Форум

Data.BG Форуми: Престъпленията на комунизма/социализма - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (122 Страници) +
  • « Първа
  • 120
  • 121
  • 122
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Престъпленията на комунизма/социализма Всичко за режима

Потребителят е неактивен   gregg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-February 05
Положението е такова, че от юг Гърция и Турция имат такива армии, които са напълно недостижими и обезмислят напълно поддържането на някаква по-голяма армия у нас. От Север Румъния също е в НАТО, скоро и Македония. Остават само сърбите, които исторчески доказано са мръсници и винаги са ни забивали нож в гъран, когато са имали такава възможност, но само заради тях няма смисъл да се напъваме.
Затова е добре да не се изхвърляме много и да си налягаме парцалите, но все паке имаме и ангажимент за 2% за отбрана, което са 2 млрд и не е толкова непостижимо.
0

Потребителят е неактивен   bailando 

• Регистриран: 13-June 15
  • Град:София
50, 80 самолета трябва да имаме на въоръжение и стабилно ПВО.

Мнението беше редактирано от bailando: 25.01.19 - 01:00

0

Потребителят е активен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Латерна.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Цитат

Като гледам какви дебати са за по-малко от 2 млрд направо ми е бедна фантазията ако бяха 20, колкото са 50-80 самолета.
В същото време обаче са готови без проблем да дадат 20-30 млрд за ядрения кенеф.
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf

Преглед на мнениеbailando, на 25.01.19 - 00:59, каза:

Няма лошо. И тук предлагам плана като за АЕЦ Белене. Който иска да си дава парите за глупости, отваряте един фонд и събирате пари. Аз не желая да плащам за болните фантазии/страхове на някого.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   bailando 

• Регистриран: 13-June 15
Пари в държавата има за всичко.
0

Потребителят е неактивен   thebluegodgonzo 

• Регистриран: 14-March 07
  • Град:Варна Отбор: Левски 1914
Абсолютно, все пак към 2 млн. работещи, повечето на под 1000лв., пълнят яко хазната, откъдето се плащат и 2.5 млн. пенсии. Пари като вестници ;)
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Пари има, но трябва да има контрол и как да се събират. Аптеките ореваха за касовите апарати, но не им е проблем да продават фалшиви лекарства до сега явно, горивата на които половината не можеш да им хванеш края с далаверите, ТЕЛК-овете раздавани, като топъл хляб от и на измамници, разни Бановци и други олигархчета, които знаят само събиране и какво ли още не. Когато тръгнат да си взимат керарювото, се започва с големия рев и всички дружно се разболяват. Хайде стига, пари има, но трябва да се вземат не само от работещите, защото те нямат къде да мърдат и си плащат като попове.

Мнението беше редактирано от HardrockMan: 03.03.19 - 14:33

0

Паметници на "престъпна организация" и "чужда сила, обявила война на България", смучат бюджета на Варна. В същото време паметникът на жертвите на тоталитарния режим, който е само на стотина метра от кметството, остава забравен.

Цитат

По 6 хил. лв. на година възнамерява да харчи Областната администрация във Варна за "жива охрана" и видеонаблюдение на Паметника на Съветската армия. Това показва обявление за възлагане на обществена поръчка, на обща стойност 71.2 хил. лв., публикувана на 22 февруари т.г.

Сега – 30 години след 1989 г., общинската администрация във Варна продължава да отделя пари от бюджета си за художественото му и архитектурно осветление. Колко точно струва то, не е ясно, тъй като е част от общите разходи, които града отделя за осветлението на всичките си паметници. Тяхната сума е 91.2 хил. лв. годишно без ДДС.

Разходите, които държавната и местната администрация във Варна правят за двата паметника - на Съветската армия и на "Пантеона" в Морската градина, са трудно защитими и дори влизат в противоречие с гласувания през 2000 г. Закон за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен.

0

Както е известно комунягите са нагли и безочливи и този път начело с Нещото, което е написало книга, са решили да "изперат" събитията около атентата в църквата Св. Неделя:

Те още са тук
0

Потребителят е неактивен   kov1 

• Регистриран: 13-April 19
архив

Прикачен(и) файл(ове)

• Прикачен файл  11.jpg (178.5К)
    Брой изтегляния: 4
  • Прикачен файл  22.jpg (224.11К)
    Брой изтегляния: 5
  • Прикачен файл  33.jpg (222.57К)
    Брой изтегляния: 1
  • Прикачен файл  44.jpg (267.37К)
    Брой изтегляния: 0
  • Прикачен файл  55.jpg (298.06К)
    Брой изтегляния: 0
  • Прикачен файл  b1.jpg (115.71К)
    Брой изтегляния: 2
  • Прикачен файл  b2.jpg (278К)
    Брой изтегляния: 2

0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Днес се навършват 94 години от атентата в „Света Неделя”. Поклон пред паметта на жертвите. :sad:

Из тайния дневник на Корнелия Нинова

Цитат

Мило Дневниче, пиша през сълзи от ярост! Накрая наистина ще излезе, че само Бойко Борисов е мъж в българската политика. Само на него мога да си му кажа „Ела навън, да се разберем като мъже“. В тая моята партия за нищо ме нямат – аз им викам: Станишев няма да е в листата, а те мън-мън и с тайно гласуване го набутаха. После разправят, че БСП била демократична партия – нищо подобно, интригантска е. Страшно съм им обидена на тия в Националния съвет, ще взема да ги пратя при Мишо Миков (ама не в Кула).

Иначе то ясно: ще се оправят сами. Но пък има полза от тая вреда. И без друго дълго търсих причина да загубя изборите и едновременно с това да не подавам оставка.

Защото, я само си представи, мило Дневниче, ако БСП вземе, че спечели евровота – трябва да правим предсрочни парламентарни. Накрая така ще се забатачи работата, ГЕРБ с тия апартаменти да се омотат нещо, и ще вземем да спечелим и парламентарните избори. А спечелим ли ги, Пеевски веднага ще ми помаха и ше трябва да го правя шеф на ДАНС. И после ще ме свалят от власт и... ще трябва зорлем да ходя при Станишев в Брюксел. От зор и ПЕС ще пробвам да оглавя само и само да не се връщам в България. Ама Сергей е утъпкал тая пътека...

И друго, Дневниче, много ме дразни. Ще ми викат, че съм антиевропейка, а БСП ставала ксенофобска. Нищо лошо не виждам в тая работа. Аз съм за силни национални държави в силна Европа и отстояване на нашите интереси. Ох, извинявай, Дневниче, забравих, че сме насаме... Кого ли лъжа?

Истината е, че съм поела ангажименти, Решетников остана само на мен да разчита, дет‘ се вика. А аз разчитам на тия от Вишеградската група да дойдат да направят малко кампания тук. Да ме представят като българския Орбан, малко да дръпнем проценти. Защото по-добре за теб да гласуват и фашаги, отколкото само пенсионерки. А ако разчитам на олевяващ електорат – те само джендъри и бежанци ще искат. Даже си мислих да им кажа, че Станишев е бежанец, че той буквално си потърси политическо убежище в Брюксел след кабинета „Орешарски“, ама това остроумие си го пазя за по-нататък.

То нямам много още какво да ти кажа, защото откакто напуснахме парламента, по цял ден само Киро Добрев гледам. Но иначе чакат ме доста партийни задачи:

1. Да активирам малко партийни организации, които да се обявят против Станишев.

2. Да намеря на Радев нов шеф на кабинета, че само ми мрънка по телефона, че всички дето съм му дала, после съм си ги взела.

3. Да видя Кирил Д. дали е намерил пари за предизборната кампания, разбрах, че някакви обшествени поръчки докопвал, ще искам да видя – отчел ли се е където трябва.

4. Трябва да кажа нещо за апартаментите, ама не така агресивно, че да не ни изскочи и някой наш. Като се чух с ББ и СЦ се разбрахме – мога да споменавам Пламен Георгиев, ама без да правя нещо по същество, че не се знае още дали остави в КПКОНПИ. А аз нали съм умна – така и направих, събрахме подписи за отстраняването му, ама добре че напуснахме парламента, да не трябва да го гласуваме това.

5. Да намеря „Планът Сидеров“, че трябва от някаква платформа да препиша нещо за политически изказвания.

P.S. Стискай ми палци, мило Дневниче! Много ми се ще като теглят номерата на партиите за изборите в ЦИК, на нас да се падне номер "5". Така, ако вземат та избутат напред Станишев с преференция, ще кажа, че е случайност!

:D
0

Споделете тази тема чрез:

• (122 Страници) +
  • « Първа
  • 120
  • 121
  • 122
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login