Форум

Data.BG Форуми: Измамниците от Fbet и неграмотни - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Измамниците от Fbet и неграмотни

Потребителят е неактивен   Camelot 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-January 16
  • Град:Перник
Пускам темата за да ви покажа как няколко мръсника от Еврофутбол-лимитед маниполират, лъжат и държат играчите си от сайта им Fbet.com в пълно неведение с единствената цел да им вземат парите, а комисията по хазарта лицензира и протектира точно този сайт, и го пази като очите си от конкуренция, просто такава няма до сега. . . независимо от многобройните опити на доста по добрият за игра сайт Bet365, и това не е всичко този сайт бива блокиран за български IP Адреси и се пази в дълбока тайна все едно е сатанински :) Наглостта и простотията на алчните чичковци от комисията по хазарта на България и Еврофутбол-Лимитед се простира доста по далеч, уж лицензираният Fbet.com който е български, всичко се изписва на Английски, не става ясно при залог кой играе? жени ли са играите? на каква възраст са? приятелски ли е мача или друг, всичко е мистерия, уж точно този лицензиран сайт трябва да подържа идеален български но не... всичко се изписва на английски, значи за да не сте лъгани трябва да разбирате английски защото неграмотните служители на fbet.com немогат или не искат да пишат на български ето и снимки.

Това е българския лицензиран сайт който се закриля от комисията по хазарта и същите тези чичковци си затварят очите за всякакви измами на Еврофутбол-Лимитед.
Публикувано изображение

Това е Bet365 който се пази в тайна и се блокира за българи. . .и не му се разрешава законен лиценз.
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от Camelot: 08.03.16 - 18:15

0

Потребителят е неактивен   woofty 

• Регистриран: 02-April 06
Хапчетата ;)
1

Потребителят е неактивен   hopeinfuture 

• Регистриран: 01-July 06

Преглед на мнениеwoofty, на 08.03.16 - 18:12, каза:

Хапчетата ;)

Според мен, авторът е напълно прав да се възмущава. Определено е афектиран и е писал под напрежение поста си, но е прав.

Бет365 от няколко години се опитват да вземат лиценз за българският пазар, лиценз който ще носи огромни приходи в хазната, от порядъка на стотици хиляди на година, но от комисията по хазарта не желаят да издадат. Сайтът на фбет не покрива никакви критерии за издаване на какъвто и да е лиценз, но явно Божков им знае цената в комисията...

За да имаш лиценз в дадена държава, нека говорим за България конкретно, трябва да имаш най- малкото съпорт който да обслужва клиентите на български.

Мнението беше редактирано от hopeinfuture: 12.03.16 - 20:56

2

Потребителят е неактивен   ostavime 

• Регистриран: 26-January 04
  • Град:Amsterdam
по принцип си прав, но не знам защо не си залагаш в Бет365, а се ядосваш с тия от ЕФУ?!
Ето ти линк: http://www.38365365....254705547511577

и като заприказвахме за грамотност... дали?

Преглед на мнениеCamelot, на 08.03.16 - 18:07, каза:

... Еврофутбол-лимитед маниполират...

0

Потребителят е неактивен   eiffel 

• L'homme avec la tour
  • Регистриран: 08-September 05
  • Интереси:J'ai besoin d'espace
Е аз си виждам, че на снимката от ефбет най горе си пише, че играят младежи до 19, приятелска среща....
на какво се възмущава автора не мога да разбера
Публикувано изображение

"Take hope from the heart of man, and you make him a beast of prey." - Marie Louise de la Ramée
"Отнеми надеждата на човек и ще го превърнеш в див звяр. " - мадам Оуида

"За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата!" - Константин Иречек
0

Потребителят е неактивен   cabrone 

• Регистриран: 08-April 05
  • Интереси:like to hate

Преглед на мнениеostavime, на 20.03.16 - 18:07, каза:

по принцип си прав, но не знам защо не си залагаш в Бет365, а се ядосваш с тия от ЕФУ?!
Ето ти линк: http://www.38365365....254705547511577

и като заприказвахме за грамотност... дали?

защото не приемат нови абонати от Б-я.

а лиценз НЯМА да им дадът, докато черепа им дава огризки и пари за кисело мляко на политиците. тука не е нито Канада, нито Австралия, нито Бряксел... така че няма нищо чудно. Чудно ще е ако им дадът лиценз
0

Потребителят е неактивен   gniknus 

• Регистриран: 14-August 08
Естествено че са измамници добро утро :emote_blush:
Пример бихте ли различили тук че играят Жени ?
колкото по малко информация има играещият толкова по добре за измамниците, целта е да ти вземат парите а комисията по хазарта си затваря очите за тези измами защото и те са в играта.
Публикувано изображение
Бързо залагане никаква информация кой играе в случая са жени.
Публикувано изображение
Единия отбор на кирилица другият на маймунски.

Мнението беше редактирано от gniknus: 27.03.16 - 14:10

0

Потребителят е неактивен   cabrone 

• Регистриран: 08-April 05
  • Интереси:like to hate
защо се занимавате с простотии не мога да разбера.... как може да се занимавате с тия пройдохи, кото се подиграват само и се смеят... просто ми е много чудно
1

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Регистриран: 19-September 08

Преглед на мнениеgniknus, на 27.03.16 - 14:08, каза:

Естествено че са измамници добро утро :emote_blush:
Пример бихте ли различили тук че играят Жени ?
колкото по малко информация има играещият толкова по добре за измамниците, целта е да ти вземат парите а комисията по хазарта си затваря очите за тези измами защото и те са в играта.
http://www.prikachi....72/8714172O.jpg
Бързо залагане никаква информация кой играе в случая са жени.
http://www.prikachi....74/8714174w.jpg
Единия отбор на кирилица другият на маймунски.

Ъм да всъщност, ясно си е написано Primera Division FEMENINA- Spain.

Аз не мога да разбера защо си давате парите за такива глупости, но това е друга тема... :chuckle:

Мнението беше редактирано от jackkk: 27.03.16 - 17:38

I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
1

Потребителят е неактивен   nemmesis 

• Регистриран: 01-April 16
  • Град:Цар Калоян
Кое му е ясното не разбрах? би ли обяснил по подробно :) Като става въпрос за пари наистина нещата трябва да са ясни ето ти снимки на ЯСНОТО
Ето на това аз му казвам ясно, написано на родния ми език човек, а не на маймунски. Това че ти не държиш на езика си е отделен въпрос.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
П.П. Двете снимки в поста ми са от bet365.

Мнението беше редактирано от nemmesis: 01.04.16 - 19:25

0

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Регистриран: 19-September 08
И се чувстваше длъжен да си правиш цяла нова регистрация за да напишеш това ли?

Добре де и така да е:

Първо не си давам парите, изкарани с труд за подобни глупости като хазарт/ покер/ казина/ залагания. Тук голяма роля играе шанса и с абсолютно нищо не можеш да предвидиш какво би могло да се случи. Само ще ти припомня един случай преди години като гледах футбол играеше Ливърпул с нямам спомен кого- та на терена се появи най- обикновен балон и заблуди ливърпулския вратар и им вкараха гол. Или съдията който не отсъди гол на някое от Световните първенства когато топката удари горната греда и падна зад гол линията. Никой не би могъл да предвиди подобни случайности и няма смисъл един разумен човек да си дава парите на шанса.

Второ- държа на майчиния си език- както виждаш пиша сравнително правилно на кирилица. А сега ми обясни защо испанско футболно първенство трябва да е длъжно да си изписва имената на участниците на кирилица? Та ти и български мач да си пуснеш имената на футболистите на фланелките им са изписани на латиница.

Трето- грам испански не знам, но думата "femenina" може ясно да те наведе на мисълта, че става въпрос за женски футбол. На английски си е "female" и са що- годе сходни.

ПС. А да, намерих го- качеството е гадно, но ще схванеш идеята.

ПС2. Пък и като цяло темата е оплакване от фбет, щом при твоя скрийншот от бет365 е написано ясно, по- добре просто полвайте този сайт. ;)

Мнението беше редактирано от jackkk: 01.04.16 - 20:50

I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
0

Потребителят е неактивен   erwesag 

• Регистриран: 17-June 06
Аз съм на коренно различно мнение ... Според мен EFBET е най-добрия букмейкър в България най-малкото заради коефициентите, които предлага и възможностите да се правят залози на всякакви видове спортове. Не знам какво се възмущава авторът на темата при положение, че на скрийновете, които е показал ясно си пише за какво става въпрос. Е сега ако нямаме елементарни познания по английски може и да не го разберем, но това лесно може да се коригира с времето. И да бих се съгласил, че Бет365 са добри за това няма спор.

Аз играя в EFBET от доста време насам и дори участвам в партньорската им програма. Съпортът е на много високо ниво и винаги отговаря на въпросите на потребителите. Влизал съм и в 1:00 през нощта и пак са ми отговаряли на въпросите. Я ми кажете кой друг букмейкър в БГ предлага 100 лева бонус при регистрация, че не се сещам...

Разбира се, всеки има право на мнение, но лично аз съм доволен от Efbet и редовно си прибирам парите от там. На който не му харесва има и други възможности за залагания, тъй че не е ограничен да се занимава само с Ефбет.

Мнението беше редактирано от erwesag: 01.04.16 - 22:47

0

Преглед на мнениеerwesag, на 01.04.16 - 22:44, каза:

Аз съм на коренно различно мнение ... Според мен EFBET е най-добрия букмейкър в България най-малкото заради коефициентите, които предлага и възможностите да се правят залози на всякакви видове спортове. Не знам какво се възмущава авторът на темата при положение, че на скрийновете, които е показал ясно си пише за какво става въпрос. Е сега ако нямаме елементарни познания по английски може и да не го разберем, но това лесно може да се коригира с времето. И да бих се съгласил, че Бет365 са добри за това няма спор.

Аз играя в EFBET от доста време насам и дори участвам в партньорската им програма. Съпортът е на много високо ниво и винаги отговаря на въпросите на потребителите. Влизал съм и в 1:00 през нощта и пак са ми отговаряли на въпросите. Я ми кажете кой друг букмейкър в БГ предлага 100 лева бонус при регистрация, че не се сещам...

Разбира се, всеки има право на мнение, но лично аз съм доволен от Efbet и редовно си прибирам парите от там. На който не му харесва има и други възможности за залагания, тъй че не е ограничен да се занимава само с Ефбет.

Къв Бонус кви 100 лева ни нормален ли си хаха, тоя бонус е пълна измама я прочети добре правилата или си някой гологлав чичко сиромах с 2 джипа МЛ в гаража и 8 апартамента и 16 вили, спечелени естествено с измама от балъците които си дават парите в измамническия ви сайт. Целта ми е повече хора да ви разберат какви сте и защо сте единсвени лицензирани и не позволявате на Bet365 да се лицензира за да можете само вие да лапкате лесните парички от балъците много добре знаем че точно това правите и комисията по измамите на БГ ви са ортаци :) Та да се върнем на бонуса, защо не разясни че за да вземеш 100лв. Бонус първо трябва да депозираш 400лв. и да направиш залагания на стойност 1500лв. на коефициенти над 1.50 защото иначе са невалидни ако заложиш на по ниски, защо не каза че тъпия ти бонус трябва да се превърти 3 пъти за да бъде изтеглен след това хахаха смешници пълни. Да направиш залагания за 1500 лв. това така е направено че никога да не можеш нито да си върнеш 400лв. които трябва да депозираш за да вземеш 100лв. бонус изобщо щи го вкарат грубо без ваазелин :) Нека да е ясно на хората какви мафиоти и боклуци се занимават с тези измами и не се допуска никой друг букмейкър до българските потребители.
Още измами в момента:
Тук пише ли че Ювентус са до 19г.? Не естествено.....
фбет
Публикувано изображение
Ето и снимка от Bet365 всичко написано на Български и става ясно че са до 19г.
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от nemmesis: 02.04.16 - 14:42

0

Nemessis е ти нали не очакваш някой да ти подари 100 лева ей така... Въпреки всичко пак ти ги дават парите и можеш да играеш с тях, което е плюс. Освен това в сайта е обяснено при какви условия се получава бонусът и всеки може да провери това. Не съм никакъв чичко и нямам джипове, но мога да ти кажа, че от EFBET съм вадил много добри пари като играя със сравнително малки залози. Разбира се, ти имаш право да пишеш каквото си поискаш, това не е проблем.

P.S.

Ти още малко ще изкараш и Data.bg, че са измамници, тъй като доскоро при влизане в сайта се отваряше прозорец, който рекламираше букмейкъра. Не знам кому е нужна тая злоба, като не те кефят не ги ползвай никой не те кара насила да правиш, каквото и да било.

Другото, което ми прави впечатление е, че си се регистрирал вчера във форума и веднага започваш да пишеш срещу EFBET не знам това някаква случайност ли е или има нещо друго? не ми отговаряй въпросът е реторичен.

И за последно на скрийна, който си представил пише, че мача е от Girone A, а всеки, който е тръгнал да залага на футбол знае, че в серия А не играе отборът Новара Калчо.

Айде стига толкова успех ти желая!

Мнението беше редактирано от erwesag: 02.04.16 - 16:06

0

Тия ги разправяй на някой първолак, опита се да замажеш положението точно както бил постъпил един истински измамник :eusa_clap:
Аз искам да играя в bet365 но за българи е забранено защото са лош матрял, а защо са лош матрял българите? защото държава няма и мафиотите си правят каквото си искат, докато има педали като тебе които крадат и мамят хората както правят efbet.com ще има балъци и в тая смешна държава.
1

Преглед на мнениеnemmesis, на 02.04.16 - 19:47, каза:

Тия ги разправяй на някой първолак, опита се да замажеш положението точно както бил постъпил един истински измамник :eusa_clap:
Аз искам да играя в bet365 но за българи е забранено защото са лош матрял, а защо са лош матрял българите? защото държава няма и мафиотите си правят каквото си искат, докато има педали като тебе които крадат и мамят хората както правят efbet.com ще има балъци и в тая смешна държава.

Това, че ме обиждаш показва, че нямаш необходимите аргументи, за да се защитиш и не ми отговаряш на въпросите. Педал не съм със сигурност, но няма какво да ти се обяснявам повече, тъй като ти си поредното хейтърче, което се чуди в кой форум да влезе, за да плюе по този или онзи. Между другото нищо ново, с такива като тебе е пълно и въобще не ми правиш впечатление, дори ме веселиш с глупостите си.

Мнението беше редактирано от erwesag: 02.04.16 - 22:27

0

Потребителят е неактивен   nemessiss 

• Регистриран: 08-April 16
  • Град:Разград
Още нередности, измами и заблуждаване на хората, комисията по измамите докога ще спи?
Първата снимка е от нелицензирания bet365 който е лоялен и всичко е на кирилица.
Публикувано изображение
Тази снимка е от измамническия сайт efbet.com който не дава никаква информация за играещите в случая са резервите.
(мл) хахаха. Смешници.
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от nemessiss: 08.04.16 - 20:50

0

Потребителят е неактивен   nnemmesiss 

• Регистриран: 19-April 16
  • Град:Разград
Дузпа малоумници избирани с конкурс има в efbet.com.
Всичко бяга в СПОРТИНГ БЕТ ето и инструкции за отваряне на сайта защото е забранен.
http://123sb.info/bg.html
Публикувано изображение
Нито корнери се отчитат, нито картони, нито статистика, нито пряко предаване нищо. Пълни боклуци.

Мнението беше редактирано от nnemmesiss: 19.04.16 - 00:52

0

Потребителят е неактивен   lorex 

• Регистриран: 04-October 04
  • Град:Бургас
Хазарта не си струва винаги ще си на загуба ,осен ако не мамиш :evil2: . само най големите балъци си дават парите за това .
Did i ever tell you the definition of insanity ? insanity is doing the same thing over over over over and over again and expecting things to change .

Did i ever tell you the definition of insanity ?.......
1

Потребителят е неактивен   realityman 

• Регистриран: 29-September 06

Преглед на мнениеcabrone, на 24.03.16 - 00:06, каза:

защото не приемат нови абонати от Б-я.

а лиценз НЯМА да им дадът, докато черепа им дава огризки и пари за кисело мляко на политиците. тука не е нито Канада, нито Австралия, нито Бряксел... така че няма нищо чудно. Чудно ще е ако им дадът лиценз

Точно колега, трудно ще е много, защото им го отнеха лиценза /по точно август 2015 са им казали, че вземат, сега им казват, че не вземат/ и сега има дела, даже днес 28.04 е първото, като са извикани и международни наблюдатели. За най-големия букмейкър в света лиценз няма вече 2 години и ги въртят, както си искат, хората им писна и сега ще видим, какво ще излезе от делото.

Мнението беше редактирано от realityman: 28.04.16 - 16:04

0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login