Форум

Data.BG Форуми: Фен тема Кубрат Пулев - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (17 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Фен тема Кубрат Пулев боксьор

Потребителят е активен   slavigeorgiev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-September 05
Ще помоля последните 2 трола да не спамят в темата.
Пак ви казвам не сме тук да бистрим политиката или други личности освен Кубрат Пулев.
И само едно ще добавя и спирам .
Защо според вас Руски олигарси спонсорират именно братята Кличко?
Някой знае ли колко милиона взема Кличко на мач и къде отиват тия пари :D
Явно повече от вас и хал хабер си нямат от това кой плаща къде отиват парите и за какво :)
Има нет ровете се интересувайте се .

И моля без спам и които желае да пише нека е само по темата
0

Потребителят е неактивен   cabrone 

• Регистриран: 08-April 05
  • Интереси:like to hate
да да.... те се избиват и стрелят ма нали религията им е еднаква значи са едно :lol:
0

Потребителят е неактивен   ffabregass 

• Ветеран от раздел СПОРТ
  • Регистриран: 08-December 06

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 10.05.14 - 10:36, каза:

Е вече няма начин повярвай ми ;)
Или ще защитава тази титла или ще му бъде отнета .
Начина да няма мач с Пулев е само ако се откаже от титлата на IBF :D

И мислиш ли, че го боли хуя да се откаже от една титла, след като има други с други, далеч по-леки претенденти. Кубрат е силен боксьор, а Кличко не печели по-големи пари от обикновено от този мач. Варианта да оваканти титлата и да си защитава другите титли срещу утайки ми се струва много вероятен. Друг вариант е контузия. Според мен най-голям шанс е да оваканти и да се бие с победителя от Ареола и Стивърн за титлата на WBC.

И да поясним за родолюбците и патриотите - Кличко не го е страх от Кубрат Пулев. Страх го е от липсата на приходи от мач срещу Кубрат Пулев.
0

Потребителят е неактивен   Ollek 

• Регистриран: 16-January 14

Преглед на мнениеffabregass, на 10.05.14 - 13:46, каза:

И да поясним за родолюбците и патриотите - Кличко не го е страх от Кубрат Пулев. Страх го е от липсата на приходи от мач срещу Кубрат Пулев.

И аз това се опитва да им обясня. Кличко не го е страх от нашия. Просто от Кубрат няма да спечели пари. Не,че нашия няма шанс срещу него, но това е друга тема.
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
По евро спорт казаха, че има вероятност Клично да се откаже от титлата си и така автоматично няма да има мач с Пулев. Не му се рискувало
0

Потребителят е неактивен   databgforumuser 

• Регистриран: 29-June 09

Преглед на мнениеOllek, на 10.05.14 - 14:11, каза:

И аз това се опитва да им обясня. Кличко не го е страх от нашия. Просто от Кубрат няма да спечели пари. Не,че нашия няма шанс срещу него, но това е друга тема.

Тая страхлива путк@ Кличко, последните 5 години няма поети повече от 10 удара от противници.. Със сигурност го е страх да излиза срещу сериозни, които са малко кът в последно време, точно защото братята Кличко убиха бокса, който всеки го познаваше преди тях. Преди тях шампионите излизаха да се боксират срещу възможно най-злобните съперници, сега всичко е пародия.
Както казах Кличко последните 4-5 години е такъв дебил, че сигурно някой шампион от "Странджата" би го нокаутирал, ако го тренира 5-6 месеца кадърен треньор.
Точно че кранчето с парите ще спре за Кличко, за това го е страх да се боксира срещу сериозни противници.

Кобрата го мели този първия път на 6-ти септември, след това му дава реванш и пак го мели, та да може света да се отърве от най-големите паразити в бокса - братята Кличко. Беше ми яко да ги гледам преди, но след това което правят последните години, направо са ми черни да ги гледам. Единия поне спря да става за смях и се отказа от бокса, ама другия си е наглец.
0

Потребителят е неактивен   cabrone 

• Регистриран: 08-April 05
  • Интереси:like to hate
е като се откаже и нашия ще ореве света къв страхливец е кличко :emote_drinks:
0

Довечера е мача между Крис Ареола и Бърмейн Стивърн, а победителя е официалния претендент за WBC титлата на Кличко. Нашия е официален претендент за IBF титлата му. Победителя от тия двамата има точно толкова право да е следващия опонент на Кличко, колкото и Кубрат. Само че разликата е че и двамата са по-слаби от Кубрат поне на книга. Просто не виждам как Кличко ще рискува с Кубрат вместо да оваканти тъпата IBF титла и да се бие с победителя от тия двамата пичаги.
0

Според мен ако мача се играе в Германия то приходи от ТВ права ще има и то доста.
От друга страна както казах руски милионери винаги са плащали на Кличко за всеки мач доста дебели суми
за мача с Пианета бях чул че му дават 21 млн евро само за да се бие без значение дали бие или ще падне това са му сигурните пари. Друг в въпроса е че тези пари отиват за политическите цели на брат му.
Аз затова казах не ми се бистри политиката но той пари си взима със или без значение са приходите от мача.
По другия въпрос .... слушах пресконфенецията след мача с Леапай и той заяви че иска да подобрява рекорди и в близките 4 години мислил да остава непобеден и да държи всички титли.
По късно заяви че иска и титлата на WBC , обаче след като защити останалите сега е длъжен да защитава и тази.
Официална дата няма макар че нашия в-к Телеграф казват че на 6-ти септември било свободна дата за провеждането на този мач . А дали ще стане факт се чака потвърждение от лагера на Кличко

Мнението беше редактирано от slavigeorgiev: 10.05.14 - 15:29

0

Потребителят е неактивен   semkata 

• Messiah
  • Регистриран: 20-December 03
  • Град:София
  • Интереси:Winning.
Тия колко титли имат в тоя бокс, деба безмозъчните копелета. Тая организация се едно се ръководи от банда българи
0

Преглед на мнениеsemkata, на 10.05.14 - 15:29, каза:

Тия колко титли имат в тоя бокс, деба безмозъчните копелета. Тая организация се едно се ръководи от банда българи

Реално четири - IBF, WBA, WBC, WBO. Това са четирите боксови федерации/организации.

Поправка от горния ми пост: Кличко е шампион на трите, без на WBC. Ареола-Стивърн е мач за титлата всъщност и е много вероятно Кличко да избере да се бие с тях за титлата, вместо да защитава едната си срещу нашия. Така ще оваканти и пак ще има три, но няма да рискува срещу Кубрат.

Мнението беше редактирано от ffabregass: 10.05.14 - 15:32

0

• Messiah
И некой от ония двамата пичаги като му откаже кво става - остава с две :lol:
1

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Кличко бил понесал 10 удара само в последните си мачове :D Ми човека като е добър да се оставя да го тупат ли ? Ебати хората където ги има честно. Съмнява ме Кличко да се страхува от Кобрата , въпреки че нашия ще е може би наистина най стойностния му противник от доста време.
0

Преглед на мнениеsemkata, на 10.05.14 - 15:48, каза:

И некой от ония двамата пичаги като му откаже кво става - остава с две :lol:

Никой не отказва двубой с Кличко. Мач с Кличко = money.
0

Потребителят е неактивен   badboi 

• Регистриран: 04-April 05

Преглед на мнениеsemkata, на 10.05.14 - 15:29, каза:

органицазията не е една
USDA - Disrespect The Shield and get killed!!!
0

Потребителят е неактивен   databgforumuser 

• Регистриран: 29-June 09

Преглед на мнениеturbotobg, на 10.05.14 - 15:48, каза:

Кличко бил понесал 10 удара само в последните си мачове :D Ми човека като е добър да се оставя да го тупат ли ?

Обясни ми кога си виждал такова нещо преди Кличко и по-точно последните 4-5 години. Какви са тези претенденти за титлата, които от първата секунда се защитават и докато паднат в нокаут са се опитали не повече от 1-2 пъти да му нанесат удар? Как може подобен боксьор да е претендент за титла ? Излизаш и мачкаш, това трябва да правиш, ако искаш да си шампион. Толкова ли не можаха да му намерят един претендент, който да се осмели да удря?
Последния мач на Кличко беше огромна пародия, ама за мен още по-огромна беше онзи големия германец, който дрогираха, за да може да издържи повече бой, че публиката започна да се нерви сериозно на тези утайки Кличко.
0

Така де но кой луд ще оваканти титла дето я има за такава дето трябва да се бори.
Не ми изглежда реално а и би излязъл като страхливец. Не че до сега не е но поне не и по тоя явен начин
винаги се е държал мъжки и не е казал лоша дума за негов съперник с което показва уважение към тях ,
макар че това е само за пред публиката :)
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Mного тъп спорт излиза, че е тоя професионален бокс, 10000 организации и всеки си прави каквото си пожелае :JC_thinking:
0

Тоя е много нагъл
Някой трябвало да му иска съгласието за мач :D
Епа добре след 10 години дали ще се навие да се бие с Пулев :D
Ама к... му е до гъза и няма къде да бяга пък нека реве :D ето и статията :)

http://sportove.net/...%B5%D0%B2/3025/

И още една, която постава под съмнение това дали ще има мач

http://sportove.net/...B0-%D0%B8/2974/

Мнението беше редактирано от slavigeorgiev: 10.05.14 - 16:27

0

• Messiah

Преглед на мнениеbadboi, на 10.05.14 - 16:03, каза:

органицазията не е една

Така де, имах предвид бокса като цяло.
0

Споделете тази тема чрез:

• (17 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login