Форум

Data.BG Форуми: Новини - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Новини Всякакви новини за нови и настоящи сериали

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Не се знае.
Ще е интересно да хвърлят един поглед на нещата след като се разделиха понеже нали Моника и Чандлър се изнесоха от апартамента и се преместиха в къща. Рос и Рейчъл уж заживяха заедно, но не стана ясно дали в Рос или и те са си купили къща след време, а може и друго дете да имат. :D

Вярно, че ще е малко странно понеже са доста поостарели и погрознели, ама все пак ще ми е интересно да ги видя отново.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Сериала Ел Чапо започва излъчва по Btv Action от 3 февруари, всеки делничен ден от 20 часа.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Изгледах 8-те епизода на Вещера и мога да кажа, че останах доволен.
Малко е объркващ в първите епизоди, но към края започват да ти се изясняват някои неща.

Чакаме сезон втори, който обаче ще е чак през 2021, вероятно по това време на годината.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
Те в последните 2-3 дни започнаха снимките на 2 сезон.
0

• Madridist
Така е, ама очаквах да излезе през декември както стана с първи сезон, който излезе на 20 декември.
Съмнявам се да пуснат сезон 2 чак през декември 2021, но пък и не се знае актьорите с какви ангажименти са най вече героя, който играе Гералт понеже той е най известният и звездата там. Останалите тепърва ще започнат да имат все повече ангажименти след като станаха известни след сезон 1.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
HBO готви телевизионна адаптация на култовата игрова поредица … The Last of US

Публикувано изображение

От HBO се включат в превърналото се в тенденция и готвят своя адаптация по игрова поредица. Случая е специален и аз съм изключително хайпнат да ви споделя, че става дума за … The Last of US. Към проекта е подходено достатъчно сериозно, продукцията ще е дело на Sony Pictures Television и PlayStation Productions. Самия Neil Druckmann ще е автор на сценария, а продуцент ще бъде Craig Mazin, същия продуцирал и друг сериал по HBO – Чернобил. В допълнение от Naughty Dog ще съблюдават и ще имат известен контрол над нещата, като Evan Wells, президент на студиото, ще бъде изпълнителeн продуцент.

Историята ще проследи събитията от първата част, като ще загатне и такива, от предстоящата втората такава.

Новината слага край на едно 5 годишно чакане. За тези изпуснали тази глава от гейминг историята, още през 2015-та година от Sony обявиха (доста сериозно) идеята за пълнометражен филм, повече може да прочетете тук. Но както обикновено се случваше (подчертавам, че е в минало време) с подобен род проекти – си остана само на хартия.

За щастие времената са други и Nertflix показа на света, че гейминг адаптациите могат да бъдат високо бюджетни и да привличат широката публика. До сега видяхме Castlevania, The Witcher и очакваме Resident Evil, Assassin’s Creed, Vampyr, Diablo, Cuphead и още други.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Това Penny Dreadful: City of Angels ми се струва интересно.
Преди имаше подобен сериал Penny Dreadful на същия автор, но в Лондон.
ASRock B85 Pro4, I5-4670s, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 2x4TB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

• Madridist
Да, и аз мисля да го погледна, а и участва актрисата от аватара ми. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Няма да има втори сезон на The Passage. :sad:

https://www.digitals...-cancelled-why/
0

• Madridist
Той май не успя и някакъв край да получи след сезон 1.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Няма как, той си се движи по книгите за разлика от троновете, където към края започнаха свободни съчинения по тема.
0

Така гледам никой не го е пуснал, но искам да го пусна може пък да има някакви фенове.
Пърси Джаксон сериите книги ще получат Disney + адаптация, за момента е в много ранна версия на работа и дори няма каст, но най вероятно ще има и ще се фокусира по 1 книга на сезон започвайки с The Lightning Thief (Похитителят на мълнии) и ще се фокусира основно от първите 5 книги Пърси Джаксън и боговете на Олимп
https://instagram.fs...a9c9aa0a5964aa8

Цитат

Percy Jackson TV Series in the Works at Disney+ — Watch Announcement

The son of Poseidon is ready to make a splash at Disney+.

Author Rick Riordan announced on Twitter on Thursday that he is helping to develop a TV series adaptation of his Percy Jackson & The Olympians YA book series.

After making the announcement in a short video alongside his wife Becky (below), Riordan said in a follow-up statement, “We can’t say much more at this stage but we are very excited about the idea of a live-action series of the highest quality, following the storyline of the original Percy Jackson five-book series, starting with The Lightning Thief in Season 1.”

Promising that he and his wife would be “involved in every aspect of the show,” Riordan said, “It’s going to be a fantastic, exciting ride!”

pic.twitter.com/Jr9yh68Qcj

— Rick Riordan (@rickriordan) May 14, 2020

The Percy Jackson series follows the titular teen as he comes to realize that his father was no mortal but the Greek god Poseidon, king of the seas. In the first book, The Lightning Thief, Percy sets out to find the Greek god Zeus’ purloined lightning bolt.

In a Lightning Thief movie adaptation and its sequel, Percy Jackson: Sea of Monsters, Logan Lerman (Hunters) played Percy, while Alexandra Daddario (White Collar) and Brandon T. Jackson (Mr. Robinson) respectively played Athena’s daughter, Annabeth, and Percy’s satyr protector, Grover.

Източник: TVLine
0

• Madridist
Аз само филма съм гледал и не беше лош, ама чак пък сериал не вярвам да има кой знае какъв успех. :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 28.05.20 - 21:55, каза:

Аз само филма съм гледал и не беше лош, ама чак пък сериал не вярвам да има кой знае какъв успех. :unsure:

Така малко пояснения, Percy Jackson and The Lightning Thief заедно с Percy Jackson: Sea of Monsters бяха 2 филма по книгите, но по книгите го имай предвид като сарказъм. Почти всичко в първия филм е променено освен героите и самата история в началото и донякъде края, всичко друго от историята като цяло, до годините на героите, до самия лагер и доста от героите са изрязани. Втория филм е такъв провал, че феновете дори май не го харесаха изобщо сменили са изцяло историята и са я заменили с микс между втората книга и 5-тата книга и са вкарали доста големи промени и по самите герои.

Феновете в момента който излезе втория филм си казаха, че трябва да има правилна адаптация. Дори автора Рик Риърдън каза, че не е гледал нито един от филмите и няма да ги гледа никога защото са били до толкова променили героите, че това не са изобщо неговите творения. Дори и се свързва с училища където четат книгите и им казва, да не гледат филмите като обучително средство тъй като историята е променена и няма да могат да разберат изобщо книгата.

Лично аз съм чел всички книги на Риърдън които са свързани директно с Пърси Джаксън и мога да ти кажа книгите и филмите няма нищо общо освен героите и малко от историята.

А сега за сериала, от както Дисни обяви тази сделка с Фокс и придобиването им и всички техни IP-та се започна да се говори за Пърси Джаксън, от тогава до сега сигурно има поне стотици хиляди а може и милиони фенове които очакват този сериал. Отзвука около обявяването беше доста голям и популярността му едва сега започва да се появява. Така, че фенове има и то доста които очакват с доста голямо нетърпение този сериал, ако е успешен и точен по книгите (колкото е възможно за сериал) повярвай ще има доста още.

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 29.05.20 - 20:57

0

• Madridist
Netflix потвърди създаването на новия си сериал Resident Evil: Infinite Darkness!

Действието ще се фокусира върху протагонистите на втората игра от поредицата Леон Кенеди и Клеър Редфийлд. Хироюки Кобаяшито продуцент на поредицата игри за Capcom е изпълнителен продуцент, TMS Entertainment се заемат с цялостната продукция, а Quebico ще се погрижат за CG анимацията.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (26 Страници) +
  • « Първа
  • 24
  • 25
  • 26
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login