Форум

Data.BG Форуми: Командировки и секс туризъм в чужбина - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Командировки и секс туризъм в чужбина Къде да ползуваме секс услуги, като сме в чужбина?

Потребителят е неактивен   tkdidan 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-November 07
  • Интереси:Курви. Много курви.
Здравейте баджа(на)ци :)

Както писах 2 поста по-нагоре, бях в Кьолн и се реших да ида до Дортмунд и да видя за какво става въпрос, че кой знае кога пак ще имам възможност.
И така: пътя ми бете 2 часа с автобус, по 5-6 евро на посока. Има мноооого евтини полети до Кьолн с компанията Райън Еър, да знаете.

Паушал клуба е на 5 минути ходене от летището в Дортмунд и е в едно като малко жилищно кварталче. На външен вид прилича на нормална семейна къща за живеене, по никакъв начин не се набива на очи. Само на вратата има една табелка с името, и това е. Влизаш вътре, и както вече е писано - на входа е рецепция, където си плащаш, дават ти халат твой размер и ключ от гардеробче в съблекалнята, както и чехли твой размер и продължаваш. В съблекалнята са душовете, където има всичко необходимо като шампоан, сапун, дезодорант, че и гел за коса :) Всички ходят както ги е майка родила. Има ресторантче с бюфет, където можеш да ядеш колкото поискаш, но не е особено голям и разнороден. За гладни е супер обаче. След това е барът - пиеш безалкохолни и кафе също неограничено. Там се подвизават и свободните момичета. На стената има екран, където пише колко време остава на всеки гост. И другото помещение е общотом където се правят дилдо и лесбо шоута, както и ганг-банг партита. Аз отидох на ганг-банг парти с Нина(има я на сайта)Жената беше най-хубавата от всички там, на около 40-42, със супер атлетично и стегнато тяло, дълги крака и нежна кожа. В помещението има голямо кръгло легло на средата, а отстрани сепарета с масички, където гостите, които искат да погледат могат да седнат и да се наслаждават на гледката докато си пият пиенето. Гледах първо, после се и включих - всирки, шибане мъжката и свършване в устата, всичко супер. Имаше около 12-15 момичета, 2 германки и всичко останало Румъния, България и Полша :) Имаше 3-4 добри мацки, останалите нищо особено, даже бих казал леко зле, но пък обстановката ме караше да ми се такова яко и общо взето не подбирах много много. За 100 евро стоях 3 часа и общо направих 4 тека, хапнах добре, отпуснах в сауната и си изкарах добре, не съжалявам изобщо. Когато си вземеш момиче се качвате в някоя стаичка и имате 20 минути. Може и с 2 едновременно. Имате право и да повтаряте с момиче. Отношението на всяка една беше много добро - усмихнати и изпълнителни. Пълних устите на всички :) Бих повторил определено ако имам път на там. Препоръчвам. За въпроси оставам на разположение.
6

Потребителят е неактивен   peev73 

• Регистриран: 10-October 14
  • Град:Русе
Здравейте. В петък около 9.00h ще пътувам от Русе за Букурещ .Кажете къде мога да намеря нещо за чукане ?
0

Потребителят е неактивен   cherniopz 

• Регистриран: 18-May 06
Аз също съм посещавал сауна клубове около Кьолн и цените определено са други - вход 50 евро, ако си харесаш някоя - 70 евро за половин час и 100 за час, но пък може и да има такъв рай да си ебеш 3 часа за 100 евро - знам ли
0

Потребителят е неактивен   duhaisupata 

• Регистриран: 22-October 14
  • Град:Пловдив
направо това си е попадение, и на страницата го пише 100 евро за 3 часа в клуба

долу в бавария има много публични домове, вход няма или е символичен 5-10 евро
има обикновенно барче с приятна обстановка, където са момичетата и може да избираш, обикновенно са по 30-40 момичета предимно от източна европа унгария, чехия, украйна, русия, българия
следва пазарлъка но почва от 80-100 евро за половин час, ако искаш някаква допълнителна екстра + 50 евро
качвате се горе в уютна стаичка и почвате, като свършите може пак да слезеш долу и да продължиш

http://www.pacha-muenchen.de/
http://www.leierkasten.sexy/
2

Потребителят е неактивен   nexxtt 

• Регистриран: 08-November 12
  • Град:София
Колеги връщам се към България и имам 9 часа престой в Мюнхен да знаете някой клуб или техен сайт?
0

Потребителят е неактивен   Fishbone 

• Регистриран: 03-April 15
  • Град:Стара Загора
Здравейте,
може би ще имам път към Германия догодина и се позаинтересувах за техните FKK Sauna клубове. На клуба плащам входа, а вътре вече си е пазарлък с момичетата какво може, какво не и за колко, така ли? На снимките хигиената в стаите изглежда ок, така ли е и в действителност? Щом е легализиран този бизнес в Германия, това означава ли, че момичетата минават през някакви медицински прегледи периодично? Не, че ще си лягам с нея без кондом, чисто любопитство. И не на последно място, какъв бюджет да си приготвя освен входа? Как вървят тарифите?

Мнението беше редактирано от Fishbone: 23.11.16 - 16:13

0

Потребителят е неактивен   ggzggz 

• Регистриран: 14-April 15

Преглед на мнениеFishbone, на 23.11.16 - 16:09, каза:

Здравейте,
може би ще имам път към Германия догодина и се позаинтересувах за техните FKK Sauna клубове. На клуба плащам входа, а вътре вече си е пазарлък с момичетата какво може, какво не и за колко, така ли? На снимките хигиената в стаите изглежда ок, така ли е и в действителност? Щом е легализиран този бизнес в Германия, това означава ли, че момичетата минават през някакви медицински прегледи периодично? Не, че ще си лягам с нея без кондом, чисто любопитство. И не на последно място, какъв бюджет да си приготвя освен входа? Как вървят тарифите?

Правилно си се ориентирал, плащаш вход и след това договаряш цени и услуги с мацките, които се разхождат голи насам-натам. В стаите си е чистичко, сменят чаршафа след всеки купон. Предполагам, че минават на преглед редовно, но не го знам със сигурност. Обикновено вземат 50 евра за половинка, едно свършване, 50 да ѝ свършиш в устата и 100 за дупето. Аз друго освен стандартна услуга не съм ползвал. В някои провинции свирката е на голо по принцип, в Бавария е покрита и за голо трябва да доплащаш.

Използвай възможността да си поговориш малко с мометата преди да си легнеш с тях, обикновено се познава ще върви ли купона с нея или не. Пази се от тея, които ти се натискат и нахалстват. Аз съм се забавлявал най-добре с германки, може би защото при тях работата не е само за пари, с една кубинка, с румънки (не със всички) и с тайландка. Нашенските моми рядко стават - не се кефят на българи.

И да разкажеш как е било.

Мнението беше редактирано от ggzggz: 23.11.16 - 18:18

1

Потребителят е неактивен   badenough 

• Регистриран: 20-November 16

Преглед на мнениеslutieGardie, на 15.12.16 - 23:39, каза:

Някой с опит в Украйна, по-точно Одеса?

Не знам доколко ще бъда полезен, защото имам голям опит, но с голяма давност. Става дума за периода 2009 до 2011 година. Винаги съм ползвал http://www.mamba.ru/
Сайта е руски, но всички и в Украйна го ползват. Комуникацията е основно на руски или украински, така че ще ти е от голяма полза ако знаеш сносно един от двата езика. Рег-ваш се там (можеш да пишеш в профила си, че предлагаш спонсорство) - това помага защото по тоя начин направо почват да ти пишат, без даже да си ги търсил мацките и има страхотни попадения. Хубавото на този сайт е, че много непрофесионалистки го ползват да заработват допълнително кинти - в търсачката задавай критерий за мацки, които търсят секс или флирт. Много от тях в профила си пишат, че искат спонсорство (мат. поддръжка) - т.е. пускат се за кинти.
Поне в периода за който говоря цените бяха абсолютно нормални - за среща от няколко часа (поне 2 до 3) можеше да си намериш мацка в рамките на 50 до 80 или максимум 100 долара в зависимост от града. Най-скъпо беше в Киев, Одеса, Харков ... Нямам представа как е сега след като ги удариха промените. Надявам се инфото да помогне.
УСПЕХ!
П.С. - Честно казано аз за времето прекарано в Украйна направо си оте**бах ... :D
П.С. 2 - Ето ти няколко примера, които излезоха от първо търсене ... (едната направо си е написала, че е за кинти, но не е хубава)
http://www.mamba.ru/mb1218247522

http://www.mamba.ru/kukuruza77

http://www.mamba.ru/tanyaostrova123

П.С. 3 - А ето тази със сигурност се пуска за кинти, въпреки че не го е написала
http://www.mamba.ru/mb1705847008

Мнението беше редактирано от badenough: 20.12.16 - 15:01

3

Потребителят е неактивен   Ginfiss 

• Регистриран: 04-June 16
  • Град:Велико Търново
Някой знае ли добър сайт с реални момичета, но за Букурещ (освен този, който е на първа страница). Може да е и салон, ако някой е посещавал лично и е доволен. Може и на лично.
0

Потребителят е неактивен   kluiverttt 

• Регистриран: 28-May 07

Преглед на мнениеGinfiss, на 18.02.17 - 02:03, каза:

Някой знае ли добър сайт с реални момичета, но за Букурещ (освен този, който е на първа страница). Може да е и салон, ако някой е посещавал лично и е доволен. Може и на лично.

publi24.ro
някой са реални други фейк всичко е до късмет
аз лично съм попадал на доста добри попадения

Мнението беше редактирано от kluiverttt: 23.02.17 - 03:17

0

Потребителят е неактивен   amsterdam25 

• Регистриран: 12-February 16
Нещо изпробвано за Лондон и околностите ?
0

Потребителят е неактивен   joko87 

• Регистриран: 09-April 16
  • Град:Бургас
Здравейте,
Намирам се в Брюксел. Вече няколко пъти посетих улицата с труженичките, които работят до Гара централ, но ме интересува дали знаете за някоя, която работи час мак и не взима скъпо.
На въпросната улица, за която говоря 15 мин са 40 евро , една поза и свирка, а за 50 получаваш 20 минути или смяна на позите.
Имах добри попадения -особено една румънка, като изкарана от кориците на списания, но за съжаление изчезна.
Когато човек е на зор 15 минути му стигат и за такива красиви момичета, с които си избрах да ги изхарча си заслужаваше, но ако искаш да ебеш по-сериозно , примерно час или два , става леко неприятно, та затова да Ви питам.

Ако някой знае някоя читаво момиче тук, което се пуска за нормални пари, моля да споделите

Мерси
0

Потребителят е неактивен   ivaka90 

• Регистриран: 11-May 16
https://www.youtube....h?v=HxZ9YaR78rg

Бях на това място - павйон/газино както го наричат турците, намира се в Анкара. Ебах това младо туркинче от клипчето с татуировката на десния крак, още си работи там. Платих 300 лири, 150 лв. за един час, собственика на заведението си има и хотел наблизо ако си бил клиент там същата вечер за хотела ти правят 50% отстъпка платих 50 лири за почивка. Такъв див и страстен секс не съм правил в живота си, страшна сладурана беше мацката, просто ме побърка от секс.

Обстановката като цяло както виждате си е доста шантава, тези турски маанета ми надуха главата. Бяхме с едни местни турци. В нашата българска група, които бяхме четирима имаше и български турчин и още в началото ни предупреди да не тръгнем да си платим сметката накрая, това щяло да бъде голяма обида за тях и съответно за цените в ресторанта нищо не мога да кажа.

Освен тези които танцуват има момичета които обикалят и по масите. Някои са супер зле има и много хубави. Между другото турците не ги пипнаха дееба, само ги гледат. Всички са семейни имат си деца, пият повече от нас, обаче всеки петък са на джамия :D . А от на всеки си хвана по една и всички бяхме доволни.
0

Потребителят е неактивен   estranjero22 

• Регистриран: 06-April 16
Аз нямам какво толкова да откривам топлата вода, но сега като видях темата се появи в мен желание да се похваля. Преди около месец бях в Холандия и чуках 2 уникални Румънки на витрините. И двете бяха слаби с перфектни тела както казвате по-горе от корица на списание. Уникално красиви и перфектни.

Първата беше руса, доста начумерена и сърдита (някакъв такъв тип момиче е), но си я бях набелязал и така. Като взе парите и влезнахме се начумери още повече и общо взето много тъпо отношение, но на фона на това тяло и всичко хайде викам ко толкова. За сметка на това след като ми направи свирка и и казах че искам да я чукам ми се надупи с уникалното си дупенце, но аз и казах не мисионерска. (Това със задната прашка е стар курвенски номер, за по-бързо свършване, ако някой не е в час случайно.) Вдигнах и краката на раменете и я счупих със все сила и приличен размер кур. Оная охка пъшка хахахах (ше се прави на начумерена, а?). Като свърших ми вика: Какво ти става, чукаш като луд! Хаха викам си на акъла като ми се правиш на луда тъй става.

Втората черна коса, пак слаба корица на списание, но някак по изваяно тяло нищо че слабо. Е там вече направо можех да се оженя. Отношението 10+, секса перфектен, всичко уникално добре беше. Свърших обаче малко по-скоро от предвиденото и говорихме гушках я абе няма грешка. По едно време нещо почнах да я разтривам и и викам я легни. Направих и супер масаж (голям кеф изпита, то и личеше) щото така и така имам право само на едно свършване и отношението беше супер викам що да не стоя с нея до края на 20-те минути щом като дава, а не като други да те гони.
накрая се оказа че ме стояли около 30 минути похвали ме за масажа и така. Щях да ходя пак при нея, но времето не ми стигна. Пак бих я посетил.

Мнението беше редактирано от estranjero22: 23.04.17 - 09:02

1

Потребителят е неактивен   HIVnegative 

• Регистриран: 13-April 16
  • Град:Варна
Да се похваля за Тайланд,знам че е секс туризъм център,знам че е писано мноого,но трябва да се отиде там за да се разбере защо е така.След седмица в Банкок и Патая не знам как ще погледна нашите девици,там е съвсем друга лига,особено за такива като мен болни от "жълта треска".Мога да отговоря на хора които имат конкретни въпроси ,но интернет е просто препълнен с инфо.Това целувки по уста прегръдки опипване даже фингеринг в бар/дискотека е напълно постижимо за малка сума,френска в бар също сред другите момичета.Стандартната нощна услуга включва целувки фингеринг,френска без и вагинален. със,обща баня задължително преди и след,невероятно чисти момичетаТочно като в приказката им плащаш за да си тръгнат,една почти ме изнасили сутринта,просто бях в мързелив режим.даже трябваше да я гоня да и дам пари за да разбере от намека да си ходи,ами остана за закуска .Много от момичетата там се самозалъгват че не са работещи и не говорят за пари когато се срещнете,но е въпрос на добро възпитание да им оставиш поне 50 евро пари за"такси" след нощ която ще те върне направо в лудите студентски години.Ако има интерес ще напиша очерк как е секс бизнеса в Тайланд,но и без това има много инфо.Сега планирам повече семипро или аматиорки игра през тайфриендли,но е сложно ,когато не живееш там и не говориш езика.Проблем е с най хубавите или 9ките те търсят японци или корейци ,те плащат много ,сексят малко и са дребни т.е. лесни кинти.Взех една 8ца която основно с японци излизала малко мрънкаше ,но пък наблегна на предиграта и френската само и само да ограничи проникването което за мен е супер.Обаче 6 или 7 което си е направо 8 или 9 по наши стандарти ще дадат превъзходна услуга особено ако изглеждаш непротивно и се държиш като човек,понякога го правят само за селфито и да натрият носа на приятелките си .Японците не обичат мургави и обикновено ходят до Бангкок само,така че остават много красавици и за нас.Освен нощната игра в дискотеките ,гого баровете,бирените барове и просто улицата има много дневни като масажи и барове за френска или просто бардаци.Една седмица постоиянна ерекция.Филипините казват е рай за аматиорки но ги оставям за по далечно бъдеще.Ще се радвам някой да сподели.
4

Потребителят е неактивен   HIVnegative 

• Регистриран: 13-April 16
  • Град:Варна

amsterdam25, на 04.03.17 - 03:25, каза:

Нещо изпробвано за Лондон и околностите ?

Лондон виж на http://adultwork.com ima много фрейлансъри.Или просто отиди в Сохо,но там е скучно и механично.Има много секс опции в Лондон много даже са безплатни ако не изглеждаш зле под 40години изглеждаш и не ти пречи да са пияни.
0

Потребителят е неактивен   Cuckold78 

• Регистриран: 30-April 16
  • Град:Велико Търново
Жени ходели на Пунта Кана за черни. Били надарени и гратис!

Мнението беше редактирано от Cuckold78: 09.05.17 - 10:27

0

Потребителят е неактивен   peev73 

• Регистриран: 10-October 14
  • Град:Русе
Кажете нещо за Букурещ.Има ли някъде така както ги има на международното в Русе
0

Потребителят е неактивен   yzyrpator 

• Регистриран: 23-August 06
  • Град:Пловдив
Ходих в Хамбург, Reeperbahn (най-известната улица там за такива услуги) и посетих Pink Palace (лесно може да намерите сайта). Няма вход, качвате се в нещо като хотел на 4 етажа и свободните труженички си стоят пред вратата.
Огромен избор от всякакви красиви (и не чак толкова) момичета, само азиатка не видях, но ми казаха че имали една. Поговорих си с 5-6 (включително българка и румънка) и всичките ми обявиха цени от 50 евро за 20 минути (френска + стандартен, екстрите се доплащат и се договаряте за тях с момичето), изплясках две и останах доволен. Ще ви предлагат разни още от улицата, но не им се връзвайте защото обявяват ниска цена и като се качите в апартамента ще ви изнудват още - коментари в интернет и таксиметровия ми шофьор го потвърдиха.
1

Потребителят е неактивен   bajchoni 

• Регистриран: 01-March 07

yzyrpator, на 16.07.17 - 18:46, каза:

Ходих в Хамбург, Reeperbahn (най-известната улица там за такива услуги) и посетих Pink Palace (лесно може да намерите сайта). Няма вход, качвате се в нещо като хотел на 4 етажа и свободните труженички си стоят пред вратата.
Огромен избор от всякакви красиви (и не чак толкова) момичета, само азиатка не видях, но ми казаха че имали една. Поговорих си с 5-6 (включително българка и румънка) и всичките ми обявиха цени от 50 евро за 20 минути (френска + стандартен, екстрите се доплащат и се договаряте за тях с момичето), изплясках две и останах доволен. Ще ви предлагат разни още от улицата, но не им се връзвайте защото обявяват ниска цена и като се качите в апартамента ще ви изнудват още - коментари в интернет и таксиметровия ми шофьор го потвърдиха.

Малко по-надолу в Парадайс имаше азиатка (инфо от преди около година),ако това си търсил.Аз бих препоръчал румънките доста са палави и се раздават,а и включват някои от "екстрите" в сеанса за да те примамят.
0

Споделете тази тема чрез:

• (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login