Форум

Data.BG Форуми: Фен тема'Боби Борисов' - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (135 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Фен тема'Боби Борисов' да отдадем чест на една икона

Потребителят е неактивен   sroad 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-May 05
  • Град:Русе
  • Интереси:Ще ги запазя за себе си.
Смених ШЛ само заради него. Коментарите са му чудесни.
0

Потребителят е неактивен   posleden 

• Регистриран: 25-December 05
  • Град:Las Vegas
тва арсеналската бръмтия ли беше ?
Публикувано изображение
You won't get rich betting like a bitch
0

Потребителят е неактивен   PlayStation2 

• Регистриран: 15-January 09
Тоя не заслужава отделна тема само за него...Остави го да си плямпа за мега футбола в Англия и, който иска да му вярва...

Цитат

Реал не беше пред фалит, а беше фалирал.Просто общината в Мадрид направи така, че да не бъде завършен процеса. Беше извършено за мен истинско престъпление, но това е нормално! То по тази причина и испанското първенство е вече със затихващи функции - два отбора и другите са на 30 точки след тях.

Аз съм чувал от Фъргюсън да казва, че следва и други модели - като този на Бразилия, на Арсенал, на френската академия и така нататък. Такива общи приказки има всяка седмица по стотина. Кайзера където отиде и казва един тон комплименти. Включително и в България.

Не може да ти е модел един отбор, който няма пари да си плаща заплатите на футболистите и взима заеми от банката за тази цел. Освен ако и ти искаш да живееш цял живот във фалит. Всъщност те Юнайтед в тази посока вървяха напоследък, добре че сега платиха ПИК-заемите си и вече контролират достатъчно добре финансовото си положение.

Ако нещата в Юнайтед бяха продължили да се развиват по същия начин щяха да си фалират като стой та гледай. В Англия си има закони и ако дължиш пари на някой фалираш. Кралицата няма как да накара Манчестърската община да ограби хората и да спаси отбора.

ПП. Не разбирам защо ме карате да говоря за Барселона всеки път. Този клуб нито ми е интересен, нито го следя кой знае колко. После да не се окаже, че аз съм коментирал един какво си. Питате - казвам какво мисля.

ЗА МЕН МАЧЪТ ЕБСФЛИЙТ ЮНАЙТЕД - АФК УИМБЪЛДЪН Е ДАЛЕЧ ПО-ВАЖЕН И ИНТЕРЕСЕН ОТ КОЯТО И ДА Е СРЕЩА НА БАРСЕЛОНА В КОЙТО И ДА Е ТУРНИР.

Давам и пример. В понеделник 29 ноември ще играят Дройлсден и Лейтън Ориент. Ще гледам тях, а не Барса - Реал. Така че ме оставете на мира и не ми разваляйте деня с футбол, който за мен е посредствен и напълно безинтересен.

Всеки има право на мнение. Не искам от вас да споделяте моето. Приемам, че моето мнение е крайно и дори на моменти не разбираемо, но ис е мое и аз вярвам в него. Но не ме карайте да говоря за тимчета, които пред блока да ми играят, ще си пусна щорите. Надявам се ме разбрахте!

Мнението беше редактирано от PlayStation2: 16.02.11 - 00:22

0

Да, този материал беше много силен.
0

Потребителят е неактивен   linkinrz 

• Регистриран: 03-November 05
Днес един му се обади в Тalk Show-то и тоя го накълна мъжката :lol: . Не ми е от любимите коментатори на диема, ама не мога да отрека, че разбира от футбол !
0

Потребителят е неактивен   alumen 

• Регистриран: 06-January 02
  • Интереси:efficiency
Двамата ББ са си поделили целия ефир - единия спортната, другия - неспортната част от него.
ББ е институция, харесва ви или не Р:

п.п. Мечтая за паралелен коментар на Боби и Алекси :lol:
Роди се и поведе ни в борба.
Обесен бе, но нивга не умря!
0

Потребителят е неактивен   semkata 

• Messiah
  • Регистриран: 20-December 03
  • Град:София
  • Интереси:Winning.
Изключително дразнещ тип. Има един коментатор, дето има подобен на неговия глас и коментира много добре.
0

Потребителят е неактивен   posleden 

• Регистриран: 25-December 05
  • Град:Las Vegas

Преглед на мнениеsemkata, на Feb 16 2011, 00:43, каза:

Изключително дразнещ тип. Има един коментатор, дето има подобен на неговия глас и коментира много добре.

и аз не се сещам за името му ама май говориш за тоя с катинарчето и мене ме кефи той ... тоя ББ Арсенал като бият даже тъч имам чувството че ше се изпразни от кеф .... :lol:
Публикувано изображение
You won't get rich betting like a bitch
0

Потребителят е неактивен   svenka 

• Регистриран: 24-June 05
Пак ли ?Колко пъти се е казвало,че човека е фен на Арсенал но начина му на коментиране не е пристрастен-за всеки си коментира нормално и гори в мачовете по 1 и същ начин.Човека си следи и харесва анг. футбол от сумати години и това,че на някои не им харесва си е техен проблем.Да понякога се изхвърля с приказките за другите първенства,но в повечето случаи това става когато става наистина класен мач.Анализите му за ЕПЛ в повечето случаи са много точни и дават реална преценка за състоянието на даден отбор.Както има хора които харесват и нехаресват Сокачев така е и с ББ.
Гледам критиките са главно от Приемиера фенове ама нормално.

Цитат

То по тази причина и испанското първенство е вече със затихващи функции - два отбора и другите са на 30 точки след тях.

Не е ли така сега?ИЛи,че половината банки в Испания само се чудят как да нарпавят така,че Реал да не фалира заради дълговете си ама отново им отпускат заеми..или за парите които получават РМ и Барселона в сравнение с другите 18..ама това е друга тема на разговор.
0

Потребителят е неактивен   semkata 

• Messiah
  • Регистриран: 20-December 03
  • Интереси:Winning.

Преглед на мнениеsvenka, на Feb 16 2011, 01:14, каза:

Гледам критиките са главно от Приемиера фенове ама нормално.

http://www.youtube.c...h?v=SzYRvaD-xkQ

Пише се Премиера. :lol:
0

Потребителят е неактивен   svenka 

• Регистриран: 24-June 05
Върщам се в час по Български език веднага !
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05
Мен си ме кефи. Не съм го чул да казва някви глупости.

PS: Дълговете на Реал са около 200 милиона и всяка година са на +, така че скоро няма да е проблем. Виж Барса...

Мнението беше редактирано от tyger: 16.02.11 - 03:51

0

Потребителят е неактивен   rattkobez 

• Регистриран: 05-March 06
  • Град:под сливата
Ако не сте чували за "брилянтно" или "фантастично"...изчистване на топката, слушайте Боби Борисов.
В един мач, всичко което правеше Челси беше "израз на безсилие"... Ударихме греда и това пак се оказа "израз на безсилие". :lol:

Цитат

добре,
Челси може да победи всеки отбор в света с 2:0

Цитат

Челси дори да загубят 5 мача подред, Юнайтед пак няма да ги изпревари, защото тия малоумници ще направят 3 хикса и два равни мача
0

Потребителят е неактивен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Регистриран: 30-April 05
Ми, ако цял мач са блъскали топката без никакви положения, може и така да се погледне.
0

Потребителят е неактивен   rattkobez 

• Регистриран: 05-March 06
  • Град:под сливата

Преглед на мнениеtyger, на Feb 16 2011, 13:07, каза:

Ми, ако цял мач са блъскали топката без никакви положения, може и така да се погледне.

Имаше над 20 положения... Бобката кат лапне една дъвка и я дъвче, докат свърши предаването :lol:

Цитат

добре,
Челси може да победи всеки отбор в света с 2:0

Цитат

Челси дори да загубят 5 мача подред, Юнайтед пак няма да ги изпревари, защото тия малоумници ще направят 3 хикса и два равни мача
0

Потребителят е неактивен   sashkobe 

• Регистриран: 10-October 07
  • Град:Пловдив
Къде си поства размислите,че да се посмеем още малко?Винаги ми е приятно да чета за испанската конспирация в полза на Реал и как това е единственият клуб който тегли заеми без да връща :lol: .Също и за равнопоставеността в Лигата,нищо ,че от финала за купата на Краля се предвиждат печалби от 15 млн. само от един мач,а ако играеха Севиля и Билбао телевизиите едвам щяха да си покрият разходите.
0

Цитат

Улавям се, че все по-често ми се случва да съм ядосан от нещо във футбола и да отказам да го приема за нормално. Няколко години поред се смея на класацията за Златната топка, защото е чисто индивидуален приз и редовно в тройката не присъстват хора, които заслужават. Примерът с Икер Касияс от 2008 може би е най-показателен. В последните години намирам твърде често една несправедливост, която ме кара да кипвам от ярост. Футболът като отборен спорт има, най-общо казано, два важни елемента - нападение и защита. Обичайно тимът, който най-добре балансира тези два елемента в играта си, е и шампион в различните турнири.
Изкуството на защитата
В такива класации като за Златната топка обаче е редно да видим отражение както на едната част от играта, така и на другата. Нарочно не говоря за победителя, а за тройката. Защото победителят може да е ярка индивидуалност и обичайно е нападател. Но в тройката трябва да е отразено всичко, което се е случило във футбола през годината. А събитието е свързано със защитата. Отбраната доминираше в Шампионската лига, отбраната доминираше в шампионите на отделните първенства, отбраната доминираше и на финалите на мондиала в Южна Африка.
Обявяването на тройката с номинирани играчи тази година е направо комично. Иниеста, Шави и Меси са вълнуващи и невероятни футболисти. Не казвам нищо за тяхната индивидуалност, мога само да им се възхищавам. Но колкото и да не им се иска на мнозина, на мен включително, отборите на годината са Интер и Холандия. И ако това е индивидуалното ми мнение, нека присъединим и Испания, но и тимът от Иберийския полуостров също залагаше на силната си и стабилна отбрана, преди да тръгне в нападение. Никога в живота си не съм харесвал италианските състави и вероятно никога няма да харесам някой от тях. Но тази година нерадзурите показаха в най-висока степен изкуството да се защитаваш и да контраатакуваш. Всички знаем, че големите мачове в Шампионската лига този сезон бяха на Интер срещу Барселона и Челси. И в тях по категоричен начин италианският тим спечели. Вкара повече голове от съперника си, игра по-умно и демонстрира величието на едната част от играта - защитата и контраатаката.
Годишните постижения
Ако гледаме само Шампионската лига, то има двама човека, които задължително би следвало да са в тройката от този тим - Снайдер и Милито. Головете на втория във финала, както и попадение в полуфинала, четвъртфинала и осминафинала го правят фаворит, но пък ценителите на играта биха поставили холандеца на първо място заради огромния принос към стила на отбора. Но да приемем, че изборът за Златната топка се прави на базата не само на Шампионската лига, а и на другите състезания през годината. Възможностите са вътрешните първенства и естествено, мондиалът в Южна Африка. В италианските турнири Интер не е постигнал нещо интересно - взеха САМО първенството и купата на страната. То не че има друг турнир на Апенините! В Испания за сравнение на финал играха Севиля и Атлетико (Мадрид). Барселона не присъства там. Предимството на Инеста и Шави е съвсем логично и то идва от спечелената световна купа. Макар Шави да не бе чак такава фигура, сравнен със Снайдер. Но на финала играха Испания и Холандия точно със Снайдер, който обра всичко възможно с Интер. Значи той е най-малкото също толкова значим футболист.
Със сигурност Иниеста ще спечели заради гола във финала срещу Холандия. Е, нещата нямаше да бъдат такива, ако примерно Робен не бе пропуснал при 0:0 сам срещу Касияс. Но пък подаването на кого беше? А, било на Снайдер. Значи холандецът си е свършил прекрасно индивидуалната работа дори и във финала. Всички бяха убедени, че ако Робен бе вкарал тогава, Испания не можеше да върне гола, защото защитата на Холандия се държеше идеално в редовното време. Милито мога да приема, че не е сред тройката, защото Аржентина бе унизена от Германия още на четвъртфинала. Но тогава какво прави там Меси? Да, той сам по себе си е невероятен футболист, с качества, които не подлежат на обсъждане. Но през тази година има футболисти, които са се представили много по-силно от него. Снайдер е само един от тях.

0

Потребителят е неактивен   snooked 

• Red Devil
  • Регистриран: 20-February 05
  • Град:Sofia Shity
не може да е Разум като теб

Мнението беше редактирано от snooked: 16.02.11 - 16:47

"..иначе са целите в татуировки, една кофа гел на главата, по една безумна куха лейка до тях, по една скъпа кола и хей здравей живот здравей, не ви ли писна да ставате за резил, да ви бият като кирки, не искате ли и вие като мъже да спечелите някой мач? Вярно друго си е булката да е с рокля за 40 000 евро, сигурно си е друго да нямаш 2 грама мозък в главата"

Публикувано изображение
0

За съжаление- не.
0

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
Наистина Реал се превърнаха в един противен комерсиален отбор, но пък Ман Сити какви са? Що не го е споменал това акуратния? Тва да се кефиш толкова много на чужда нация/отбор/спорт не го разбирам...
0

Споделете тази тема чрез:

• (135 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login