Форум

Data.BG Форуми: Форумна лига Data.BG - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (277 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Форумна лига Data.BG Forumsleague Cup 2012/2013 Winners

Потребителят е неактивен   umreteotkale 

• Data.BG Футболист
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 03-June 07
3 парцала са си 3 парцала.
0

Потребителят е неактивен   aebtri 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 02-May 05
а ти си олигофрен :lol: :lol: :lol:
Del Piero + Faul = GOAL!!!!!!!!!!
0

Потребителят е неактивен   chymera 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 20-March 05
  • Град:София
Такъв тип мнения, така подредени и още повече с такова съдържание (да се спомене защо се пишат) не мисля, че са най-подходящите, особено като знам под какъв контрол са подложени профилите. Поне според мен, ако някой пропуснат да го накажат за липса на мнения, то е 100 пъти по-нормално и да не кажа справедливо, да го накажат за трупане на мнения, тип Спам.

П.П. Роджи... ще те помоля като прочетеш това, да пуснеш линк към старата тема на първата страница на настоящата или да ми го пратиш по скайп или FB. Искам да постна пак онея 2 дълги мнения за плащането, щото днес ми се чу, че някои хора не са ги чели, щото не са влизали във форума и ще има пак въпроси от сорта на: "Защо толкова пари дължа?"

П.П. 2

Тази вечер ще има кино. Филмът е The Final Destination 3D. Който желае да заповяда в 21ч в KFC-то на Арената.

The Final Destination 3D

Публикувано изображение

Начало: 21:20ч
Място: Кино Арена - Младост
Времетраене: 90мин.
Дрескод: Фланелка на Дата
Състав до този момент: Светльо; Коко; Жорето; Мирена; Роза; Краси; Софи; Ицето

п.п. 3 Филмът е с очила. Моля не си ги прибирайте в джоба след края му. :lol:

Мнението беше редактирано от chymera: 06.09.09 - 19:35

0

Потребителят е неактивен   umreteotkale 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 03-June 07

Преглед на мнениеaebtri, на Sep 6 2009, 18:36, каза:

а ти си олигофрен :lol: :lol: :lol:

не те обичам вече :(
0

Потребителят е неактивен   bleky 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 13-July 05

Преглед на мнениеchymera, на Sep 6 2009, 19:18, каза:

Такъв тип мнения, така подредени и още повече с такова съдържание (да се спомене защо се пишат) не мисля, че са най-подходящите, особено като знам под какъв контрол са подложени профилите. Поне според мен, ако някой пропуснат да го накажат за липса на мнения, то е 100 пъти по-нормално и да не кажа справедливо, да го накажат за трупане на мнения, тип Спам.

П.П. Роджи... ще те помоля като прочетеш това, да пуснеш линк към старата тема на първата страница на настоящата или да ми го пратиш по скайп или FB. Искам да постна пак онея 2 дълги мнения за плащането, щото днес ми се чу, че някои хора не са ги чели, щото не са влизали във форума и ще има пак въпроси от сорта на: "Защо толкова пари дължа?"

П.П. 2

Тази вечер ще има кино. Филмът е The Final Destination 3D. Който желае да заповяда в 21ч в KFC-то на Арената.

The Final Destination 3D

Публикувано изображение

Начало: 21:20ч
Място: Кино Арена - Младост
Времетраене: 90мин.
Дрескод: Фланелка на Дата
Състав до този момент: Светльо; Коко; Жорето; Мирена; Роза; Краси; Софи; Ицето

п.п. 3 Филмът е с очила. Моля не си ги прибирайте в джоба след края му. :lol:

Ами ако се наложи - да ме накажат. Това беше просто шега, свързана с един разговор на последната ни тренировка. А като го счетат за спам ще се заема с мажоретната програма...!
0

Потребителят е неактивен   forego 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 15-June 05
  • Град:Atlantis

Преглед на мнениеbleky, на Sep 6 2009, 20:47, каза:

Ами ако се наложи - да ме накажат. Това беше просто шега, свързана с един разговор на последната ни тренировка. А като го счетат за спам ще се заема с мажоретната програма...!

Публикувано изображение

Ето го Свилката бееее :lol: :lol:
...E'UNA GIOIA INFINITA...PAZZA INTER AMALA!!!
0

Потребителят е неактивен   bleky 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 13-July 05
Хахахах Само дето тук не съм в добра форма....Ако знаеш сегашната ми хореография каква е......Малиииииииииииии! :lol:))
0

Потребителят е неактивен   rogertaylor 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 10-April 05
  • Интереси:Разни и разнообразни
http://forums.data.b...owtopic=1654171

Линка към старата тема.
Цитат
A man can be an artist... in anything, food, whatever. It depends on how good he is at it. Creasey's art is death. And he's about to paint his masterpiece

Цитат
-In the church, they say to forgive.
-Forgiveness is between them and God! It`s my job to arrange the meeting

Цитат
Най-после науката доказа кой е най-старият футболен клуб. В тракийска гробница бяха намерени отрязани греди
0

Потребителят е неактивен   bobisturboto 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 02-August 04
и аз искам мажоретка да съм!!! :lol:
0

• Data.BG Футболист
Абе ше ви таковам и мажоретките... Сашко и него за някой мач като го направят мажоретка заради неговото писане, някой като получи още някой картон... и пак ще се чудим как да сглобяваме състава!

Преглед на мнениеrogertaylor, на Sep 6 2009, 21:16, каза:

http://forums.data.b...owtopic=1654171

Линка към старата тема.

Евала... Роджериньоооо! По-късно ще постна цитата с парите от старата тема, да са на прегледно място!
0

Потребителят е неактивен   drunkenever 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 07-September 03
Браво за мача :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   budinho 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 08-August 06
  • Интереси:LEVSKI SOFIA, INTER MILANO, REAL MADRID
Дата започна сезона с летящ старт - 3:0 срещу ФМ България

"Ала Пиолите" взеха повече от убедително първите си три точки за сезона още в самото му начало. "Небесносините" не можаха да разчитат на някои от основните си играчи в този мач, но въпреки това записаха фантастична победа и прекрасен старт за началото на първенството. Краси Байчев и Сашо Пасков, от основните футболисти, отсъстваха, поради контузии, а новото попълнение Петър Станулов, изтърпяваше наказание.
Поради тези прични съставът на "Ала Пиолите" изглеждаше така: атаката водеше Любо Митрев, който впечатли с представянето си в предсезонната подготовка, но като че ли в този мач нямаше ден и справедливо бе заменен на почивката от деветката - Светльо Будинов. Останалите двама офанзивни футболисти в титулярния състав на "небесносините" бяха Крисо Грънчаров и капитанът Краси Илиев. В средата на терена действаха повече от стабилно - Веско Стоилов и Свилен Великов, които за пореден път доказаха, кое е най-силното звено в отбора на "Ала Пиолите", а именно средната линия. В защита се подвизаваха обичайните заподозрени - Наско Миланов и Сашко Александров и заменилият Краси Байчев - Коко Будинов. Под рамката на вратата, треньорът на "небесносините" бе избрал Свилен Милушев, който от своя страна изнесе добър мач, опазвайки вратата си чиста с някои фантастични намеси при ударите на "зелените" нападателите П. Стефанов и Д. Миланов.
Публикувано изображение
Срещата започна повече от великолепно за символичните гости, които още в самото начало на мача вече водеха с 1:0 след хубав гол с глава на Веско Стоилов. До края на полувремето Дата определено беше по-добрият отбор, който търсеше победата на всяка цена. Второто попадение не закъсня и след втора асистенция на Краси Илиев, този път с летящ плонж на Свилен Великов - резултатът бе удвоен. Така на полувремето "небесносините" се оттеглиха с добра преднина от два гола, която доведе до успокоение в техните редици, което можеше да им изиграе лоша шега в началото на втората част.
Така 2-рото полувреме започна с очакван натиск от страна на "мениджърите", които на няколко пъти бяха близо до гола, но вещите намеси на Милушев запазиха мрежата чиста.
От тактическо естество, вероятно Дата изиграха поредния си прекрасен мач и използвайки щурма на противника си и оголването във фаза защита - матираха с трети гол ФМ България, дело на Краси Илиев след асистенция на другия голмайстор Свилен Великов.
Един прекрасен завършък на мача и един прекрасен старт на сезона за "небесносините". Дата гостува в следващия кръг на БМВ БГ, които победиха с 4:1 отбора на ФЕН Мания. Мачовете между тези два отбора са винаги много интересни и определяни от мнозина като едно от дербитата на "А" група. Дата ще търси задължителна втора победа, с която категорично ще заявят позициите и целите си, докато БМВ трябва да вземе трите точки, по пътя към титлата, която изпуснаха миналия сезон.

Мнението беше редактирано от budinho: 07.09.09 - 14:58

0

Потребителят е неактивен   budinho 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 08-August 06
  • Интереси:LEVSKI SOFIA, INTER MILANO, REAL MADRID

Преглед на мнениеdrunkenever, на Sep 7 2009, 14:33, каза:

Браво за мача :lol:

Браво на Жорето и Коко за вчера :lol: :lol: :lol: ;) :lol: :lol:

P.S.: Публикувано изображение

Кво ще кажете?

Мнението беше редактирано от budinho: 07.09.09 - 15:48

0

Потребителят е неактивен   drunkenever 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 07-September 03
Ей го и Начето там като пионерче :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   erfo 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 11-April 05
добре се представихме-тругите отбори трябва да ни имат в предвид,4е тази година ще им е тежи1ко на вси1ки или поне така се надявам!!! :lol: :lol: :lol:
0

• Data.BG Футболист
Публикувано изображение

Това е протоколът от първия мач. Дано добре са отразени минутите, но това са според Ралфи (делегата). Утре ще излязат в сайта на Лигата и ако има неточности, ще ги дооправиме.

Както знаете освен 75лв., които дадохме за мача с ФМ, взеха още 75лв. предплата за последния. Както и искат още 50лв. административна такса. Роджи да ни осветли докога имаме срок да я платим.
Това по прости сметки ще рече разход от 125лв. за касата, който като се раздели на всички 19 човека прави по 6.60лв. (6.579), които ще бъдат извадени от личните сметки на всички.
Доколкото съм записал Роджи и Ради са дали по 10лв. без да играят и като им се извадят 6.60лв., ще им добавя 3.40лв. Всички други играли срещу ФМ са дали по 10лв., титулярите дължат 8лв., което ще рече 2лв. плюс и както имат 6.60лв. за таксите, ще олекнат общо с 4.60лв. За смените (Любо и аз) е малко по-различно.
На мача са събрани от всички присъстващи общо 130лв., като платената такса е 75лв., така че остават 55лв. за касата.
Гореспоменатото задължение от 125лв. за такси минус останалите 55лв. ще стане 70лв. С толкова ще намалее общият баланс на касата.

Дано не са досадни тези постова, но като има нещо повече за плащане така ще го обяснявам преди новия ъпдейт на касата, който ще бъде качен. Щото я някой го видял, я не.
Благодаря за вниманието!

0

Потребителят е неактивен   rogertaylor 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 10-April 05
  • Интереси:Разни и разнообразни
50те лева са до третия кръг включително, но предполагам няма да има проблем да ги платим тази неделя, за да се изчисти като задължение към Лигата :lol:
Цитат
A man can be an artist... in anything, food, whatever. It depends on how good he is at it. Creasey's art is death. And he's about to paint his masterpiece

Цитат
-In the church, they say to forgive.
-Forgiveness is between them and God! It`s my job to arrange the meeting

Цитат
Най-после науката доказа кой е най-старият футболен клуб. В тракийска гробница бяха намерени отрязани греди
0

• Data.BG Футболист

Преглед на мнениеchymera, на Sep 7 2009, 19:17, каза:

Публикувано изображение

Това е протоколът от първия мач. Дано добре са отразени минутите, но това са според Ралфи (делегата). Утре ще излязат в сайта на Лигата и ако има неточности, ще ги дооправиме.

Както знаете освен 75лв., които дадохме за мача с ФМ, взеха още 75лв. предплата за последния. Както и искат още 50лв. административна такса. Роджи да ни осветли докога имаме срок да я платим.
Това по прости сметки ще рече разход от 125лв. за касата, който като се раздели на всички 19 човека прави по 6.60лв. (6.579), които ще бъдат извадени от личните сметки на всички.
Доколкото съм записал Роджи и Ради са дали по 10лв. без да играят и като им се извадят 6.60лв., ще им добавя 3.40лв. Всички други играли срещу ФМ са дали по 10лв., титулярите дължат 8лв., което ще рече 2лв. плюс и както имат 6.60лв. за таксите, ще олекнат общо с 4.60лв. За смените (Любо и аз) е малко по-различно.
На мача са събрани от всички присъстващи общо 130лв., като платената такса е 75лв., така че остават 55лв. за касата.
Гореспоменатото задължение от 125лв. за такси минус останалите 55лв. ще стане 70лв. С толкова ще намалее общият баланс на касата.

Дано не са досадни тези постова, но като има нещо повече за плащане така ще го обяснявам преди новия ъпдейт на касата, който ще бъде качен. Щото я някой го видял, я не.
Благодаря за вниманието!

напротив така е по-добре за да няма някой недоразбрал.
0

• Data.BG Футболист
След излезлия официален протокол на Лигата има някои разлики с нашия. Любо е излязъл в 43ми., така че няма пълни 10мин. от второто и дължи 6лв., а не 7лв., аз дължа 5лв., а не 4лв. както предполагахме.
Втората разлика пък ощетява нашия отбор и лишава Краси от гол. Поради някаква странна причина е записан като автогол.

П.П. Т'ва като миналата година срещу Арсенал, когато стрелях с глава и топката влезе във вратата, а вратарят успя само с пръсти да я докосне... но според Шопов тогава, вратарите си вкарват по този начин автоголове. Явно и сега според Илийката е така. Аз не си спомням какво стана, ма не вярвам да е имало някакво сериозно отклонение на топката.
0

• Data.BG Футболист
е тва няма кой знае кво значение,така я е видял човека така,така я е записал.
0

Споделете тази тема чрез:

• (277 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login