.05.14 - 00:48, каза:

То е ясно че не е магическа структура но поне трябваше да се вижда вече някаква светлина в тунела след 6 години в този съюз, а аз такава не виждам, дори копаем все по-надолу. Включително и футбола ако погледнеш, с всяка изминала година отпадаме все по-рано и от по-измислени отбори, сигурно и преди 1ви кръг ако сложат кръг 0 още там ще са ни утепали разни малтийски страшилища :lol: ЕС смачка малкия и среден бизнес в България и точно след като влезнахме разните олигарси като Пеевски почнаха да си измислят и схемите с вериги като Лафка и т.н.

По какъв начин ЕС е смачкал малкия и дребен бизнес? ЕС ли прие закона, който гарантира монопола на Лафка? ЕС ли прие закон, който заобикаля законите на ЕС, за да позволи строежа на Южен Поток? И какво общо има футбола с бизнеса? Футболните отбори са АД-та. Държавата, ЕС и извънземните не трябва да се месят в управление на АД-та.

Мнението беше редактирано от dazinera: 11.05.14 - 00:52

0

Мда... ЕС е виновен и той създаде Пеевски. Управлението на БСП вече втори мандат и на Вожда Слънце нямат нищо общо. Те са просто невинни свидетели на пъклените планове на ЕС. Българите които са избрали това правителство също са напълно невинни. Нямат никаква вина. ;) :D

Публикувано изображение
A.Pinochet

0

Смачка го със безумните си изисквания към дребните фирми и хората буквално бяха принудени да затворят. Добре тогава да те питам защо учителската заплата не е мръднала от 2008 година? То да беше само тя де.. две правителства се смениха и се същия х*й
0

Белов... трябва да се научим (както и "магарето", това е за очите на пацето ; ) той си знае защо), че можеш да харчиш само колкото изкарваш, а не повече. Няма как да имаш бюджет за месеца от 1000 лв и да харчиш 2000. Да не говорим колко идиотско е да го натоварваш допълнително с разни социални глупости, помощи и тн. За да се увеличават заплатите е нужно да се увеличават и постъпленията, икономиката да се развива. Няма как да стане иначе.
И кои са тия правителства дето се смениха? БСП и техните коалиционни партньори и Бойко дето на хартия се пише десен, но политиката му е лява. Е извинявай...

---
пп и изискванията изобщо не са безумни. Виж за Бай Ганьо...

Публикувано изображение
A.Pinochet

0

Е той Белов отдавна си разсъждава като Бай Ганьо. Нали преди обясняваше как въпреки законите, трбявало да ги нарушаваме, както ни е удобно, но не помня точно темата. Има си закони и те трябва да се спазват. Българинът обаче не обича да спазва закони и затова много хора не харесват ЕС. Иначе не знам защо му обясняваш икономически неща като той въобще си няма и на идея от това. Звучи все едно е чул глупостите на пенсионерите пред блока и ги повтаря постоянно.
0

Потребителят е неактивен   urbansmoker 

• Регистриран: 03-March 04

Преглед на мнениеdazinera, на 11.05.14 - 01:20, каза:

Иначе не знам защо му обясняваш икономически неща като той въобще си няма и на идея от това. Звучи все едно е чул глупостите на пенсионерите пред блока и ги повтаря постоянно.

Ще се сетиш. Аз затова рядко влизам в "Политика"-та , повечето активни там са същите, че и по-зле. Там всеки който може да намери Крим на картата е специалист по украинската криза, всеки който знае чия столица е Брюксел е експерт по външна политика и въпросите на ЕС, а ако някой е гледал три пъти новините в осем и е прочел съботния "24 часа", то за него няма тайни в политическата обстановка у нас :D :D :D
2

Преглед на мнениеdazinera, на 11.05.14 - 01:20, каза:

Е той Белов отдавна си разсъждава като Бай Ганьо. Нали преди обясняваше как въпреки законите, трбявало да ги нарушаваме, както ни е удобно, но не помня точно темата. Има си закони и те трябва да се спазват. Българинът обаче не обича да спазва закони и затова много хора не харесват ЕС. Иначе не знам защо му обясняваш икономически неща като той въобще си няма и на идея от това. Звучи все едно е чул глупостите на пенсионерите пред блока и ги повтаря постоянно.

да, наистина анри направи един доста дълбок икономически анализ с изречението "не можеш да изкарваш 1000 и да плащаш 2000", чак бих те помолил да ми го разтълкуваш че наистина не го схванах :evil2: И за последен път ще те накарам да ми изредиш най-важните плюсове които сме получили от този съюз, минусите са ясни дъвкали сме ги десетки пъти, но някак си плюсовете ми убягват.
0

Преглед на мнениеBelovV, на 11.05.14 - 01:33, каза:

да, наистина анри направи един доста дълбок икономически анализ с изречението "не можеш да изкарваш 1000 и да плащаш 2000", чак бих те помолил да ми го разтълкуваш че наистина не го схванах :evil2: И за последен път ще те накарам да ми изредиш най-важните плюсове които сме получили от този съюз, минусите са ясни дъвкали сме ги десетки пъти, но някак си плюсовете ми убягват.

Ами явно не си го схванал щом питаш защо заплатите не мърдат нагоре. Аз ти зададох доста въпроси, на които ти не ми отговори. Не знам защо трябва да продължаваме този разговор.

1) ЕС ли иска да строи Южен Поток?
2) ЕС ли прие закон, който нарушава собствените закони на ЕС, за да прокара проекта Южен Поток?
3) ЕС ли иска да строи Белене?
4) ЕС ли иска да строи 7-и блок на Козлодуй?
5) Ти спомена, че ЕС е помогнал за монопола на Лафка. По този повод ЕС ли прие закон, който гарантира монопола на Лафка?
6) ЕС ли държи изкуствено ниска цената на тока и фалира НЕК?
7) ЕС ли води лява политика в последното деситилетие, която ни води пагубно надолу.
8) ЕС ли е виновен, че ни спира всички фондове заради корупция?
9) ЕС ли е виновен, че Левски с най-голям бюджет в България завършва пети и не може три години подред да мине 1 кръг в Европа. Това отново по твоите думи, футболът загива заради ЕС. Не знам какво общо има ЕС с АД.

Мога да продължавам до утре така да питам и отговор няма да получа. Дори не смея да попитам за кого ще гласуваш на изборите...

Преглед на мнениеurbansmoker, на 11.05.14 - 01:32, каза:

Ще се сетиш. Аз затова рядко влизам в "Политика"-та , повечето активни там са същите, че и по-зле. Там всеки който може да намери Крим на картата е специалист по украинската криза, всеки който знае чия столица е Брюксел е експерт по външна политика и въпросите на ЕС, а ако някой е гледал три пъти новините в осем и е прочел съботния "24 часа", то за него няма тайни в политическата обстановка у нас :D :D :D

То и аз затова рядко пиша там. Чета от време на време само. Като цяло в България всички разбират от футбол и политика, така че си напълно прав :D

Мнението беше редактирано от dazinera: 11.05.14 - 01:45

0

Потребителят е неактивен   nbss 

• Регистриран: 19-June 04
Аз в Политика гледам да не влизам че висенето там трепе мозъчни клетки, всъщност наскоро пробвах след няколко месечна пауза и попаднах на един тип, май ghosts се пишеше и.. се отказах за още няколко месеца :D
0

Потребителят е неактивен   gunnerz 

• Регистриран: 14-May 06
Тука е раздел за футбол не за политика,ходете си там да пишете и четете бисери.Не знам кой убива средния и дребен бизнес,но преди година тръгнах да правя на жената козметичен салон и през толкова нерви и дебилщини минах,че ви е бедна фантазията и да ви кажа не бяха от ЕС тия дето правиха парчетата...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

Преглед на мнениеBelovV, на 11.05.14 - 00:36, каза:

с кое по-точно не си съгласен, сърбите като не са в ЕС защо са 2 пъти по-добре от нас? че и война водиха на всичкото отгоре, да не коментирам пък хърватите. Реално погледнато покупателната способност на българина преди 14-15 години беше доста по-висока отколкото е в момента, а и от ден на ден пада все повече, пътищата стават все по-разбити.. много ни помага този ЕС

Хърватите са си развити от много време най-вече от към туристическа гледна точка. Имат прекрасен излаз на Адриатическо море и имат куп острови, които приютяват туристите и са едни от най-скъпите туристически дестинации.

Дори новият сезон на Игра на тронове, се снимаше изцяло там и се вливат не малко парички от тях, а и те самите актьори правят не малка реклама на страната в интервютата им за новият сезон.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Маняци за едно нещо е прав Белов, колкото и глупости да пише. Колкото файда има от ЕС , 2 пъти повече вреда. Специално за стоките е точно така както го пише. БГ стоките вече са деликатес в България. Ако един ден пък въведем еврото, това ще е последния пирон в ковчега на производителите ни. Ако погледнете по отгоре какви страни влизат в ЕС , страни които са се развили вече. Тук таме има по някои изключение и това сме ние. Турция сега също много се бутат за тоя ЕС, но не осъзнават какъв хуй ще си вкарат в гъза. Едно 80 процента от заведенията им не покриват повече от 1-2 точки от изискванията :D ЕС създава почва точно за не точно монопол, но дава предимство на големите.
0

Потребителят е неактивен   migs 

• Регистриран: 20-February 05
BelovV някак по ме кефиш като наивното и оптимистично настроено човече.С тия бълвочи дето ги напоства се окендза тотално.Окендза и цялата тема.

ГОТИН ПИЧ СЪМ А? В мазата имам самолет,
само че е тясна вратата,
и опират крилата, не мога да го изкарам...!!!

0

Потребителят е неактивен   changel 

• Регистриран: 16-May 06
На нас все някой ни е виновен - хърватите море имали - е ние като имаме и море и планина какво правиме по въпроса? Гониме родните туристи по съседните държави, а обираме социално слаби англичани и малоумни руснаци и очакваме да сме сила. Да не говорим за отношението към туриста - тая година бях на ски в Сърбия - в кръчмите те гледат като писано яйце, цените народни, а тука в еБанско са на принципа да одереме всеки като за последно /бира на Бъндерица е на цената на бира в петзвезден швейцарски курорт/. ЕС не ни е виновен, че крадеме еврофондове, че половината земи са пустеещи, че магазините са заляти от вносни боклуци, че нямаме промишленост и т.н. Ясно е че ЕС не е цвете за мирисане, но е време да спрем с оправданията.
0

Споделете тази тема чрез:

• (199 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login