Форум

Data.BG Форуми: А1 - изтекекъл договор - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

А1 - изтекекъл договор

Потребителят е неактивен   tonaka 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-August 08
С изтекъл договор съм. Вчера ми предложиха 2 варианта. Аз в тяхното списание харесах друг, който ме удовлетворява изцяло. Днес отидох с нагласата да подпиша договор за моят избор. Служите ли ми казват - че днес от предложените ми 2 варианта вчера, днес могат да ми предложат само единият, другият го няма (изчезнал хахах). Казвам им да мина на план, който съм харесал в брошурата. До тук нищо фрапантно нали ...
Отговарят ми:
Не можем по система това ви се предлага, избраният от вас план е за нови хора, вие не можете да минете на него.
Отговарям им: Защо нали договора ми с вас е изтекъл ?

Накрая им казах, че за да мина на избраният план от мен трябва да сменя оператора и след година две да се върна при А1 ако искам де.

Да обобщим търговската стратегия на А1:

За клиенти с изтекли договори им се предлагат 1-2 варианта или да преподпишат старият - друго няма !!!
За нови избор много.
0

Потребителят е неактивен   leko 

• Регистриран: 06-July 04
Мнението ми за А1 като цяло клони към минус безкрайност, но пробвай и в друг техен офис за всеки случай...

Мнението беше редактирано от leko: 30.05.19 - 17:25

Само в мрака има светлина,
Само в тишината - слово.

1

Потребителят е активен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
а моя план го спряха и директно натрисат план, ако не прекратя договора.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Град:София
  • Интереси:BDSM/Femdom
Mtel /А1 съм ги отебала още през 2013-а. От 6 години съм абонат на Виваком и нямам никакви проблеми.
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Ментел си смениха името ама все същите боклуци си останаха, ако не ти дадът да сключиш договора който ти искаш, виж и другите оператори какво предлагат, може и да имат по-изгодни планове, а може и да нямат. В някои случаи е по-добре да преподпишеш стария си договор отколкото да минаваш на някой "по-изгоден" - можеш да си сигурен, че ще е по-изгоден за тях отколкото на тебе.
ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

След разговор с оператор - до 2 работни дни ще се свържем с вас с оферта.
А да видим, щом и оператор е безсилен и както сам казва - бейсик неща може да прави.

За информация бях на план за 14 лв. мина втората година стана 18. Предлагаха ми планове за 19,21,22 лв. (безлимитни), защото виждат колко плащам и за това.
Вкъщи си разгледах за близо 1 година назад сметките. Окрих, че имат план A1 ONE S - 12 лв (само че трябва да се плаща онлайн и точно на време) е това което аз харча месечно като минути и мегабайти.

Чакам развитие по случая. Ще споделя резултата с вас. Ако пак се направят на интересни, живея в малък град и КЗП ще ги навестя.
0

Потребителят е активен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
те искат тлъсти планове. затова ми резват LOOP от който печелеха по 1 лв./м. от мен и го заменят директно с 4 лв./м па ако искаш си ги ползвай минутите. За тях си е 4 пъти повече приход.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Значи можело да стане !

Обаче:
От магазина ти казват обади се на оператор -> оня ти казва до 2 работни дни ще те свържат с оферта ->служител оферти званни по някое си време, казвам му да се обади в 18:00. Прави го казвам, че ми искам да мина на този и този план, защото ме устройва. Казва, че до 2-3 дни ще се свържат с мене с конкретна оферта. Следни дни ми се обаждат: по спиди можем да пратим договора за 3 работни дни и съответно 3 работни дни се връща договора. Отделно ако няколко дни докато го обработят. Може да изберете да го подпишете в магазин (това и избрах). Щрака на компютъра 2 мин. и всичко беше готово.

1-2-3 седмици (при мене 1) може да загубите заради мудните А1 и то за работа за 2 минути общо взето. 5-6 служителя (вклюучително и по телефона) на А1 ще ви обесняват ползите от плана предложен за вас (този, с по-голяма такса) и защо не го приемете.

п.с. Ако искате да се свържите с оператор на А1, успех ви желая в уникалното им меню !

Всичката мъка, за да плащам вместо 18лв - 12лв.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login