Форум

Data.BG Форуми: Плащане с WoW Token - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Плащане с WoW Token

Потребителят е неактивен   Bokrael 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-March 14
  • Град:София
Здравейте, възнамерявам да се върна към УоУ-а и да си купя Легион. Играл съм последно катаклизъм и разбрах, че с тези токени може да си плащаш акаунта всеки месец вместо с истински пари. Интересува ме какво време по-точно трябва да отделям за изкарам достатъчно голд за токен и кои са най-бързите и лесни начини да го направя?
0

Потребителят е неактивен   hefff 

• Регистриран: 28-August 05
Така е, те са разплащателно средство на всичко в близард. Може и игри да се купуват и други екстри. Но са прекалено скъпи, към момента 300 000. От началото на легиона се качиха поне 4 пъти. Не смятам че имаш някакъв шанс да ги събереш. Аз ползвах всичките ми 12 да фармят стари райдове, world quest-и с шампиони с голд бонус и на всички в class hall-a правих мисиите с голд като приоритет, но дори тогава събирам малко под 200 000, а няма по-ефективно бърз начин от моя. А ти нямаш толкова герои и единствения ти вариант е да фармиш нещо и да го продаваш евентуално, при тия конкуретни цени е безмислено. Тоест по цял ден трябва да играеш и пак не смятам че ще успееш и половината да събереш. Играта ще ти е фармене, а не игране, по-добре плащай и няма да се занимаваш. Или играй безплатно до лвл 20 като мен, изчакай classic wow да го пуснат може би ще е по-евтино или ела на retro-wow да се приготвяме за classic-а :P.
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеBokrael, на 10.02.18 - 15:40, каза:

Здравейте, възнамерявам да се върна към УоУ-а и да си купя Легион. Играл съм последно катаклизъм и разбрах, че с тези токени може да си плащаш акаунта всеки месец вместо с истински пари. Интересува ме какво време по-точно трябва да отделям за изкарам достатъчно голд за токен и кои са най-бързите и лесни начини да го направя?

Не можеш да изкараш за токен.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   maxpenev 

• Регистриран: 28-August 08
правя само мисии от клас хал-а и 4 world quest-а на ден за сандъка и събирам 300к за една седмица,в момента имам 2 милиона голд а акаунта ми е платен до юни.не знам как не можете да го съберете тоя голд????една мисия на последовател(folower) e 1000 gold примерно,има по-малко има и повече.бонус луута е 1750.тоест ако на ден имаш 2 мисии за голд,с бонус луута правиш 5000(груба сметка),5к един клас,а ако имаш 12(от февруари с новите раси вече можеш 14).освен това близард пусна приложение за андроинд телефони:legion companion с него можеш да пускаш мисии,само телефона/таблета ти трябва да има интернет,ама то в днешно време всички имат
да не говоря за аукциона.там пада голямата пара,ама трябва да следиш нещата

Мнението беше редактирано от maxpenev: 05.04.18 - 01:54

Какви са впечатленията ви от Египет? - Беше топло... двайсет градуса. Имаше много египтяни в Кайро. - Кога ще отговорите на обвиненията от Би Би Си? - Абе, не ме занимавайте с глупости."
0

Потребителят е неактивен   jakovstoyanov 

• Регистриран: 06-April 20
как е възможно да се получи това? :sadsad:
0

Потребителят е неактивен   MaDFroG88 

• Регистриран: 09-August 12

Преглед на мнениеjakovstoyanov, на 06.04.20 - 11:58, каза:

как е възможно да се получи това? :sadsad:

По време на WoD и Легиона беше възможно! Откакто е БФА е абсурдно да имаш злато....
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login