Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 613 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 615 Халотерапията и солните стаи - Data.BG Форуми
Форум

Data.BG Форуми: Халотерапията и солните стаи - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Халотерапията и солните стаи

Потребителят е неактивен   DigDan 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 05-April 21
  • Град:Велико Търново
Привет!

От дълго време имам проблеми с алергията към замърсители във въздуха и домашен прах. Наскоро посетих тази солна стая в ж.к. Дружба, София, и останах много доволен и впечатлен от резултатите. Там споменаха, че този вид терапия укрепва муколитичния ефект, укрепва имунната и нервна система, нормализира метаболизма и пречиства дихателните пътища. Какво е мнението на всички за солните стаи? :emote_blush:
0

Потребителят е неактивен   insomniasf 

• Регистриран: 24-February 07

Преглед на мнениеDigDan, на 05.04.21 - 13:29, каза:

Привет!

От дълго време имам проблеми с алергията към замърсители във въздуха и домашен прах. Наскоро посетих тази солна стая в ж.к. Дружба, София, и останах много доволен и впечатлен от резултатите. Там споменаха, че този вид терапия укрепва муколитичния ефект, укрепва имунната и нервна система, нормализира метаболизма и пречиства дихателните пътища. Какво е мнението на всички за солните стаи? :emote_blush:

Аз съм бил в такава стая в СФ в Дървеница, еми какво да ти кажа, при мен нямаше кой знае какъв ефект, добре че поне стола, дето седях беше масажен. Може би ако се ходи редовно, поне по 2 пъти седмично да има ефект, но за мен са глупости. От познати, които са ходили, казват, че след стаята им теквало нос, при мен нищо не се случи...
1

Потребителят е неактивен   DigDan 

• Регистриран: 05-April 21
  • Град:Велико Търново

Преглед на мнениеinsomniasf, на 05.04.21 - 13:53, каза:

Аз съм бил в такава стая в СФ в Дървеница, еми какво да ти кажа, при мен нямаше кой знае какъв ефект, добре че поне стола, дето седях беше масажен. Може би ако се ходи редовно, поне по 2 пъти седмично да има ефект, но за мен са глупости. От познати, които са ходили, казват, че след стаята им теквало нос, при мен нищо не се случи...

Благодаря за мнението! Ще го имам предвид!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login