Форум

Data.BG Форуми: No Games Allowed! aka Спам тема - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (88 Страници) +
  • « Първа
  • 86
  • 87
  • 88
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

No Games Allowed! aka Спам тема

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-August 06
Само по снимките и цената си личи колко са качествени, аз направих грешката да си купя един качествен и един евтин, вместо два качествени, разликата е голяма а и създават проблеми при някои игри!
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Dying Light 2 е отложена за неопределен период от време

Още едно голямо заглавие е отложени и дори по тържно – може да не се случи тази година. Първоначално Dying Light 2 трябваше да излезе през тази пролет, но по всичко личи, че това няма да се случи и е забавен за неопределен период от време. Новината идва от самия Paweł Marchewka – изпълнителен директор на Techland (студиото разработчик), публикувана в туитър. В превод :

Беше натоварена година за нас, докато работехме по най-големия си проект до момента. Знаем, че очаквате играта по рано и ние искаме да я доставим точно, когато обещахме.

Ние се стремяхме за премиера на Dying Light 2 през пролетта на 2020-та година, но за съжаление имаме нужда от повече време за разработване, за да изпълним нашите виждания. Ще имаме още детайли за споделяне в близките месеци и ще ви уведомим веднага, когато имаме повече информация. Извиняваме се за тази неприятна новина. Нашия приоритет е, да доставим изживяване, което да достигне нашите лични стандарти и вашите очаквания, нашите фенове.

Моля, останете на линия и ви благодарим на Вас – нашите фенове по цял свят, за вашата продължителна подкрепа и разбиране.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Dying Light 2 е отложена за неопределен период от време

Още едно голямо заглавие е отложени и дори по тържно – може да не се случи тази година. Първоначално Dying Light 2 трябваше да излезе през тази пролет, но по всичко личи, че това няма да се случи и е забавен за неопределен период от време. Новината идва от самия Paweł Marchewka – изпълнителен директор на Techland (студиото разработчик), публикувана в туитър. В превод :

Беше натоварена година за нас, докато работехме по най-големия си проект до момента. Знаем, че очаквате играта по рано и ние искаме да я доставим точно, когато обещахме.

Ние се стремяхме за премиера на Dying Light 2 през пролетта на 2020-та година, но за съжаление имаме нужда от повече време за разработване, за да изпълним нашите виждания. Ще имаме още детайли за споделяне в близките месеци и ще ви уведомим веднага, когато имаме повече информация. Извиняваме се за тази неприятна новина. Нашия приоритет е, да доставим изживяване, което да достигне нашите лични стандарти и вашите очаквания, нашите фенове.

Моля, останете на линия и ви благодарим на Вас – нашите фенове по цял свят, за вашата продължителна подкрепа и разбиране.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Имам ги от 2-3 години и са ми много удобни .Няма как да са 100% като оригиналните ,но на мен са ми супер удобни.Имах един джойстик имитиращ ps3 директно го разкарах.В игрите не съм имал никакви проблеми винаги си ми го разпознава като xbox 360.Дори дойдеха и с тапи.
Публикувано изображение
0

• Играч
Някой знае ли как да отключа Cyrax и Sektor ??
Публикувано изображение
0

• Madridist
Я виж какви неща пише тук. :unsure:
https://gamefaqs.gam...bat-11/77673123
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Играч
Четох го и това ама честно казано нищо не ми говори :D Тъпото е че на сторито може да играеш с него ,а след това го няма .
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (88 Страници) +
  • « Първа
  • 86
  • 87
  • 88
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login