Форум

Data.BG Форуми: Counter-strike 1.6 patch v21 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Counter-strike 1.6 patch v21 patch v21

Потребителят е неактивен   valio007 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-January 14
  • Град:Доспат
Хи пичове искам да попитам защо не ми трагва нито 1 хацк истеглих цс,влизам си наи-нормално.разбрах че за да трагват хакове трябва да имаш патч в21 истеглих го инсталирах го в директорята на играта но като вляза ми пише Аваилабле меморъ лесс тхан 15МБ!!! помогнете плс.
0

Потребителят е неактивен   talibanaa 

• Регистриран: 07-October 05
  • Град:Ботевград
  • Интереси:Counter-Strike

Преглед на мнениеvalio007, на 09.05.14 - 13:37, каза:

Хи пичове искам да попитам защо не ми трагва нито 1 хацк истеглих цс,влизам си наи-нормално.разбрах че за да трагват хакове трябва да имаш патч в21 истеглих го инсталирах го в директорята на играта но като вляза ми пише Аваилабле меморъ лесс тхан 15МБ!!! помогнете плс.

Не се занимавай с глупости цикач...
cs1.BG - Най-доброто място за игра!
Counter-Strike Помощ - Форум свързан с всякакви проблеми относно cs1.6,уроци,модове и още много други!
0

Потребителят е неактивен   baikara619 

• Регистриран: 10-May 14
  • Град:Шумен
Pich pishi mi na LS na Skype kalchuk.backov
0

Потребителят е неактивен   smurfavr 

• Регистриран: 07-January 07
  • Град:Враца
  • Интереси:Half Life

Преглед на мнениеbaikara619, на 10.05.14 - 23:39, каза:

Pich pishi mi na LS na Skype kalchuk.backov

Ти тъп ли си? Не се занимавай с глупости да раздаваш хкове не прочетели поста над теб.

Мнението беше редактирано от smurfavr: 11.05.14 - 10:29

0

Потребителят е неактивен   brotalnia 

• Регистриран: 23-April 06
  • Град:Берковица
  • Интереси:owning noobs
Тая грешка дето ти дава няма нищо общо с хаковете и се получава защото ползваш 64-битов Windows. Дай десен бутон на cstrike.exe -> Properties -> Compatibility -> Run this program in compatibility mode for -> Windows XP (Service Pack 3). Под режим за съвместимост обаче хакове не може да се ползват, понеже няма как да се hook-нат към играта. Това важи само за Windows Vista/7/8. Ако си с Windows XP x64 трябва да ограничиш максималното количество RAM памет, което системата ще използва до 2 gb от Boot настройките на Windows-a. Така играта ще тръгне, но за хаковете не съм сигурен. Ако цялата работа е понеже ти се играе с Alien, ritual hoOk, Jedai Hack или някой друг от old school хаковете, то ти препоръчвам да си инсталираш 32-битово XP за целта. Другояче трудно ще ги подкараш, тея хакове са правени преди близо десетилетие. Нормално е да не бачкат на съвременните системи.
0

Потребителят е неактивен   DaRkShadoWzz 

• Регистриран: 25-August 07

Преглед на мнениеbrotalnia, на 09.12.14 - 23:34, каза:

Тая грешка дето ти дава няма нищо общо с хаковете и се получава защото ползваш 64-битов Windows. Дай десен бутон на cstrike.exe -> Properties -> Compatibility -> Run this program in compatibility mode for -> Windows XP (Service Pack 3). Под режим за съвместимост обаче хакове не може да се ползват, понеже няма как да се hook-нат към играта. Това важи само за Windows Vista/7/8. Ако си с Windows XP x64 трябва да ограничиш максималното количество RAM памет, което системата ще използва до 2 gb от Boot настройките на Windows-a. Така играта ще тръгне, но за хаковете не съм сигурен. Ако цялата работа е понеже ти се играе с Alien, ritual hoOk, Jedai Hack или някой друг от old school хаковете, то ти препоръчвам да си инсталираш 32-битово XP за целта. Другояче трудно ще ги подкараш, тея хакове са правени преди близо десетилетие. Нормално е да не бачкат на съвременните системи.

Игнорирам факта, че вдигаш тема от преди 7 месеца... Защо по дяволите обясняваш на лапето как да си пуска хакове?!?!?!?!?!?!?!?!? !?!?!?!?!?!?!?!?!?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   brotalnia 

• Регистриран: 23-April 06
  • Град:Берковица
  • Интереси:owning noobs

Преглед на мнениеDaRkShadoWzz, на 23.12.14 - 04:02, каза:

Игнорирам факта, че вдигаш тема от преди 7 месеца... Защо по дяволите обясняваш на лапето как да си пуска хакове?!?!?!?!?!?!?!?!? !?!?!?!?!?!?!?!?!?

Ми значи тоя раздел е много замрял, щото тая тема беше от първите...

Не знам за теб, но аз като мога помагам. И аз съм бил малък, и аз съм търсил хакове. Още помня 2001-ва като един приятел на майка ми дойде и ми записа ogc на компа, че си умрях от кеф и се фуках пред всичките дечорлига в квартала, че имам хак за cs :D Освен това, както казах в предишния пост, този error няма нищо общо с хаковете, така че тая информация може да послужи на доста хора. Лично аз бая се бях озорил от ровене в нета, докато намеря как се оправя на XP x64, понеже всичката информация която намирах беше за vista/7.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login