Форум

Data.BG Форуми: Към всички потребители на DC++ : Стандартизирайте имената си - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Към всички потребители на DC++ : Стандартизирайте имената си

Потребителят е неактивен   thunderl 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-April 04
  • Град:в съзнанието ти
1. StrongDC има достатъчно добро търсене измежду потребителите...няма значение форматът на името, Strong търси за низ, а не по първа буква.

2. Когато сваляш сегментирано и си влезнал да кажем в италиански хъб и в data.bg хъба има огромно значение как ще ти се разпределят сегментите...Понякога когато трябва да сваля нещо, сегментите се заемат от италианци или от хора, които не са от Homelan (в моя случай). По този начин, макар, че свалям на сегменти, аз не свалям от Homelan-еца, от който ще дърпам 20 пъти по-бързо. В този ред на мисли е супер полезно да погледнеш сегментите и да пуснеш тези, които са потребители на твоето ISP или поне са в BG peering-а! А ISP-то в името е доста полезно за тази цел...

3. Не разбирам какво те притеснява толкова големината на колоната...Вече се работи с по-високи резолюции и едва ли още 5-6 букви са ти чак такъв проблем. Аз работя на 800Х600 и дори на мен ISP-то никога не ми е пречело.

Като не ви харесва идеята, не я ползвайте...в крайна сметка тук никога няма да може да се научат всички потребители да имат култура на споделяне и на улесняване на останалите потребители. Освен това винаги в хъб-а ще има и незнаещи, които дори не могат да си сменят ника, камо ли да следват някакъв стандарт...
0

Потребителят е неактивен   pepix 

• Регистриран: 03-June 03
  • Град:София
оставил съм си 10 колони - от които 5 видими (без да скролвам...)

Искам и CHAT полето да ми е видимо --- и пак ми липсва място (на 1280х1024 съм пуснал монитора..) --- кажи ми от къде да режа..

а при сегментираното сваляне - ако е много ниска скороста от някой можеш да му дадеш Close Connection - ще почне да сваля от друг (а можеш да видиш и от кой хъб е)

Не ми харесва идеята и не я ползвам --- пиша тук защото мисля, че по този начин ще се стигне до максимално удобна система --- целта ми не е да кажа 'гледай си работата' и да се заяждам..

:) Всичко най-най :)
0

Потребителят е неактивен   mikael 

• Регистриран: 28-April 04
Един въпрос: Как мога да си махна firewall аз съм го махнал нямам и firewall програми но пак имам тухлички? Какво да правя защото някои потребители имат забрана за теглене за такива като мен с firewall! Благодаря предварително:)
0

mikael каза:

Един въпрос: Как мога да си махна firewall аз съм го махнал нямам и firewall програми но пак имам тухлички? Какво да правя защото някои потребители имат забрана за теглене за такива като мен с firewall! Благодаря предварително:)

Не е тук мястото на този пост!
0

Потребителят е неактивен   boytomen 

• Регистриран: 05-March 05
а как да си сменя името без да си инсталирам наново програмата ина4е идеята не е никак ло6а.които мое да ми помогне да ми напи6е на ли4но съоб6тение 6тото така ниама да го видя
0

Потребителят е неактивен   sybil 

• Регистриран: 31-May 04
  • Град:Plovdiv

thunderl каза:

за да си оправите Nickname-a напишете /fav в главния чат, после отворете Favorites (Ctrl+F) и с десен клик на Data.BG - Open DC HUB (dc.data.bg) изберете Свойства(Properties) . Там можете да въведете новият си nickname (Парола не се въвежда). При следващото ви влизане в хъб-а nicka ще е вече променен.

Извинявам се за хипер тъпия въпрос, обаче все още ми е мъгла всичко... :cry: Къде е това Data.BG - Open DC HUB (dc.data.bg) защото никъде не мога да го видя :cry:
0

Sybil каза:

thunderl каза:

за да си оправите Nickname-a напишете /fav в главния чат, после отворете Favorites (Ctrl+F) и с десен клик на Data.BG - Open DC HUB (dc.data.bg) изберете Свойства(Properties) . Там можете да въведете новият си nickname (Парола не се въвежда). При следващото ви влизане в хъб-а nicka ще е вече променен.

Извинявам се за хипер тъпия въпрос, обаче все още ми е мъгла всичко... :cry: Къде е това Data.BG - Open DC HUB (dc.data.bg) защото никъде не мога да го видя :cry:

Трябва DC хъбът на датата да ти е добавен в Favourites. Тогава като напишеш /fav ще видиш въпросното нещо :)
0

Потребителят е неактивен   pepix 

• Регистриран: 03-June 03
  • Град:София
Натисни Ctrl+Q - там напиши dc.data.bg:411 за сървър
като ти се отвори натисни десният бутон на мишката върху табчето и избeри AddToFavourites
0

Потребителят е неактивен   sybil 

• Регистриран: 31-May 04
  • Град:Plovdiv
Станааа :) :) :) Мерси много! :)
0

Потребителят е неактивен   keremidko 

• Регистриран: 29-August 04
  • Град:Някъде из джунглите на Амазонка.
да наисина ако тоова стане ще е супер таман да знам кой е от моя ..:) направо дц.дата.бг да го направат задължително..:)
0

Потребителят е неактивен   taty 

• Регистриран: 05-November 03
Хора, имам един въпрос...

как да разбера какъв тип ми е връзката ? дали е лан 1 или лан 3 примерно...?!
0

Потребителят е неактивен   radikkk 

• Регистриран: 11-April 05
Абе хора някои ще ми обяснили какво трябва да направя за да свалям ??? Аз виждам потребителите ама немога да свалям .
0

Потребителят е неактивен   lorddemonic 

• Регистриран: 04-January 05
  • Град:Samokov
Господа отговарящи за ДС.ДАТА.БГ толко ли е трудно да направите префикси за по големите доставчици по ИП?
0

Потребителят е неактивен   kazichene 

• Регистриран: 14-January 05
  • Град:kazichene
  • Интереси:html;flash;java;php; --- LOTR

radikkk каза:

Абе хора някои ще ми обяснили какво трябва да направя за да свалям ??? Аз виждам потребителите ама немога да свалям .

и аз съм на същото дередже pls help :)))
0

radikkk каза:

0

radikkk каза:

0

Потребителят е неактивен   lorddemonic 

• Регистриран: 04-January 05
  • Град:Samokov
АКТИВ/ПАСИВ и не пускай по 100 мнения едни и същи ..
0

Потребителят е неактивен   fuckbtk 

• Регистриран: 05-July 03

HUB RULES каза:

Rule Nr: 10 - Молпрочетете...

0

Потребителят е неактивен   kretenche 

• Регистриран: 07-January 05

thunderl каза:

donchil каза:

Добре само, че има смисъл ако почнем да го правим всички.

Прав си, затова темата вече е важна, дано всички започнат да го правят!

@wwwDotcoM: Благодаря за sticky-то

аз вече го направих :)
0

Потребителят е неактивен   ogioto 

• Регистриран: 10-June 05
а какво озна4ава шарване!!!
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login