Форум

Data.BG Форуми: Дим от наргиле - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дим от наргиле

Потребителят е неактивен   getrekt 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-October 15
  • Град:София
Здравейте.
Абе вчера направих грешката да отида с едни стари приятели да се видим в из София и ме закараха в един долнопробен наргиле бар тип мазе. Аз въобще не пуша тия отрови, щото никой не следи какво има в тия тютюни и т.н. пък и не знаех че ще ме заведат там. И отиваме и една димна завеса, мен веднага ми стана неприятно, то не можеше да се диша. Слава богу че стояхме само час и 30 минути.
Най- лошото е, че бях с гърлобол и на сутринта ме болеше гърлото, а след като излязохме от тази дупка ми беше замаено и ми се приспа мн бързо.

Аз обичам да си внушавам някой път, ама възможно ли е този дим да ти повлияе зле, щото буквално беше задимено от дима от наргилетата от нашата маса и на съседните и беше ужасно за мен, щото ги мразя тези наргилета. Възможно ли е да ми стане нещо от толкова много дим?
0

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Регистриран: 12-June 17
  • Град:Бургас
Ти си луд...това е супер безобидно. Я се стегни бе. Ще ти стане най-много патката.
0

Потребителят е неактивен   nnddgg 

• Регистриран: 28-April 07
  • Град:Old Trafford

Преглед на мнениеgetrekt, на 12.03.18 - 19:53, каза:

Аз обичам да си внушавам някой път, ама възможно ли е този дим да ти повлияе зле.

Не виждам сценарии в който би могъл да ти повлияе добре. Това си е отрова. Може и да се разтваря малко във водата, но пак си остава отрова. Пушенето е отвратилен навик, който вреди на околните. Иначе ако много те боли гърлото можеш да пробваш едно пръскало- тантум верде.
0

Потребителят е неактивен   getrekt 

• Регистриран: 16-October 15
  • Град:София
Не ми е чак толкова зле на гърлото от колкото ми е замаено, ама разбрах че имало някакъв грип пак, и без това ме болеше гърлото от 4-5 дена. Ама не мога да ги разбера тия хора, употребяват неща, за които никой нищо не контролира и сигурно някой олигарх ги внася тука без никакви мита и т.н. Все едно да отидете до магазина и да си купите хляб без никакви етикети или мляко в бяла кофичка. Хора, не ги пушете тия вещества. Не се знае какви неща им слагат - я вредни, я пристрастяващи....
0

Потребителят е неактивен   rdimit 

• Регистриран: 06-May 06
Мнението е изтрито от автора.

Мнението беше редактирано от rdimit: 04.08.18 - 19:26

0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Нали било наргиле-бар какъв тютюнев дим?
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   szBg 

• Регистриран: 11-December 09

Преглед на мнениеbarut, на 12.03.18 - 22:57, каза:

Нали било наргиле-бар какъв тютюнев дим?

Че в наргилето какво има, конски фъшкии ли?
0

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Регистриран: 12-June 17
  • Град:Бургас
E много по-полезно е от 1 цигара...я се стегни бе. Луд ли си? С гола жена бил ли си някога?
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login