Форум

Data.BG Форуми: Call Of Duty - Modern Warfare 2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Call Of Duty - Modern Warfare 2 Multiplayer

Потребителят е неактивен   Kezo89 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-October 11
Здравейте. Преди доста време с един приятел цъкахме мулти на Call Of Duty - Modern Warfare 2. Та понеже вече няма как да се играе мулти без да си я купя, реших да го направя. Въпроса ми е след като я купя предполагам, че ще мога да играя мулти с други ? Намерих играта в един сайт за 10-тина лв. На 2 диска е и т.н. Гледам, че в други сайтове е по 40 лв. Та има ли разлика в това дали ще е на диск или трябва да си го купя от Стийм за да играя мулти ?

Благодаря предварително :)
ZAMUNDA.SE
0

Потребителят е неактивен   nasty 

• Регистриран: 14-August 03
  • Град:София
принципно не , но човека дето я продава май трябва да си я махне от библиотеката в стийм-а.
Че там си е вкарал ключа и стийм знае ,че е негова играта ,а ти ще се опиташ да я регнеш от твоя акаунт.
Може и да има и друг начин ,но не съм вече толкова в час.Играх я сиг преди година - имаше хакери 1-2 игри и само тдм имаше хора.
По другите модове пустош.
1

Потребителят е неактивен   Kezo89 

• Регистриран: 21-October 11
То в такъв случай ще е по-добре да си я купя от Стийм тогава, но то па ако няма хора с които да играя мулти няма смисъл да я купувам...Ще се поразровя още. Ако някой друг в момента играе нека да каже какво е положението :).
ZAMUNDA.SE
0

Потребителят е неактивен   Maria55 

• Регистриран: 09-May 19
  • Град:Видин
Добра игра, но определено COD 4 е класика :)
0

Потребителят е неактивен   xxsvetlchaxx 

• Регистриран: 04-May 08
MW2 го имам още в стийм, ако още не си го взел мога да го инстална и да погледна живо ли е мултито. Погледнах и в kinguin, там не цензурираната версия я има за 11 лв и нещо, със защитата ако си сложиш ще стъпи на 13-14. Иначе си мисля че ще има хора, преди около 3 месеца си купих Battlefield Bad Company 2 (2010 г), заради един приятел да цъкаме и останах изненадат колко много хора още я играят.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login