Форум

Data.BG Форуми: ЦДБ - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (15 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ЦДБ Цирк дьо Барек

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви

Преглед на мнениеscorpisym, на 14.04.14 - 22:38, каза:

E вие след като толкова много мислите, можете ли да кажете за какво са си говорили тиквата и петното, когато е ходил у тях?

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от HardrockMan: 14.04.14 - 23:03

0

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-September 08
Мен ме интересува защо Бареков е дал 4 пъто по 20 000 лева на Петното? И защо Петното твърди, че Бареков го е карал да съботира протестите...

И като казах Бареков, в това видео той твърди, че основният му противник е Пеевски...

Кой вярва на това? :D

Мнението беше редактирано от bntbntbnt: 14.04.14 - 23:35

0

Потребителят е неактивен   barut 

• Регистриран: 19-November 02

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 14.04.14 - 23:09, каза:

scorpisym и още двама-трима.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   scorpisym 

• Регистриран: 01-April 08
Все ми е тая за Бареков, само не ми стана ясно за какво може да са си говорили Борисов и Петното в къщата му. Сигурно са обсъждали времето...
0

А ти защо мислиш, че някой тук се интересува от Борисов?

Много си дразнещ и си тотален червен трол... Обясни на драгите потребители, защо в другите форуми си познат като трол? Имаш слава...
0

Потребителят е неактивен   scorpisym 

• Регистриран: 01-April 08

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 15.04.14 - 07:36, каза:

А ти защо мислиш, че някой тук се интересува от Борисов?

Много си дразнещ и си тотален червен трол... Обясни на драгите потребители, защо в другите форуми си познат като трол? Имаш слава...

Toва го твърдиш ти и кръчмаря от предприемач, в predpriemach.com съм 3ти по репутация с над 30 итрейдър, трол ще казваш на себе си, не на мен. Престани, че си смешен.

Ами мен например ме интересува какво са си говорили, не е стока този петното. Първо казва едно, сега пък друго, мен пък ме интересува за какво го е викал тиквата на разговор.
0

Петното е поерпил ББ с хонорарите от Бареков. Какво не ти е ясно?

А че си червен трол е ясно на всеки в този форум...
0

Потребителят е неактивен   mav 

• Регистриран: 03-August 08
Стига с това петно бре.. от 1-я ден на протестите бе ясно че е абсолютен провокаор на капутбарек, наемник със дългогодишни и многократни /рецидивист/ присъди.
Всяка една негова дума е пълна лъжа, или полуистина, украсена с измишльотини.

Просто капутбарек сега ги е инструктирал да плюят и набеждават ББ дори за световното затопляне, каквото и да е , каквото падне, те това и правят , което между впрочем, е и опорна точка на БСП .
Какво не е ясно не мога разбера :)

Мен ми е по интересно , например разговорите в сараите, кой предупреди видния "зъболекар" Хр.Бисеров... и много много други подобни неща, зашото това са високите етажи на корупция и политическо влияние.
Не мизерника "петното" , а големите риби.

Въобще не ми е интересно кой колко му плащал, ми е по интересно колко например се охарчи БСП към ДПС, за да направи митинга на орлов мост ??
Помните автобусите с мургави сънародници , извиненията на украинчето с очилца , и т.н..
нали ?
Бедна ми е фантазията кокло може да струва това мероприятие, което си бе чиста "платена реклама"

Мнението беше редактирано от mav: 15.04.14 - 09:52

1

Първо не се знае дали са се срещали, и второ дали го е викал Борисов, или петното сам се е натискал да се срещнат. Но пък прекрасно се знае, че петното е човек на барека, а барека е на БСП+ДПС.
2

Тези неща прекрасно се знаят, но както виждаш продължават да се дъвчат , и да си фабрикуват "пясъчни кули" , отвличайки вниманието.
0

Реално няма как да знаем дали са се срещали Борисов и петното, и ако са се срещали по чия инициатива е било, както и за какво са си говорили. Но многократно гледахме петното по различни събития да действа в интерес на Бареков и Пеевски, така че можем да си направим извод от кой отбор е. Иначе той може да се е свързал с Борисов, да е казал, че разполага с важна информация, която ще сподели само лично с него, и действително да са имали среща, на която да е дрънкал глупости.
0

Потребителят е неактивен   thissucks 

• Регистриран: 31-May 10
  • Град:София

Преглед на мнениеbarut, на 15.04.14 - 11:49, каза:

Реално няма как да знаем дали са се срещали Борисов и петното, и ако са се срещали по чия инициатива е било, както и за какво са си говорили. Но многократно гледахме петното по различни събития да действа в интерес на Бареков и Пеевски, така че можем да си направим извод от кой отбор е. Иначе той може да се е свързал с Борисов, да е казал, че разполага с важна информация, която ще сподели само лично с него, и действително да са имали среща, на която да е дрънкал глупости.

Това е единственият логичен сценарий. Изградиха Петното като силно отрицателен персонаж, а първоначално идеята не им беше такава, докато беше с Бареков - идеята беше да е "човек от народа". И да симулира как народът подкрепя Бареков, когато снимаше на живо (че нещо бяха взели навсякъде да го плюят и замерят вече, и затова Петното беше винаги сред публиката да вика за Бареков и да налита на тези, които много започнат да го освиркват), а също и как народът е против протестите, когато ходеше да заплашва протестиращите. Също и да предизвика тълпата към безредици и вандализъм, за да бъдат представени после като банда лумпени. Само че после личността на Петното излезе наяве, а също излезе наяве връзката му с Бареков. И те просто се опитаха да изтрият паметта на електората и да "харизат" петното със все отрицателната му репутация на Борисов. Съчиниха и пуснаха в обръщение как през цялото време Петното бил агент на пожарникаря и той видиш ли му плащал да води протестите и едва ли не да затрие Бареков. И може би уредиха една среща между Петното и Борисов, на който трик тъпанара се хвана и направи историята им много по-достоверна. И народът сега вярва как Петното е човек на Борисов и никога не е имал нищо общо с Бареков.
Ей, това манипулацията е страшна сила, може да накара електоралната единица да забрави какво е гледала с очите си, стига партията да спусне противното. Ако можех така да манипулирам хората да ми дават пари, сега щях да съм мултимилионер.

Мнението беше редактирано от thissucks: 15.04.14 - 12:18

0

Цитат

Скандал между Николай Бареков и санданчанката Диана Канева

Публикувано изображение

Диана бе сред активистите, които започнаха от Сандански протестите срещу ЕРП-тата през зимата на 2013-та

Скандал между Николай Бареков и санданчанката Диана Канева се случи по време на срещата на "България без цензура" с граждани, състояла се в големия салон на Дома на културата.

Поводът, както обясни Канева, били въпросите, които е задала на политика.

Те били два: "Защо използвате февруарските протести от 2013 година за политическия си проект?" и "Как намерихте онези 500 000 лева, които дарихте на "България без цензура?"

Диана обясни, че питанията й не са получили отговор, а призив да се позвъни на тел. 112 - за лекар и полиция.
Според Канева охраната на събитието и е отнела микрофона и я е изтласкала в коридора, а Бареков е казал, че се е продала на ГЕРБ и Бойко Борисов за жълти стотинки.

Както си спомняте, Диана бе сред активистите, които започнаха от Сандански протестите срещу ЕРП-тата през зимата на 2013-та.

Който задава неудобни въпроси на Капута, той няма място сред публиката му...
0

Тоя идиот Бареков отново направи поредната простотия:

Ето какво пише Найо Тицин, който е част формацията, за която ще гласувам:

Цитат

Никога не съм си падал по SMS кореспонденциите между политици и журналисти. Те си мислят, че всичко е лично. Не, не е лично и затова си позволявам да споделя какъв SMS ми написа един млад политик след участието ми тази сутрин по bTV: Skupi, pederastiata I bezdarnostta ne mogat vechno da ostanat taina.
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от bntbntbnt: 18.04.14 - 19:03

0

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05
Природата на обществените хламидии:

http://www.webcafe.b...venite_hlamidii
0

Потребителят е неактивен   cplusplusvisual 

• Регистриран: 07-June 06
  • Град:София
  • Интереси:Фотография
    Graphic Design
    Mac OS

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 18.04.14 - 18:59, каза:

Тоя идиот Бареков отново направи поредната простотия:

Ето какво пише Найо Тицин, който е част формацията, за която ще гласувам:

Може ли някой да ме светне в коя формация участва Тицин, че съм пропуснал тази работа?
-------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------
“In a world of 7 billion people, we, 500 million Europeans, will have to stick together, or European prosperity and values will both go down the drain” A.Merkel
------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------
0

Потребителят е неактивен   gregg 

• Регистриран: 07-February 05
Кой тъгува по НРБ:

http://www.dw.de/%D0...g-6176-xml-mrss

Това може и да е за друга тема, но тъй като последната изцепка е на Дудука и милиционерската му партия го пускам тук.

Мнението беше редактирано от gregg: 25.04.14 - 00:38

0

Но има достатъчно олигофрени, които ще гласуват за тия. В случая добрата новина е, че това е абсолютно безпринципна сбирщина, и ще се разпадне бързо.

P.S. много добре са го написали хората:

Цитат

"Единствено в няколко елитни гимназии и университети историята на НРБ и на комунизма се преподава в достатъчна степен. Това е причина абитуриентите и дори абсолвентите да показват невероятно невежество по въпроси, свързани с близкото минало на България. По-малко от един процент от младежите на възраст до 35 години са чували, че в страната им е имало десетки управлявани от садисти концентрационни лагери, а 80 на сто не могат да свържат българския комунизъм с нещо конкретно. Те не знаят нищо за гигантските грабежи, убийствата, безследно изчезналите, доносниците и националното предателство. Вместо това им се предлагат митовете за "безплатните екстри" на соца, които ще бъдат плащани и от следващите поколения като външен дълг на България. Така страната остава шампион не само по бедност, но и по амнезия сред бившите държави от Съветския блок", заключава проф. Евелина Келбечева.

Мнението беше редактирано от barut: 25.04.14 - 08:24

0

Да, точно тази "амнезия" е огромния проблем.

Но пък ние сме "девствена зона" за новия тип пропаганда .
Предполагам се учат някъде тези дисциплини като психология и социология на масите , това е наистина доста интересна наука.
Има определени закономерности, определени манипулации, които май американците са усвоили най добре.

Ние тук сме опитни зайчета на тази манипулируема пропаганда, и това че от избори на избори се появяват разни "проекти" , месии и което е още по странно - тези проекти и мижитурки УСПЯВАТ да излъжат една камара хора... говори много.
0

Потребителят е неактивен   operator 

• Регистриран: 16-May 03
  • Град:една малка планета в околностите на Бетелгейзе
  • Интереси:Всичкология
Публикувано изображение

Същински Ути Бъчваров. :lol2: И тоя кебапчета, и тоя при мангалите... :emote_focus:
DON'T PANIC !!!

BG12CBUN91951000395524
Дари панда, спаси Мана!
Благодаря!
0

Споделете тази тема чрез:

• (15 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login