Форум

Data.BG Форуми: Пазаруване от Mobilworld - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Пазаруване от Mobilworld

Потребителят е неактивен   grimmjow 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-September 07
Здравейте, някой пазарувал ли е от тях, защото цените са достапримамливи, но дали са коректни нямам представа. Моля дайте си мнението. Благодаря.
0

Потребителят е неактивен   netbuster 

• Регистриран: 09-July 03

Преглед на мнениеgrimmjow, на Nov 13 2010, 21:30, каза:

Здравейте, някой пазарувал ли е от тях, защото цените са достапримамливи, но дали са коректни нямам представа. Моля дайте си мнението. Благодаря.

Ето ти показно какво ще купиш:
http://www.youtube.c...h?v=XRqpW-pRNWI
пази се, да не ти продадат дефектен телефон
0

Потребителят е неактивен   ultrainvest 

• Регистриран: Вчера, 17:01
  • Град:София
Здравейте,
От този магазин закупих Чисто нов Iphone 8 Plus за 970лв. При поискване на касова бележка, ми беше отговорено че трябва да начислят 20% отгоре ако искам касова. Съответно отказах, но поне получих Гаранционна карта за продукта.
Няколко дни след това тъча спря да работи. Предявих гаранционен проблем и взеха телефона за ремонт. След 10 дни ми звъннаха че е готов и си го взех обратно. 2 дни след това тъча пак спря да работи и аз пак го занесох отново.
Отношението на собственика (Митко) беше брутално и грубо, каза че не иска да се занимава с мене, напсува ме, заплаши ме че ще ме пребие, и брутално ме изхвърли от магазина.
Извиках полиция и има докладна по случая и от Първо районно улравление. Падал съм и жалба срещу него. Според мен телефоните са крадени.
Подал съм Жалби срещу него в НАП и в КЗП.

НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТОЗИ ЧОВЕК. ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ СА. ТЕЛЕФОНИТЕ СА БЕЗ КУТИИ, БЕЗ ОРИГИНАЛНИ ЗАРЯДНИ И АКСЕСОАРИ, А ГИ ПРОДАВА ЗА 'НОВИ'
ГАРАНЦИЯТА Е ФАЛШИВА.

АДРЕСА Е: Граф Игнатиев 74
1000 София
tel: 0879280232
в интернет се подвиза под името Mobileworld.
0

Потребителят е неактивен   ivottoshev 

• Регистриран: 27-January 07
  • Град:НА МАСАТА (или под нея)
  • Интереси:ДАРТС
Купуваш телефон без кутия, без оригинално зарядно, без касова бележка за "чисто нов"?!? Докато има риби ще има и рибари...
ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login