Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1289 Страници) +
  • « Първа
  • 1287
  • 1288
  • 1289
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е неактивен   manowarmanowar 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-October 19
  • Град:Бургас

Преглед на мнениеgabriel97, на 17.10.19 - 16:31, каза:

Нали нямаше да пишеш повече! А за някоя баба може и да съм "детенце" :D

Да, може за баба ти Маги: https://adamieva.inf...i-uslugi-pising От твоя град е, ходи да й пробваш услугите :lol2:

Аз съм много далеч от прозвището 'баба'. А и ми дреме на оная работа за просташките ви коментари :lol2: :lol2: :lol2:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Мнението беше редактирано от manowarmanowar: Днес, 16:50

0

Потребителят е неактивен   ejobejo 

• Регистриран: 11-November 03
  • Град:София

Преглед на мнениеmanowarmanowar, на 17.10.19 - 16:29, каза:

Недей да обиждаш davyjones15, който е полезен за форума потребител.

А ти от 2016-а година до оня ден къде беше ??? -- може би в пандиза :lol2:

Да, в затвора бях - как се сети :) Никого за нищо не съм обидил, просто го изключих от поканените без нито една обидна дума ... за разлика от твоя тон :)
0

Преглед на мнениеejobejo, на 17.10.19 - 16:50, каза:

Да, в затвора бях - как се сети :) Никого за нищо не съм обидил, просто го изключих от поканените без нито една обидна дума ... за разлика от твоя тон :)

Пожлавам ти успех със сутеньорските ти напъни, и в организирането на срещата със загорели форумци :lol2:

И понеже жени няма да има, а някаква коч комнания, обади ми се да гледам как си бъркате по дупките :chuckle:
0

Потребителят е неактивен   shadowtracer 

• Регистриран: 20-October 06
Не знам къде са модераторите, но тая тема стана нещо много искрено и лично. Мерите си пишките, путките, циците, годините и кой е по-по най зад клавиатурата. Айде спрете се, не съм от най-редовните постващи, тъй като нищо обективно и полезно не виждам да се поства. Рядко се намира мнение, без излишни простотии. Не знам кво се спамите всички и се заяждате помежду си и особено сега с Линда. Насирате темата ...а повечето ви коментари и особено от Линда са да не се спами излишно, но въобще не го спазвате даже и тя почна да си праща снимки и някви защитни тези вместо взаимно да се игнорирате и да не пречите на хората които ползват по предназначение топик-а (колкото и малко да са).

И за да не се приесъединя към типичните безмислени постове и спамовете Ви, ще дам някой и друг коментар за момичета. Дори да се повтарят момичетата, всеки различно изкарва с тях и е добре да се знае и хубаво и лошото(днеска добре след месец зле), за да може човек да претегли нещата и да се престраши да иде.

Вече ползвам подобни услуги супер рядко, един-два пъти на 4 месеца. Нито качество, нито цена, нито отношение и нашето и тяхното (на компаньонките) нито лъжливите снимки и к***енски номера могат да ме впечатлят.

https://www.alo.bg/6203444 - Теди е коментирана доста, но това е моето мнение. Парите са много за един час. Държи се леко наперено, но отношението е добро. Момичето изглежда добре, една идея по-голям задник има за моите критерии(харесвам по кльощави, но се пускам на всякакви да пробвам), но си е добре, особено на задна. Доволен съм от свирката, но аз не съм фен на свирките така, че гледам бързо да мина към следващата фаза. В секса е доста активна, язди много добре и на задна не е за пропускане. Обръща достатъчно внимание по време на секса и дори се гушка и те обхваща с ръце като е отгоре, което на мен лично ми харесва много. Цената е завишена както на всички останали обяви в нета в момента. Апартамента е готин, но не ходя да го разглеждам за да живея в него. Общо взето единственото негативно е цената, но това си е нейно решение.

https://www.alo.bg/6344303 Гледам че имаше запитване...тази е смъкнала цената, туркинче ( бях преди доста време - година може би). Нищо особено не е. Нормален секс и не ме заинтригува особено, не е мрънкала но не е и инициативна и работи на конвеир. Общо взето изхвърлих материала и си тръгнах. Може при мен да са се получили нещата, но не бих я викнал пак. Преди имаше обяви по гепиме и заедно с още една туркиня предлагаха и тройка и работеха заедно в Люлин.

https://www.alo.bg/2761863 при Линдор съм ходел няколко пъти. Секса и свирката са супер, активна е и си има нещо като програма, макар че ако поискаш нещо (примерно поза) не отказва. Единственото което не ми харесва е пресиленото отношение, че се интересува от теб и се прави на професор във всяка тема. Само заради секса и свирката си заслужава, там може да се прави, че и харесва и няма проблем, но ако е по-истинска при посрещането и въобще при разговорите ще е по-добре, че понякога се чудя за какво точно съм платил. 400 лева за услугите които предлага са прекалено много. Бях 2 пъти пълна и един път за свирка и мисля, че с това ще си остана.

Общо взето при горните бях, щото нямам много избор или не виждам такъв от форума, а не ми се тестваше или не се свързах с други.
Вземете наистина си ударете игнора и публикувайте по предназначение.

П.с. Ако някой има актуален номер на https://www.gepime.com/nunka141/ моля да го сподели. От нея никога не съм оставал разочарован, но й изгубих номера последната година и половина.

Даже не смятам да отговарям на коментара, под моя тъй като аршина е двоен.

Мнението беше редактирано от shadowtracer: Днес, 17:57

0

Преглед на мнениеshadowtracer, на 17.10.19 - 17:08, каза:

Не знам къде са модераторите, но тая тема стана нещо много искрено и лично. Мерите си пишките, путките, циците, годините и кой е по-по най зад клавиатурата. Айде спрете се, не съм от най-редовните постващи, тъй като нищо обективно и полезно не виждам да се поства. Рядко се намира мнение, без излишни простотии. Не знам кво се спамите всички и се заяждате помежду си и особено сега с Линда. Насирате темата ...а повечето ви коментари и особено от Линда са да не се спами излишно, но въобще не го спазвате даже и тя почна да си праща снимки и някви защитни тези вместо взаимно да се игнорирате и да не пречите на хората които ползват по предназначение топик-а (колкото и малко да са).

ЗА СТОТЕН ПЪТ ПОВТАРЯМ, ЧЕ В РАЗДЕЛ 18+ НЯМА МОДЕРАТОРИ !!!
0

Много ми се искаше с изтриването на акаунта да се премахнат и моите постове. но това не се случи.

Аз повече нямам работа тук. Поздрвявам ви с 2 снимки на 'баба' ви Линда, много здраве и късмет :skype_rock:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:bye:
0

Потребителят е активен   achilllesss898 

• Регистриран: 07-January 19
Колеги;)) ще ви кажа че ставате за смях с някои изказнавия;))и компаньонките дет посещаваме четат;)) който иска да организира събиране да го направи;)) има лични съобщения;)) по този начин и компаньонки и сводници и куцо кьораво и съкато;)) разбраха;)) нещо чудно и някой сводник да дойде на това събиране след кат го коментирате;))по този начин;)) кат правите нещо такова не е този начина;)) хайде със здраве колеги
0

Споделете тази тема чрез:

• (1289 Страници) +
  • « Първа
  • 1287
  • 1288
  • 1289
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

49 потребители четат тази тема
6 регистрирани потребители, 43 гости и 0 анонимни потребители

1. Sober,
  2. shadowtracer,
  3. hgoranov,
  4. ioklev,
  5. achilllesss898,
  6. protectorx

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login