Форум

Data.BG Форуми: Обида на длъжностно лице? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Обида на длъжностно лице?

Потребителят е неактивен   triXtyle 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-January 09
Малко по-надолу видях тема за мобилен оператор, в която някой коментира какво точно е казал на служител(ка) от кол центъра.
Преди малко подобен разговор с един служител на кол център, който ми затръшна телефона без да ми даде възможност да попитам каквото и да било, камо ли да каже "дочуване" или някакъв друг поздрав.
При което аз, раздразнен, звъннах и първото, което казах като му чух гласа на тоя беше "абе, вие възпитание нямате ли, едно "чао" не можете да кажете", при което получих в отговор "сега ще подам жалба срещу Вас за обида на длъжностно лице, чакайте си призовката и в районното ще видим дали съм възпитан".

Та, въпросът ми е откога "вие възпитание нямате ли?" се счита за обида на длъжностно лице, и изобщо счита ли се?

Мнението беше редактирано от triXtyle: 04.09.19 - 10:12

0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country
Аз бях този, който коментира в предходната тема. Такова отношение заслужавате всички долнопробни утрепки в кол центровете! Нещо повече, заслужавате реална физическа саморазправа!

Кой си ти, че да губиш времето на човека с тъпите си оферти бе? Знаеш ли дали този човек не прави пари в момента и не чака важно обаждане? Знаеш ли дали дори секундите, които ще му отнемеш няма да повлияят на бизнеса му по един или друг начин? Дали не очаква важен разговор с роднина, познат, приятел и т.н.? Дали не е служител на МВР, за който е важно линията да е свободна в момента, а ти най - нагло я заемаш? Всичко това за теб няма никакво значение, важното е да си получиш бонуса в края на месеца. Нали? Е, това заслужаваш! Дори се е отнесъл прекалено възпитано, ако попаднеш на мен, въобще няма да съм толкова толерантен!

Какво възпитание очакваш от отсрещната страна, след като ти го нямаш? Извини ли се поне, че му губиш времето - не! А с това трябва да започнеш, защото именно това правиш! Кой си ти, че да си раздразнен бе смотльо? Кой трябва да е раздразнен в случая? Я помисли малко, ако имаш изобщо с какво!

Дано те осъди персонално - искрено ти го пожелавам!

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

shelbyss, на 04.09.19 - 10:07, каза:

Аз бях този, който коментира в предходната тема. Такова отношение заслужавате всички долнопробни утрепки в кол центровете! Нещо повече, заслужавате реална физическа саморазправа!

Кой си ти, че да губиш времето на човека с тъпите си оферти бе? Знаеш ли дали този човек не прави пари в момента и не чака важно обаждане? Знаеш ли дали дори секундите, които ще му отнемеш няма да повлияят на бизнеса му по един или друг начин? Дали не очаква важен разговор с роднина, познат, приятел и т.н.? Дали не е служител на МВР, за който е важно линията да е свободна в момента, а ти най - нагло я заемаш? Всичко това за теб няма никакво значение, важното е да си получиш бонуса в края на месеца. Нали? Е, това заслужаваш! Дори се е отнесъл прекалено възпитано, ако попаднеш на мен, въобще няма да съм толкова толерантен!

Какво възпитание очакваш от отсрещната страна, след като ти го нямаш? Извини ли се поне, че му губиш времето - не! А с това трябва да започнеш, защото именно това правиш! Кой си ти, че да си раздразнен бе смотльо? Кой трябва да е раздразнен в случая? Я помисли малко, ако имаш изобщо с какво!

Дано те осъди персонално - искрено ти го пожелавам!

Що не четеш внимателно? Аз НЕ работя в кол центъра.
0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country
Мда, явно не съм се събудил още. Извинявам се и си вземам думите обратно.

Какъв е тоя кол център дето ще ти затръшват слушалката? Да не са от банка за закъснели вноски по кредит?

Нищо не могат да ти направят. Нищо не може да се докаже в разговор по телефон, ако не е записан със СРС, дори и да ги псуваш.

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
1

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
телефонист в кол център не е длъжностно лице
3

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
  • Град:София

vkkten, на 04.09.19 - 15:19, каза:

телефонист в кол център не е длъжностно лице

Не казва къде е звънял,ако е било в държавна институция(полиция,пожарна,община), кой знае какви се водят.
0

Потребителят е неактивен   weech 

• Регистриран: 02-January 05
този сложител в кол центера сигурно е някои колега йорист от университета затова ги разбира законите те много от правото отидоха в тая свера
аз доста бих се оплашил вапреки че и аз съм с йоридическо образувание
Според мен динозаврите са измислили древни технологии и са отлетяли с летящи чении когато е дошал прослувутия лешниковия период и сега се завръщат като извънземни за да си възвърнат земята и да я направят влажна папратова биосфера

ама ти си голям баровец бе, за тая кола трябва да работят четирима общаци само за теб да я захранват, че и БМВ ще ми кара, утре ще искаш и танк да караш я питай татя си жигулата още върви ли и вземай да я караш преди да ти почервенее врата ех как ми липсва тоя социализма много се оглези тоя народ а нямал кво да я яде каква оставка бе :evil2:
3

Потребителят е неактивен   mybabyil 

• Регистриран: 10-July 06
Сигурни сме, че си иойорис или както там се пише.
The deeper you dig, the darker and scary it gets.
0

Потребителят е неактивен   halek 

• Регистриран: 22-September 12
  • Град:Сапарева баня

weech, на 04.09.19 - 17:49, каза:

този сложител в кол центера сигурно е някои колега йорист от университета затова ги разбира законите те много от правото отидоха в тая свера
аз доста бих се оплашил вапреки че и аз съм с йоридическо образувание

:lol2:
Остави ги тия кол центрове, ами давай да правим там каквото беше за уреждане на данъчни облекчения :D

По темата - автора да не се притеснява от тия кретени в кол центровете, ами направо да им затваря телефона без обяснения.
- Каква странна илюзия е да мислим, че красивото
е добро..
Лев Толстой

Един урок се повтаря, докато го научиш!
Живота ще продължава да проверява, дали
си го научил!
1

My7hY, на 04.09.19 - 16:00, каза:

Не казва къде е звънял,ако е било в държавна институция(полиция,пожарна,община), кой знае какви се водят.

за Теленор иде реч
0

Потребителят е неактивен   yzyrpator 

• Регистриран: 23-August 06
  • Град:Пловдив
Най много да му се изсмеят в районното и като си тръгне да цъкат с език и да викат аман от педерасти.

Мнението беше редактирано от yzyrpator: 11.09.19 - 19:12

1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login