Форум

Data.BG Форуми: САЩ днес и бъдещето на страната - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (157 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

САЩ днес и бъдещето на страната

Потребителят е неактивен   bgzulunation 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-April 07
  • Град:New York - New Jersey
  • Интереси:Пуснал съм петиция до Белия Дом защо нямам приятелка, споко!
Бях на протеста по случай убиийстошот на един американец от полицай
http://rt.com/usa/18...d-death-police/
Говорих с една жена и ето какшо шидео намерих например
https://www.youtube....h?v=1rwmD4c_NxI
Какво мислите, злите хора дали ще надделеят в прашителстшото и ще докарат тъмнина над страна или добрите ще удържат и ще победят и Америка ще продължи да съществува като пазителка на мира и символ на християнската вяра.
За да знаете аз къде стоя по въпроса, мояг глог е зареден и готов да действа когато има нужда .
Защо си нямам приятелка? Обаждайте се с отговори и предложения на гореща линия +12127348734, Отговорете правилно на въпроса сега и ще спечелите чисто нова маратонка на Naik ! Офертата е валидна до 28-ми февруари 2014, количествата са ограничени, звъннете сега!
0

Потребителят е неактивен   electriccc 

• Регистриран: 15-September 07
  • Град:Madrid

Преглед на мнениеbgzulunation, на 26.08.14 - 20:52, каза:

Какво мислите, злите хора дали ще надделеят в прашителстшото и ще докарат тъмнина над страна или добрите ще удържат и ще победят и Америка ще продължи да съществува като пазителка на мира и символ на християнската вяра.

Пичага,освен ако не си добър трол(защото не те знам),ами,какво да ти кажа,бая тъпичък ще си паднеш.
"My mother never saw the irony in calling me a son-of-a-bitch."
1

?? Не ме прави само ядосан. Не ме ядосвай. Какво толкова съм постнал?
Защо си нямам приятелка? Обаждайте се с отговори и предложения на гореща линия +12127348734, Отговорете правилно на въпроса сега и ще спечелите чисто нова маратонка на Naik ! Офертата е валидна до 28-ми февруари 2014, количествата са ограничени, звъннете сега!
0

Потребителят е неактивен   CHOSI 

• Регистриран: 13-June 04
  • Град:Разлог
Прави не ме ядосан само
0

Както и да е явно нещо съм объркал, мразя да ми се подиграват особенно.. затваряйте я тая тема
0

Потребителят е неактивен   ubahe 

• Регистриран: 28-January 06
Аз съм за събирането на биометрични данни. Справка: Екзекутора на американския журналист е поданник на УК.
Без проблем мога да ида в УК и да си купя къща и да се окажа, че живея до главорез. Ама буквално главорез. От тея дето РЕЖАТ глави, не просто убиец, а главорез!
0

Добре де разбрахме. И аз съм така но аз ви попитах според вас кой ще надделее в правителството? Добрите или лошите? Защото аз виждам тук че корупцията е на доста високо нишо ш Нуй Йорк. И разликата между бедни и богати е егромна. Навсякъде летят военни хеликоптери по някаква причина и т.н.
Според мен трябва да добавя тоша което е казал един америкнски президент който му забраших името и американците го повтарят - Който си продаде свободата за сигурност няма да получи и не зслужава и двете.
Също Бог е казал - Страха не е от мен, страха е от Дявола.
Мене утре може да ми прищтрака нещо и да заколщ бабичката хипи която ходи по сутиен сутрин на лауна и ме кара да не ям закуската си на верандата.
0

Потребителят е неактивен   ubahe 

• Регистриран: 28-January 06

Преглед на мнениеbgzulunation, на 27.08.14 - 16:23, каза:

Добре де разбрахме. И аз съм така но аз ви попитах според вас кой ще надделее в правителството? Добрите или лошите? Защото аз виждам тук че корупцията е на доста високо нишо ш Нуй Йорк. И разликата между бедни и богати е егромна. Навсякъде летят военни хеликоптери по някаква причина и т.н.
Според мен трябва да добавя тоша което е казал един америкнски президент който му забраших името и американците го повтарят - Който си продаде свободата за сигурност няма да получи и не зслужава и двете.
Също Бог е казал - Страха не е от мен, страха е от Дявола.
Мене утре може да ми прищтрака нещо и да заколщ бабичката хипи която ходи по сутиен сутрин на лауна и ме кара да не ям закуската си на верандата.

Може ли малко да поясниш - кои са добрите и кои са лошите ? Не успявам да схвана нещо.. Като разясниш, ще ти кажа.

$100 никога не е бил американски президент. Просто "Бенджамин Франклин е ебахти пича". А относно репликата му - тя е била в контекста на това, че не трябва да са васали на Великобританската Империя, за да получат сигурност. Става въпрос за васална държава. Не за лични "свободи". А относто това, ти дали би си дал свободата за сигурност - я да те питам как ще се чувстваш, ако по летищата няма скенери, охрана и каквото и да било и всеки ментално болен психопат може да се качи на самолетчето я с бомба, я с пищов, я с меч ?
0

За мен лошите са хора които просто искат да сшалщт САЩ от отговорната задча да внасят мир по сшета или да наранят американското население по някакъв начин, да всеят страх и разруха или тоталитарен режим. Може би либералите , Обама понеже идша от миусулманска страна, те се крият кои са лобистите в беля дом не мога да ти кажа имена.
А отностно въпоса ти ок, нека да има скенери но публиката да има достъп до шсичко а не да ни подслушат разговорите да ни шзимат отпечатъци, да си имислщт кога да качшат газта без да дашат токоша обяснения, да пускат затворници от Гуантанамо за някакъв предател ш Афганистан, БЕЗ СЪГЛАСУВАНЕ С КОНГРЕСА, да не крият какшо прашят САЕЙ , да няма един чошек достъп до шсички камери и скенери в Ний Йорк както си говорим че може да има но не сме сигурно . На работа тка си говорим.
Да няма един чошек който да упрашлява цялата сигурност. Другото което е ако самолетите са без скенери и т.н. аз лично като пасенджер бих се заел със задачата да проверя кой носи оръжие и кой не.
0

Потребителят е неактивен   fightcska 

• Регистриран: 08-June 07
http://www.dw.de/%D1...0%B0/a-17888282

Пълен кретен.
Дойдат ли леви - катастрофата е сигурна. Загуби икономическата битка.САЩ вече не е същата геополитическа сила.

Само шистовата революция задържа на власт този глупак и подкрепи икономиката с изтичането на стотици милиарди за чалмите. Най-слабият президент в историята на САЩ ,разбира се демократ.
1

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Не че нещо...ама САЩ нз някога да е била от добрите който пазят мира и Християнстовото..... :emote_focus:
1

В края на краищата яснота и при бас няма накъде да върви САЩ и какво конкретно да се напраши, за да се изгради държашата отново като страна - модел.
0

Потребителят е неактивен   c1101 

• Регистриран: 06-September 14
  • Град:София
"Войните на САЩ след втората световна война:
За 65г.- 34 войни!

Китай-1945
Корея-1950
Китай-1950
Гватемала-1954
Индонезия-1958
Куба-1959
Белгийско Конго-1964
Гватемала-1964
Доминик.република-1965
Перу-1965
Лаос-1964
Виетнам-1961
Камбоджа-1969
Гватемала-1967
Ливан-1982
Гренада-1983
Либия-1986
Ел Салвадор-1981
Никарагуа-1981
Иран-1987
Либия-1989
Панама-1989
Ирак-1991
Кувейт-1991
Сомалия-1992
Босна-1995
Иран-1998
Судан-1998
Афганистан-1998
Сърбия-1999
Авганистан-2001
Ирак-2003
Либия-2011
Украйна-2014"

Мнението беше редактирано от c1101: 06.09.14 - 01:44

3

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Да живее вожда Путин! Само той ще ни оправи! И Смърт на САЩ
0

Потребителят е неактивен   operator 

• Регистриран: 16-May 03
  • Град:една малка планета в околностите на Бетелгейзе
  • Интереси:Всичкология

Преглед на мнениеc1101, на 06.09.14 - 01:43, каза:

За 65г.- 34 войни!

Китай-1945
Корея-1950
Китай-1950
Гватемала-1954
Индонезия-1958
Куба-1959
Белгийско Конго-1964
Гватемала-1964
Доминик.република-1965
Перу-1965
Лаос-1964
Виетнам-1961
Камбоджа-1969
Гватемала-1967
Ливан-1982
Гренада-1983
Либия-1986
Ел Салвадор-1981
Никарагуа-1981
Иран-1987
Либия-1989
Панама-1989
Ирак-1991
Кувейт-1991
Сомалия-1992
Босна-1995
Иран-1998
Судан-1998
Афганистан-1998
Сърбия-1999
Авганистан-2001
Ирак-2003
Либия-2011

Мартинке, пак ли плачкаш за войните на САЩ? Ми могат - водят хората. Поне не са като някои други страни, дето уж не водят война, пък постоянно им пращат ковчези със загинали техни военни. :emote_focus:

...
Украйна-2014"

:lol2:
Предупредих вече веднъж, ще повторя сега още един път, специално за недоебразбралите - прекомерното гледане на руска телевизия и четене на руски вестници уврежда сериозно вашаето психично здраве. Мили деца, не правете това вкъщи!
DON'T PANIC !!!

BG12CBUN91951000395524
Дари панда, спаси Мана!
Благодаря!
3

Потребителят е неактивен   bntbntbnt 

• Регистриран: 15-September 08
Тази тема е супер абсурдна... Ние нашата страна не можем да оправим, а вие сте седнали да обсъждате вътрешните работи на САЩ, че даже и експертни съвети давате, при положение, че едва ли някой живее там :D

Единственото, което ще стане е групата тролове да почнат да осерат темата с конспирационни простотии и да заявят как САЩ е агресор, а Путин спасител...
1

Потребителят е неактивен   fightcska 

• Регистриран: 08-June 07
Публикувано изображение
2

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 06.09.14 - 16:04, каза:

Тази тема е супер абсурдна... Ние нашата страна не можем да оправим, а вие сте седнали да обсъждате вътрешните работи на САЩ, че даже и експертни съвети давате, при положение, че едва ли някой живее там :D

Единственото, което ще стане е групата тролове да почнат да осерат темата с конспирационни простотии и да заявят как САЩ е агресор, а Путин спасител...

Не си доразбрал, аз живея там. А какшо ще стане в темата времето ще покаже. Но засега Американофобите не закъсняха и отговорите също което не ми беше целта . По принцип би слдвало с темата да се каже 1 или 2 тежки мнеия на хора които се интересуват стратегичсески от бъдещето на човечеството на земята тъй като САЩ е добър лидер и изпълнява ролщта на полицай.
0

Потребителят е неактивен   nonick 

• Регистриран: 31-July 04
  • Град:NoCity
  • Интереси:NoInterests

Преглед на мнениеbntbntbnt, на 06.09.14 - 16:04, каза:

Путин не е спасител, но САЩ е агресор!
NoSignature

NoDub
1

Потребителят е неактивен   prizraci 

• Регистриран: 01-October 11
  • Град:София

За 65г.- 34 войни!

Китай-1945
Корея-1950
Китай-1950
Гватемала-1954
Индонезия-1958
Куба-1959
Белгийско Конго-1964
Гватемала-1964
Доминик.република-1965
Перу-1965
Лаос-1964
Виетнам-1961
Камбоджа-1969
Гватемала-1967
Ливан-1982
Гренада-1983
Либия-1986
Ел Салвадор-1981
Никарагуа-1981
Иран-1987
Либия-1989
Панама-1989
Ирак-1991
Кувейт-1991
Сомалия-1992
Босна-1995
Иран-1998
Судан-1998
Афганистан-1998
Сърбия-1999
Авганистан-2001
Ирак-2003
Либия-2011
Украйна-2014"

Всички тия държави са си го търсили! САЩ са невинни, работливи, честни и миролюбиви хора.
Освен това в половината държави дет си изброил, американците отричат да са водили войни и са имали само леко присъствие!

За мен те си един червен, зъл и лош комунист... слуга на Путин, рубладжия... да живее най-прекасният народ на земята - американците!!!!

Публикувано изображение

GO GO USA
3

Споделете тази тема чрез:

• (157 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login