Форум

Data.BG Форуми: Форумна лига Data.BG - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (277 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Форумна лига Data.BG Forumsleague Cup 2012/2013 Winners

Потребителят е неактивен   roykeane 

• Data.BG Футболист
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 19-November 05
Резултата е важен, че е 0:3 пък ако ще и 6 автогола да сложи. :lol:

Иначе след удара топката рикошира в крака на Пиронков и заблуди вратаря, попринцип не бих казал, че е автогол, защото топката се удари в него след удар, не той се е опитал да я избие, но както написа Светльо съдиите си имат техни разбирания важното е, че разбирането за гол е еднакво за всички :lol:
0

Потребителят е неактивен   svilennsl 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 10-December 04
  • Град:София

Преглед на мнениеroykeane, на Sep 8 2009, 16:58, каза:

важното е, че разбирането за гол е еднакво за всички :lol:

еее, нека не ги надценяваме. това също е спорен момент в лигата
Публикувано изображение
0

• Data.BG Футболист
:lol: Верно, че вкарахме на Ф1 и после бихме корнер :lol: :lol: :lol: ;) :lol: :lol: :lol:
Бях забравил този култов момент :)
0

Потребителят е неактивен   slitter123 

• Регистриран: 16-February 09

Преглед на мнениеsliter, на Sep 6 2009, 15:01, каза:

Браво момчета, супер бяхте днес!

koi si ti be?
0

Потребителят е неактивен   aebtri 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 02-May 05
а ти кой беше???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Del Piero + Faul = GOAL!!!!!!!!!!
0

• Data.BG Футболист
Отборите за довечера:

Сини: Свилката, Коко, Наско, Пепи, Крисо, Ради, Любо
Черни: Роджи, Ицо, Виктор, Сашо, Веско, Рой, Светльо

Ако дойде Сашко ще е от сините
Ако дойде Пасков ще е от черните
Ако дойде Иво ще е от черните

Кристиан да си вземе и черна фланелка, защото с него ще се врътнем.

Мнението беше редактирано от roykeane: 10.09.09 - 13:02

0

Потребителят е неактивен   erfo 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 11-April 05
Довечера ще дойда :lol:
0

Потребителят е неактивен   sashopaskov 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 30-June 05
Саше ако ти дойдеш и аз ще дойда :lol: .
0

Потребителят е неактивен   umreteotkale 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 03-June 07
Коко,genau :lol:
0

• Data.BG Футболист
Айде момчета дано имаме кусмет и днес
0

• Data.BG Футболист
Мисля че ни трябваше доста повече от късмет :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   svilennsl 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 10-December 04
браво банда
отново сме в борбата.
за оцеляване
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   budinho 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 08-August 06
  • Интереси:LEVSKI SOFIA, INTER MILANO, REAL MADRID
БМВ игра, Датата просто изгледа мача отблизо
Петица или по-скоро плесница, която свали "небесносините" на земята

Истината е, че в истинските мачове се разбира кой е готов за тях и кой не, истината е, че в истинските мачове се разбира що за отбор си, в тези мачове слизаш на земята или по-скоро биваш приземен както си трябва. А истинските мачове са тези срещу отбори като БМВ България. Отбор, който е фаворит във всеки мач, отбор с който не можеш на този етап да се надиграваш, защото те са отбор по всички параграфи, които могат да съществуват. А отборът на Датата направо се опита да се надиграва с тях, а за това очевидно още е рано. Има доста вода да изтече, докато "Ала Пиолите" се изравнят до рутината, най-малко, на този отбор.
Бяло-сините любители на немски автомобили просто предадоха урок по футбол на "небесносините", урок по футбол, от който те трябва да се поучат. Показаха как се играе в нападение и в защита, показаха как се градят атаки и как се рушат такива, показаха и какво е да вкараш с лекота цели 5 гола. И със сигурност не е благодарение на Юли или Методи, целият отбор на БМВ играха като един, просто те(номер 2 и номер 14) допълниха блюдото като необходимите подправки, без които имаш усещането, че нещо липсва.
Истината боли, но Датата трябва да я приемат. От този мач трябва да се извлечат единствено и само позитиви, като това - да не се вири глава, а да си здраво стъпил на земята, защото всички в отбора усетихме вкуса на победата и се самозабравихме, а всъщност завършихме едва четвърти миналата година и то с много, много късмет!
Безсрамна лъжа ще е, ако категорично се отрече, че Датата не стават за "А" група или се правят драми от тази победа, като цяло. Просто Датата трябва да трупат опит с всеки изминал мач и да дават 120%, нито капка пот по-малко. Личи си, че имат потенциал да се затвърдят като добър отбор, но това не става отведнъж, а с много работа и труд.
Всяко начало е трудно, но всяко зло за добро са казали хората. Датата ги очаква тежък мач след седмица и то срещу много неудобен противник. Може да са победили Байерн с 4:0 в подготовката, но сега те ще изглеждат много по-различно, най-малкото с титулярите си. "Ала Пиолите" трябва да докажат в следващия си мач, че не са посредствен отбор, който може да победи всеки и да падне от всеки ала Локо София в българското първенство, а да покажат, че са отбор с амбиции, който ще отстоява това, което е постигнал за краткото си време от неговото, да го наречем - създаване.
Горе главите, момчета... сезонът едва сега започва!!! Остават много кръгове и съм убеден, също така и много победи за тези със светлосините фланелки!

Будинов '17

Мнението беше редактирано от budinho: 13.09.09 - 20:59

0

Потребителят е неактивен   monilev 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 22-October 05
Все пак има още много мачове!
0

• Data.BG Футболист
еми не искам да коментирам този мач,нещо не вървеше играта на отбора и май ще е най-добре да помислим за тактиката срещу силните отбори,според мен трябва отзад да играем с 4 и да бием грозно,отколкото безсмислено да се надиграваме с по-добри от нас!!!

Мисля че е най-добре да играем като миналата година да бием вс с по 1 на 0 и да им е гадно!!!
Нз Рой кажи мнение искам да го чуя,защото с 3 отзад май няма да стане,никой не покрива другия и то и заради това ни вкараха толкова мн голове или да се седне да се говори само с хората отзад за някаква схема която да има успех!!!
0

Потребителят е неактивен   fredi 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 06-October 03
  • Град:Sofia
  • Интереси:sportna sofia:)
да забравим този мач!добър шамар!свалиха ни бързо!
има много мачове до края и да се помъчим да играем добър футбол!
резултатите няма да закъснеят!имаме потенциал!имаме добри играчи!добър колектив!отбор!
нека да го показваме на терена!
http://justsoccer.or...es/milan-ac.jpg

ONLY LEVSKI!FORZA MILAN!
0

Потребителят е неактивен   chymera 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 20-March 05
FC Data BG - Finance News

Публикувано изображение

Касата е ъпдейтната в личния ни форум 2 пъти, от последните 2 мача и 1 тренировка. Извадена са на всички дължимите такса за Лигата (75лв. последния мач; 50лв. нова административна такса, които доплатихме).
Все още има хора с отрицателен баланс, това са Сашко, Иво и Сашо.

Напомням ви, че при случаи/ритания като от последната седмица не помагат особено "личните ни приноси", затова е хубаво да измислим някакви месечни вноски.
Какво имам предвид под "случаи/ритания от последната седмица": в четвъртък ритахме на тренировка точно 16 човека при такса 80лв. се получи по 5лв. на човек. Всеки даде точно толкова и не остана нищо нито като цяло за касата, нито за "личните им вноски". Подобно е положението от вчерашния мач, с изключение на игралите Сашко и Коко, които са дали над това, което е трябвало да дадат (съответно 2лв. на първия и 1лв. на втория).
Ако следващата тренировка пак сме 16 и пак си съберем по 5лв., а на мача с Байерн пак всеки даде точно толкова, колкото дължи положението ще е същото.

Аз не съм Баждеков, нито Тодор Батков. Не съм и Васил Божков, да не ме бъркат парите, които даваме за ритане месечно. Просто такава ми е работата и трябва да ви уведомявам, напомням и карам да захранваме касата, защото чрез нея до някъде съществува Отборът. Хубаво е ако някой наистина се опита да намери спонсор, защото това ще ни е от голяма полза.
В момента в касата има точно 138.40лв., като 80лв. са платени за следващата тренировка, което ще рече, че имаме общо: 218.40лв.
Идва зима, закритите и отопляеми игрища стават по-скъпи. Висим на косъм да си изгубим хубавия час ако го откажем заради участието на Левски и Цска в Лига Европа. Повечето футболни комплекси искат най-малко месечна предплата. Не виждам как можем да извадим 400лв., за да си плащаме тренировките занапред.

Ето положението в касата на всички, ако не следят личния ни форум, нека се осведомяват тук.

0. Свилен Милушев: 20.65лв.
1. Роджи Бoшняков: 30.20лв.
3. Ицо Андреев: 19.65лв.
4. Наско Миланов: 15.65лв.
5. Сашо Димитров: -23.25лв.
6. Свилен Великов: 37.10лв.
7. Краси Илиев: 27.65лв.
8. Веско Стоилов: 17.05лв.
9. Светльо Будинов: 17.65лв.
10. Крисо Грънчаров: 5.60лв.
11. Ради Методиев: 10лв.
12. Краси Байчев: 5.70лв.
17. Коко Будинов: 10.55лв.
20. Сашко Александров: -42.10лв.
21. Пепи Станулов: 4лв.
22. Сашо Пасков: 1.15лв.
23. Вики Станков: 33.45лв.
27. Любо Митрев: 21.50лв.
99. Иво Босев: -5лв.

А това е нашият си Протокол от мача. Единствено непотвърдено преди излизането на утрешния протокол на Лигата са минутата на смяната на Роджи и Свилката, както и точната минута на гола на Крисо.

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от chymera: 14.09.09 - 21:31

0

• Data.BG Футболист
Саше, ако искаш ми се сърди, но на този малък терен 3 защитници са напълно достатъчни, а и да не говорим, че поне един да не кажа и двата халфа ви помагат постоянно! Почнете да си говорите и да се покривате, защото това ви е проблема!

Що се отнася до офанзивните играчи, смятам, че ни липсва агресия и спортна злоба, да не говорим за ефективност!!!

Нека всеки да помисли сам за себе си какво не му се отдава и да се постарае да го обработи и подобри.

Мисля и вярвам, че можем много повече, така че се стягайте има цял сезон пред нас!
0

Потребителят е неактивен   wcwc 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 24-June 04
  • Град:София Supports: Levski Sofia & RM
Не искам да се меся в работата на Краси и Веско, но трябва да кажа, че според мен е най-грешно да се делим на ние (защитниците например) и вие (нападателите)... ?! Няма такова нещо. Особено когато сме 8 полеви играчи. Ако няма комуникация то грешката е на целия отбор. Защото левия краен защитник се намира може би дори по-близко до лявото крило отколкто до десния краен защитник. Грешката е винаги на целия отбор, победата също. Всеки, който е тренирал знае, че с това се започва. Изключение ще е примерно ако игрят например отзад 4ката централни защитници на Ботев и отпред Анри, Меси и Кака. Тогава може да има деление и очевадна грешка в едните. Това си е мое мнение, но почнем ли да се делим и едните да обвиняват другите...
Само да кажа за моето състояние сега (не че някой го боли де, но да знаете защо не идвам ) - Днес бях за втори път при Илиев, след като му показах снимката, каза да почвам да тренирам тази седмица, а другата и с топка и ако ме заболи вече ще ходя при него и ще се мисли за ядреномагнитен. Мен сега не ме боли, но ако почна да играя сигруно пак страшно ще ме заболи. С 2 думи сега ме отметна и ще чакаме да си ме заболи наистина зверски.... то само коляното няма да се оправи, просто сега си спестявам ядреномагнитния, защото още мога да тичам и да ритам топката. А в крайна сметка на мен лудо ми се играе, така че почвам, пък каквото стане. И без това едвам издържам. В училище няма да играя, само на тренировки с вас.

Мнението беше редактирано от wcwc: 15.09.09 - 16:37

0

Потребителят е неактивен   budinho 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 08-August 06
  • Интереси:LEVSKI SOFIA, INTER MILANO, REAL MADRID
Кво сте се завайкали всичките? Споко, голям праз, че сме падналЕ! И Левски пада, ма кво... са ще бият Виляреал с 1:0, после ще резнат една тройка на чорбата и готово! Споко и ние така ... малко да им дадем преднина, че глейте кво става с ФРГ, то първенството щеше да стане безинтересно! ;) Айдеееее

А САШКО НЕМА КОЙ ДА ГО БУТНЕ, ЕЙ :lol: :lol: :lol: :lol:
0

Споделете тази тема чрез:

• (277 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login