Форум

Data.BG Форуми: Въпрос за CS:GO - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпрос за CS:GO

Потребителят е неактивен   nikolai777 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-December 14
  • Град:Пловдив
Здравейте,колеги! Предварително се извинявам,ако темата не е за тук,но просто не знам къде другаде да пиша по този въпрос.Преди бях свалил въпросната игра от известен български торент тракер и я играех онлайн с всякакви сървъри без проблем,но след като си преинсталирах лаптопа от 7 на 8.1 инсталирах играта отново,но вече не можех да отварям сървърите...Въпроса ми е мога ли да оправя този проблем с някакъв крак или нещо такова?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05
Не те нам в какви сървъри играеш, но предполагам не те пуска заради нов пач. Предполагам трябва всеки ъпдейт ръчно да си го теглиш и инсталираш. Ако не ти се занимава можеш да си я вземеш през steam и даже да играеш и на оригиналните сървъри.
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   aremlakve 

• Регистриран: 28-June 07
  • Град:The middle earth -Mordor
  • Интереси:Музика,книги,филми .
Играта не е скъпа, купете си я.
Just close your eyes and feel the music nothing else matters

ЧОВЕК,КОЙТО ОБИЧА МУЗИКАТА, НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НАПЪЛНО НЕЩАСТЕН !
0

Потребителят е неактивен   Bokrael 

• Регистриран: 14-March 14
  • Град:София

Преглед на мнениеaremlakve, на 16.10.16 - 18:46, каза:

Играта не е скъпа, купете си я.

Изчетох 12381238 коментара, че струва около 10лв, а аз където и да я намеря е около 30? Пробвах сигурно 10 торента от различни тракери и играта не иска да тръгне, просто не се случва нищо когато дам старт. Често срещан проблем по форумите, но уви не намерих решение. Иначе аз искам да си я играя с ботове. Не държа на сървърите за това ми се искаше да мина по тънката лайсна...
0

Потребителят е неактивен   Flamber 

• Регистриран: 02-December 12
  • Интереси:PC
    Kart racing
    Sports
Ами няма да тръгне, то ако тръгваше ей така, нямаше да е една от игрите с най-много потребители онлайн в Steam. В момента е 14 евро, но по празници (пропуснал си черния петък) я намалят на 5-6. Изчакай промоциите на Коледа, приготви си сметка в PayPal дотогава, ако още нямаш и си я купи в Steam. ;)
0

Потребителят е неактивен   Bokrael 

• Регистриран: 14-March 14
  • Град:София

Преглед на мнениеFlamber, на 03.12.16 - 21:52, каза:

Ами няма да тръгне, то ако тръгваше ей така, нямаше да е една от игрите с най-много потребители онлайн в Steam. В момента е 14 евро, но по празници (пропуснал си черния петък) я намалят на 5-6. Изчакай промоциите на Коледа, приготви си сметка в PayPal дотогава, ако още нямаш и си я купи в Steam. ;)

Не съм много запознат с Steam-a, даже хич. Как става като си я платя, влизам директно през платформата и си играя или все пак се инсталира на компа ми?
0

Потребителят е неактивен   Flamber 

• Регистриран: 02-December 12
  • Интереси:PC
    Kart racing
    Sports
В платформата я имаш като купена игра в библиотеката. От нея си я сваляш на компа и цъкаш, като същевременно може да гледаш кой от приятелите ти в Steam също я играе.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login