Форум

Data.BG Форуми: Link: (16+) Maxim, Playboy и Mr.Big - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (316 Страници) +
  • « Първа
  • 314
  • 315
  • 316
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Link: (16+) Maxim, Playboy и Mr.Big

Потребителят е неактивен   lovesensation 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-July 08
Аз лично от няколко години си купувам само броят с плеймейтките.Другите броеве просто имат много оскъден гол материал, а и някои снимки изпадат в нета.
0

Потребителят е неактивен   sheeuser 

• Регистриран: 11-November 18
  • Град:Варна
Здравейте, някой случайно да има броя на Mr.Big от ноември 2011 със Златка и Петя?
0

На предната страница където съм споделил снимки на Златките, ги има тези от онзи брой.
0

Потребителят е неактивен   sheeuser 

• Регистриран: 11-November 18
  • Град:Варна

Преглед на мнениеlovesensation, на 18.04.19 - 21:07, каза:

На предната страница където съм споделил снимки на Златките, ги има тези от онзи брой.

Има ги ама, щеше да е хубаво ако имаше и с Петя (Jesika) щото там е преди повечето пластични операции и татуси.
0

Е от списанието специално нямам, но имам тези на Джесика от преди операцията й в архива

https://imgur.com/xdWTrEu
https://imgur.com/1EL3Ajx
0

Потребителят е неактивен   spike666 

• Регистриран: 06-September 09
  • Град:София
  • Интереси:http://www.erotic.bg/

Преглед на мнениеHenryi, на 18.04.19 - 03:54, каза:

Абе аз го взимам от дъжд на вятър, но ми кажи как да гледам на това списание при положение, че дори физиономиите на собствените си победителки бъркат? Изглежда адски несериозно, като прибавим това, че веднъж на 3 години се случва да снимат някоя интересна девойка.... : ) Ако трябва да съм честен, Асдис беше последната заради която специално отидох да взема броя с желание да я видя.

Ами, като почти не се купува, нормално и качеството да спада. Цяло чудо е, че тук все още правят Плеймейт, защото в Гърция отдавна го няма. Но пък тук Плеймейта май им е единственото положително нещо - после цяла година на корицата слагат момичета от конкурса... :D Ако трябва да съм честен, списанието почна да запада още от 2009-2010г., но пък поне сега Любен Дилов успя да му вдъхне нов живот. Дано отново вдигнат нивото, което държаха до преди 10 години. А и все пак бъдещето (даже настоящето) е в интернет, та трябва лека-полека да се пренесат от хартия в дигитален формат... :D Все още недоумявам защо сайтът им е толкова занемарен. В последната година има някакво макар и малко движение, ама на запад отдавна повечето списания спряха да излизат на хартия и се пренесоха в интернет...
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf

Преглед на мнениеspike666, на 18.04.19 - 23:57, каза:

Ами, като почти не се купува, нормално и качеството да спада. Цяло чудо е, че тук все още правят Плеймейт, защото в Гърция отдавна го няма. Но пък тук Плеймейта май им е единственото положително нещо - после цяла година на корицата слагат момичета от конкурса... :D Ако трябва да съм честен, списанието почна да запада още от 2009-2010г., но пък поне сега Любен Дилов успя да му вдъхне нов живот. Дано отново вдигнат нивото, което държаха до преди 10 години. А и все пак бъдещето (даже настоящето) е в интернет, та трябва лека-полека да се пренесат от хартия в дигитален формат... :D Все още недоумявам защо сайтът им е толкова занемарен. В последната година има някакво макар и малко движение, ама на запад отдавна повечето списания спряха да излизат на хартия и се пренесоха в интернет...

Ами то причини може да има много, но аз като клиент не съм склонен да инвестирам(в купуване) без да получавам нещо. Първо слагаш извести жени, правиш подходящи снимки и избягваш гафове като да объркаш снимката на победителка в конкурс и тогава приход от продажби. Това е пътят, а не първо да събереш парите за да вдигнеш нивото. Няма как да стане.
Аз честно ти казвам, че Асдис беше последната която ме привлече и отидох да си купя броя специално, а не между другото. Направи си сметка преди колко време е било.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Споделете тази тема чрез:

• (316 Страници) +
  • « Първа
  • 314
  • 315
  • 316
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

4 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 4 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login