Форум

Data.BG Форуми: Непозната пратка от Бахрейн - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Непозната пратка от Бахрейн даже не знам къде се намира това...

Потребителят е неактивен   baihui 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-August 02
  • Град:Vladislivovo
Пичове, получих преди няколко дена SMS от DHL, че идния вторник ще ми донесат пратка от "BAO DOCUMENTS C". По принцип поръчвам доста боклуци от AliExpress, но в момента от търговец с такова име не чакам нищо. А пък това DOCUMENTS в името въобще не ми харесва. Проверих на сайта на DHL номера на товарителницата и показва, че е тръгнала от Бахрейн и даже вече е минала софийската митница.

Та дали според вас това е някаква измама? Както навремето БТК изпращаха стационарни телефони по куриер, и който го приемеше ставаше автоматично абонат на нов договор.
0

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
  • Град:София
Отвори и виж какво е,пратка от алито,няма как да дойде от бахрейн,а и да е DHL трябва да си платил солидна сума за продукта и доставката.

По-вероятно е да е станала грешка си телефона ти,накъде пише ли твоето име въобще ?
0

Потребителят е неактивен   baihui 

• Регистриран: 25-August 02
  • Град:Vladislivovo
Да, пишеше ми името и адреса.

Разбрах какво е, не е някаква измама. Продавача от алито е ползвал China Post Air Parcel за да го прати от Тайван в Бахрейн, и от там DHL са го поели.
0

Потребителят е неактивен   aalesund 

• Регистриран: 10-June 07
И аз съм получавал пратки през Бахрейн, не е нищо ново.

Иначе аз днес пък получих супер странен смс от номер 17661 в който пише че имам пратка, която е на гишето в моя пощенски клон и да отида да я взема.
Странното е че пратката ползва с номер UC и завършва на MY (пратка от Малайзия) който е такъв дето не се проследява, не е от тия R номерата, които са препоръчани.
Иначе от кога БГ Поща праща СМС-и и при това за не препоръчани пратки?
СМС е такъв "BGPOST: Imate pratka UCxxxxxxxxxMY (6-52) na gishe v PS xxxx do data 07.07.2019g."
За първи път получавам смс.
В края на седмицата ще отида да видя какво е.
0

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
  • Град:София

Преглед на мнениеaalesund, на 19.06.19 - 18:49, каза:

И аз съм получавал пратки през Бахрейн, не е нищо ново.

Иначе аз днес пък получих супер странен смс от номер 17661 в който пише че имам пратка, която е на гишето в моя пощенски клон и да отида да я взема.
Странното е че пратката ползва с номер UC и завършва на MY (пратка от Малайзия) който е такъв дето не се проследява, не е от тия R номерата, които са препоръчани.
Иначе от кога БГ Поща праща СМС-и и при това за не препоръчани пратки?
СМС е такъв "BGPOST: Imate pratka UCxxxxxxxxxMY (6-52) na gishe v PS xxxx do data 07.07.2019g."
За първи път получавам смс.
В края на седмицата ще отида да видя какво е.

Още не ми се случвало това със смс,но звучи много голямо модернезиране,като знам на какво ниво са БГ Пощи.
На мен ми звънят за всяка една пратка,ако започнат да пращат смс-и ще е много по-добре.Често когато имам повече от една пратка в един ден,ми звънят два илио повече пъти,поради причина,че ги намират по различно време в чувалате.А аз през деня спя,защото вечер съм на работа и е доста неприятно.
0

Потребителят е неактивен   aalesund 

• Регистриран: 10-June 07
Е ти си късметлия щом още ти звънят. На мен не са звъняли от година и половина. Чат пат получавам бележки 1 или 2 пъти месечно. Един от куриерите ми е приятел и ми каза, че вече не звънят, защото от Виваком им орязали безплатните минути.
Иначе аз ходя един път седмично някъде в Петък или Събота, дори и да нямам бележка и си прибирам пратките през седмицата които са. Понякога взимам едно пакетче, понякога с цял чувал като дядо Коледа излизам. Даже една от служителките ми каза, че като дойде моя пратка не ми пише бележки, защото знае че в края на седмицата така и така ще мина.
Но иначе ти добре си се уредил да ти звънят, не знам в кой квартал си, но тука по Люлин доста хора съм чувал, че нито им звънят, нито бележки им пращат. А аз като получавам бележки 2 от 3 пъти или е хвърлена във входа някъде на земята или дори отвън на блока на входната врата я закачат на домофоните. Добре че един от съседите е свестен и като види такива бележки ми ги носи на врата на етажа.

Мнението беше редактирано от aalesund: Днес, 00:28

0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
БГ Пощи просто понапреднаха. Гледам едни съобщения тип касова бележка лепят...Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   sinzaek 

• Регистриран: 22-January 06
май си зависи от това колко съвестни са служителите...
в локалния пощенски клон е относително.. понякога звънят, понякога -- не.. бележки пращат уж, но не винаги стигат до получателите.. обикновено са любезни, но понякога са като зверове...

но най-шашната бях, когато в пощенското гише на митницата на централна гара ми заявиха с назидателен тон, че били много натоварени и трябвало да се радвам, че поне ми били написали вярно адреса на известието, нищо че бяха сгрешили името (с достатъчно много, че да не е сигурно че е за мен)...
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login