Форум

Data.BG Форуми: Изпит за сертифициране по MySQL - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Изпит за сертифициране по MySQL

Потребителят е неактивен   tonymony 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 09-December 04
Здравейте

От известно време търся изпит тойто да ме сертифицира че знам SQL. Официалните изпити на MySQL и MariaDB са по 1100 валутни единици. Търся изпит който да е 5 или 10 пъти по-евтин. Предпочитам изпита да е онлайн, защото в момента съм базиран в Северна Африка.
0

Потребителят е неактивен   nikb 

• Регистриран: 12-March 05
Това, сериозно, или ти трябва само документ? :)
Тук, в Бг, може да ти изкарат документ (може и "сертификат" да го кръстят :))за всичко, ако това ти е проблема.
От детските ясли, до дипломна работа на тема "Ролята на униформата в руската армия" :).
0

Разбира се че ми трябва тескере! Като отидеш на интервю за работа се блъскаш като таша в гъз с "Човешки Ресурси" относно това как на думи да им докажеш че евентуално, може би, да можеш да вършиш някаква работа. За пример, явяваш се на интервю за шофор на камион. Ще караш цимен от Бели Извор врачанско... И се почва една локум-ениада:
- Аз се грижа много добре за поверения ми камион!
- Винаги преди да се кача на него проверявам нивото на горивото и налягането на гумите.!
- При изпреварване включвам нисходяша предавка за по добро ускорение, и тука е моето предимство пред другите кандидати че аз синхронизирам оборотите на двигателя с тези на скоростната кутия...

И други пълни щитни, за до си изкара някоя леличка заплатата. В моя случай фризьорка ми каза че не знам SQL.
0

Потребителят е неактивен   nikb 

• Регистриран: 12-March 05
Трябва да следиш за нещо такова (или да помолиш някое училище да ти издаде сертификат, срещу стотина лева :)):

https://softuni.bg/t...abases-jun-2015
"Записване в Присъствена форма на обучение (включва явяване на изпит и издаване на сертификат)200 лв.
Записване в Онлайн форма на обучение БЕЗПЛАТНО
Записване в Онлайн форма на обучение (включва явяване на изпит и издаване на сертификат)100 лв."

Мнението беше редактирано от nikb: 14.11.15 - 23:26

0

212 евро е MySQL сертифицирането за софтуерен архитект, не за администратор - такова ми трябва.

nikb - благодаря ти! Точно такъв куРс ми трябва, от който и да науча нещо!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login