Форум

Data.BG Форуми: От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) От тема №: 1813886

Потребителят е неактивен   noverov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-August 13
  • Град:София

Преглед на мнениеgeorgi1844, на 25.05.19 - 02:07, каза:

https://www.alo.bg/6014515
Посетих това момиче. Положението никак не е добре, даже бих казал, че е трагично. Това момиче, постави рекорд-греда N1. Не само няма умения на компаньонка, но не се държи нормално и за човешко същество. Нещо от сорта, бременна жена в деветия месец и жена пред цикъл, слети в едно и това на десета степен.
Понеже се притеснява от работата, явно прибягва до някакви "стимуланти", които би трябвало да я успокоят, но при нея има обратен ефект, дори става агресивна. Съдя, на база симптомите, които видях.
Уговорката стана изключително лесно и много бързо. Апартамента, не е нещо кой знае какво, но е приличен. Намира се в близост до ЖП Гарата. Посреща на обувки с високи токчета. Много красива в лице, само да не беше с брекети. Има малко хиалурон в устата, който е доста сполучлив. В тяло изглежда много секси, но на пипане е мека и не е много стегната. Гърдите са средни и приятни за пипане. Много е ниска, но с токчета като се разхожда, изглежда добре. Френската, горе-долу, става. В секса, положението е зле. Няма никакви умения това момиче. Иска тя да избира позите, което за мен не е проблем. Не спира да говори тъпотии, дори по време на секс. Аз обичам разговорливи момичета, но да говорят смислени неща. Нещо, мозъка не правеше връзка с устата. Първите 15-20 минути, положението беше много добре и си казах, ударих джакпота. Но си нямах и представа за какво иде реч. Изведнъж, сякаш на момичето изключи основния бушон и нещата загрубяха. Явно с това си поведение, се опита да ме накара да си тръгна по-рано(това го разбрах в последствие). Първо започна да ме муфти. Тръгнах да и пипам циците, а тя вика "за пипане, трябва да си доплатиш за екстра". След малко си сложи сутиена, за да не ги пипам, като отиде в другия край на кревата. Казах й "ела по-близо до мен", а тя "ако съм по близо, това е ГФЕ и трябва да си доплатиш за екстра. После си спореше сама, аз дори много не говорих. Не искаше да ми докосва пениса с ръка, защото казваше, че аз съм трябвал да се възбудя, само като я гледам, без да ме докосва, а това, че не се възбуждам, значи че имам проблеми и трябва да ходя на лекар, за да се лекувам :lol2: Имаше и още много такива. Явно, очакваше да си тръгна след това шоу, кой нормален би останал, но на мен ми беше интересно, до къде ще издържи. Измина се 1 час и 30 минути и момата не издържа и започна да се облича и ме изгони. Каза, че оставащите 30 минути, ще си ги взема на следващия ден :D Мислите ли, че момата си удържа на думата...
В последните няколко минути, преди да ме изгони, виждах как момичето сякаш не беше в стаята, челото и пареше, потеше се, въпреки, че в стаята беше хладно. Широки зеници, а очите й блуждаеха.
В заключение ще кажа, това момиче няма умения на компаньонка, няма умения в секса, не е жрица. По-скоро, бих я определил като анти-компаньонка.

Здравейте,
Извинявам се на колегите, че чак сега пиша...трябваше да го направя по-рано и може би щях да спестя поне на Георги разочарованието.
Аз преживях истински ад със същото момиче, такъв театър и постановка отдавна не бях виждал...
Не си губете времето, парите и емоциите с нея... Няма смисъл...при мен положението беше още по-лошо от при Георги...няма да изпадам в подробности, просто не я посещавайте, моля!!!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login