Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1250 Страници) +
  • « Първа
  • 1218
  • 1219
  • 1220
  • 1221
  • 1222
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е активен   Henryi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Стига глупости. Идеята на всичко това е да не си губиш времето с излишни работи, а направо да си платиш и да получиш това което искаш в желаното от теб време. Не хем да си платиш, хем да си губиш времето. Това може да го направиш и в някой бар.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

2

Потребителят е неактивен   DPfan1 

• Регистриран: 18-June 19

Henryi, на 10.07.19 - 23:40, каза:

Стига глупости. Идеята на всичко това е да не си губиш времето с излишни работи, а направо да си платиш и да получиш това което искаш в желаното от теб време. Не хем да си платиш, хем да си губиш времето. Това може да го направиш и в някой бар.

Абсолютно съгласен, точно това е и идеята на тази тема. Ако тръгнеш да търсиш на принципа "проба-грешка", то вероятността да попаднеш на читава мацка е не повече от 1 от 10, може би дори по-ниска! Минах ги аз отдавна тия времена, от години не ми се експериметира повече.

Затова и си ходя при едни и същи.
Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си.

Е.П.
0

Потребителят е неактивен   darkkar 

• Регистриран: 29-June 19

Henryi, на 10.07.19 - 23:40, каза:

Точно тук ми се губеше идеята с непрофесионалистките. Ясно е, че може да опитваш да забърсваш мацки на практика навсякъде, но честно казано, поне по мои наблюдения, нещата по този начин стават по-бавно, по-трудно, по-скъпо, да не говорим и че не винаги приключват с хепи енд.

При положение, че имам приятелка, или най-малкото, което е - един куп задължения за деня, просто няма как да стане да обикалям барове, паркове и градинки и да се правя на оборотен...

Затова и ми беше интересно дали за това става въпрос, или има някаква схема, на която не съм отворен. Примерно някакви момичета без обяви, на които просто им се чука. Тогава вече би ме заинтригувало.
0

Потребителят е неактивен   sinfull1 

• Регистриран: 25-October 16

darkkar, на 11.07.19 - 00:24, каза:

Точно тук ми се губеше идеята с непрофесионалистките. Ясно е, че може да опитваш да забърсваш мацки на практика навсякъде, но честно казано, поне по мои наблюдения, нещата по този начин стават по-бавно, по-трудно, по-скъпо, да не говорим и че не винаги приключват с хепи енд.

При положение, че имам приятелка, или най-малкото, което е - един куп задължения за деня, просто няма как да стане да обикалям барове, паркове и градинки и да се правя на оборотен...

Затова и ми беше интересно дали за това става въпрос, или има някаква схема, на която не съм отворен. Примерно някакви момичета без обяви, на които просто им се чука. Тогава вече би ме заинтригувало.

Схеми има много, време, време нямаме всички :) Важното е да си прекарваш "работното" време в правене на пари и повече пари, с тях всичко е по-лесно, и в къщи, и с любовницата (-ите), и с мацките фенки, и със случайно забърсаните, и с тези от баровете, и даже и с неочакваните :) избор има, според вкусовете ти какво от горното предпочиташ, но каквото и да говорим, реалността ни удря, за всичко си трябват пари, така е при всяко хоби :) Не искам да звуча грубо, но след 25-30 малко се променя мирогледът, а на днешните млади, май много по-рано .. Та, има и без обяви, то там не останаха почти качествени с обяви, ама такива, дето само да им се чука.., а и да ти харесат и на теб :) .. :) ?!

Мнението беше редактирано от sinfull1: 11.07.19 - 01:02

0

Потребителят е неактивен   messii 

• Регистриран: 28-October 18
Момчета, предложете някоя, която да идва на терен (в нас не на хотел). И има ли вероятност като дойде в нас да ми направи някоя мизерия или да ме окраде? Благодаря! за протокола на 19 години съм.
0

Потребителят е неактивен   Nikolai92 

• Регистриран: 09-April 19
Колеги някой да е пробвал това цигане https://m.adamieva.i.../sladka-i-dobra търся нещо читаво в Люлин че нещо не ми се обикаля ако някой има предложения ще съм благодарен
0

Потребителят е активен   achilllesss898 

• Регистриран: 07-January 19
Гледам че не съм единствения който е изгорял от преправени снимки
Как сам си го набих и то барабар с топките още ме е яд ама то сам съм си виновен. Става дума за тази изключително финна компаньонка https://www.alo.bg/5701495 по телефона е много готина всичко е точно не ме е въртяла с номера или нещо подобно НО скъпи колеги има леко издуто бирено коремче което доста от колегите също имат но ние сме мъже все пак и при нас това не е проблем да си го отглеждаш с години НО е непростимо за жена и то от този класови клас.........
Като я видях си викам може и да ме скъса от чукане уви не е така и адски много говори все едно съм пуснал радиото....
Хигиена на ниво поне за мен
Чукане средна работа
Свирка средна работа
Аз не я препоръчвам

Най накрая се докопах до едно наистина добро качество само казваш кое как го искаш и го прави става въпрос за https://www.alo.bg/4517034 тук просто за мен няма нищо отрицателно
Такава свирка ми направи че още я помня още месец или докато отида пак ;)) много яко се чука спираш дори да мислиш леко е широка повечето неща се доплащат но си заслужава най вече при свирката там за мен няма равна
Хигиена 10
Чукане 9
Свирка 10
Много съм доволен от отношение и качество на услугата само казваш какво искаш и няма грешка мацката много е готина поне за мен
Пак ще се ходи ;))

Мнението беше редактирано от achilllesss898: 14.07.19 - 12:10

3

achilllesss898, на 14.07.19 - 12:02, каза:

Гледам че не съм единствения който е изгорял от преправени снимки
Как сам си го набих и то барабар с топките още ме е яд ама то сам съм си виновен. Става дума за тази изключително финна компаньонка https://www.alo.bg/5701495 по телефона е много готина всичко е точно...

Имам едно мое лично интересно наблюдение - доста от тези, които звучат супер по телефона (интелигентни, вежливи, мили и адекватни) се оказват големи греди. Не всички, разбира се, но доста са така. Няма да забравя едно мое ужасяващо преживяване - имаше преди една на Витошка. Много ми бяха харесали снимките, а и май беше писала, че има руски корени, което много ме грабна. Звъннах й и по телефона звучеше направо супер. Викам си отивам. И като ми отвори един бизон, ама бизон ви казвам, огромно нещо. Тогава още бях в идиотския си период, когато разсъждавах на принципна, че щом съм отишъл няма да си ходя без да съм чукал... И все пак беше полезен опит - разбрах, че вица с брашното да намериш дупката не е баш виц, разбрах и какво е да те възседне нещо огромно и да не може да дишаш. Нямам идея какво е да си слабичко момиче и някой грамадан с голямо шкембе да се клати отгоре ти. Направо им съчувствам от този ден. Тази отдавна я няма де, споко.

Пример в другата посока - Марина/Стели звучеше ужасно по телефона. Обаче момичето си беше супер, може би най-добрата в ценовия диапазон. Обаче понякога звучеше направо плашещо. Тя е от малкото, при които съм ходил няколко пъти, но явно не си записваше номерата и понякога (да не кажа винаги) беше доста груба и звучеше като някакъв изпаднал парцал (което беше далеч от истината).

Имал съм и други случаи - една, която и нея май вече я няма, звучеше направо... Абе само заради разговора реших, че няма как да не отида. Интелигентна, вежлива, мила, чисто злато. Е като я видях на живо и ми стана лошо.

Извод: това как звучи по телефона не е изобщо гаранция за качество, както си мислех, докато бях млад и зелен с компаньонките.
0

Потребителят е неактивен   petera1967 

• Регистриран: 29-February 16
https://www.alo.bg/6173425
Колеги тук някой да се е разписвал?
0

Потребителят е неактивен   whitesnake85 

• Регистриран: 15-August 16
  • Град:Благоевград
В събота бях при https://www.alo.bg/5907911 , понеже Габи беше заета и нямаше друга свободна там за анал . Отново уговорката беше много лесна и точна , всичко което говорихме с операторката после си беше така. Терена е ясен на Графа има си баня , кърпи и т. н. Мацката не е хубава в лице , тялото не е като на снимките - отпусната с коремче и по голямо дупе , може да е раждала не знам . Иначе и тя е мила и приветлива , извинява се ако нещо не ми хареса даже странно. Секса и френската средна работа не е нещо уникално , но за феновете на хард анал може да се изкефят има отзяване и т. н . бая го поема отзад и задълго без мрънкане . Годините и са може би 34-35 , нито препоръчвам нито не препоръчвам
0

Потребителят е неактивен   toxidomask 

• Регистриран: 29-June 05

darkkar, на 14.07.19 - 16:31, каза:

Пример в другата посока - Марина/Стели звучеше ужасно по телефона.

С тази винаги съм си изкарвал готино. Обаче потъна нейде в забвение. Спряла ли е да се занимава или има друга обява? Татуса и не мога да го сбъркам никога.
1

toxidomask, на 16.07.19 - 20:37, каза:

С тази винаги съм си изкарвал готино. Обаче потъна нейде в забвение. Спряла ли е да се занимава или има друга обява? Татуса и не мога да го сбъркам никога.

Да, тя си беше супер. Според мен спря тотално още миналата година. Не би ме учудило и в някакъв момент да се върне, не един път се е случвало.
1

Потребителят е неактивен   neobg007 

• Регистриран: 16-September 15

darkkar, на 16.07.19 - 21:49, каза:

Да, тя си беше супер. Според мен спря тотално още миналата година. Не би ме учудило и в някакъв момент да се върне, не един път се е случвало.

Доколкото знам е в Пловдив , но обявата й е неактивна, а телефонът не се вижда
1

Потребителят е неактивен   whitesnake85 

• Регистриран: 15-August 16
  • Град:Благоевград
Нали това е тя https://www.alo.bg/6101008 ? За рок феста бях при нея два пъти :)
3

Потребителят е неактивен   Lorrik 

• Регистриран: 03-June 19
Преди 20тина дни бях при :

https://www.alo.bg/6040016
https://www.alo.bg/6169421

Хареса ми и като визия и като поведение, може би малко разказва разни поукрасени истории от работата й, но не е прекалено и като искаш да започвате е готова. Дупето не е малко, но е стегнато. Докато ти духа те гледа в очите. Пъшка приятно, вероятно е леко насила, но не е дразнещо и разсейващо.
Терена е близо до Кауфланд в Студентския и който е с кола има къде да паркира. Бих казал, че поне за мен е от по-добрите попадения в момента.

------------------------------------------------------------- -------------

Бях при нея, защото с мой приятел търсехме момиче за тройка, но той се отказа. Ако някой иска да го замести и да отидем заедно, да пише на лично!
0

Потребителят е неактивен   Jouban 

• Регистриран: 28-January 17

patilan1, на 10.07.19 - 00:59, каза:

Не е никаква дискусия, а тролска въртележка - оспамване на популярен акаунт(като моят) с дезинформация. И най-интересното е, че го правите точно тези, които нито имате информация, нито подавате свежа и полезна информация. Позитивен акаунт никога не ме е закачал, нито ме е коментирал, нито някога се е качвал на подобна тролска въртележка - нито пък някога нещо от троленето се е оказало вярно. Досега потвърдени са само моите коментари за обявите, и това се случва постоянно.

Носа ти стана по-дълъг от х*я, Зайо. :D

Публикувано изображение

Открийте десетте разлики между първия и последния коментар.

И естествено единадесетата - чий коментар е изтрит.

https://www.alo.bg/6014515

Ако това, което е написал колегата е вярно, тая заслужава 2-3 тупаника и накрая да и се изтропат на циците за гаврата, която си е направила с него. Нали, след като си си доплатил за тези екстри естествено...
1

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Интереси:BDSM/Femdom

Jouban, на 17.07.19 - 13:13, каза:

Носа ти стана по-дълъг от х*я, Зайо. :D

Публикувано изображение

Открийте десетте разлики между първия и последния коментар.

И естествено единадесетата - чий коментар е изтрит.

https://www.alo.bg/6014515

Ако това, което е написал колегата е вярно, тая заслужава 2-3 тупаника и накрая да и се изтропат на циците за гаврата, която си е направила с него. Нали, след като си си доплатил за тези екстри естествено...

Коментара е на @georgi1844, но е бил заличен (направен невидим). Останал е само коментара на @noverov.

http://forums.data.b...
0

Lorrik, на 17.07.19 - 11:56, каза:

Преди 20тина дни бях при :

https://www.alo.bg/6040016
https://www.alo.bg/6169421

Има ли едно леко фъфлене като говори? В смисъл съвсем леко доловимо.

Мнението беше редактирано от darkkar: 17.07.19 - 18:30

0

Потребителят е неактивен   davyjones15 

• Регистриран: 18-May 13

messii, на 13.07.19 - 08:00, каза:

Момчета, предложете някоя, която да идва на терен (в нас не на хотел). И има ли вероятност като дойде в нас да ми направи някоя мизерия или да ме окраде? Благодаря! за протокола на 19 години съм.

Хлапе по- добре провери от препоръчаните тук , коя ходи по адреси, иди я пробвай пък после си я викай.
Да си викнеш вкъщи момиче не е въобще добра идея особено за новак като тебе.
Има 90% шанс да станат 100 простотии дето после ще се чудиш от къде ти е дошло.
1

Потребителят е неактивен   messii 

• Регистриран: 28-October 18

davyjones15, на 17.07.19 - 19:06, каза:

Хлапе по- добре провери от препоръчаните тук , коя ходи по адреси, иди я пробвай пък после си я викай.
Да си викнеш вкъщи момиче не е въобще добра идея особено за новак като тебе.
Има 90% шанс да станат 100 простотии дето после ще се чудиш от къде ти е дошло.

Аз примерно съм се спрял на https://www.alo.bg/4517034 и https://www.alo.bg/6176640 за втората не съм чел много добри отзиви, но на външен вид ми харесва.Проблема аз да отида на адрес ми е че,нямам кола и съм зле с ориентацията ;д. В нас като дойде какъв проблем може да ми направи ?
0

Споделете тази тема чрез:

• (1250 Страници) +
  • « Първа
  • 1218
  • 1219
  • 1220
  • 1221
  • 1222
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

28 потребители четат тази тема
5 регистрирани потребители, 23 гости и 0 анонимни потребители

1. BSSrt,
  2. vonega,
  3. Henryi,
  4. achilllesss898,
  5. bambam84

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login