Форум

Data.BG Форуми: RQ: търся да си купя четец - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: търся да си купя четец

Потребителят е неактивен   alekp 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-February 07
  • Град:София
Здравейте,
Търся да си взема електронен четец за книги.
Няма определен бюджет, но ми се искам да е максимално евтин.
Единственото което искам е да, чете всички формати дето се вика като вляза в читанка и да си свалям направо и да ги качвам на устройството и да не се занимавам с преформатиране и т.н.

Поздрави!
Обичам Data.bg
4

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Книгите на Amazon са вързани за техните формати и освен тях поддържат много малко други, но пак можеш да теглиш от читанката книги в .txt формат. Много формати поддържат четците на на PocketBook.
Търсиш максимално евтино нови? или може и да са втора употреба примерно https://www.olx.bg/a...13-ID6gXPv.html

Ако ще купуваш нов, гледай и дали цената включва предпазен калъф или трябва да си го купиш отделно. Като гледам колко четци има в продавалника със счупени екрани много хора явно са си мислили че могат да минат и без него ама на четците екраните са по-чупливи от тези на телефоните.

Мнението беше редактирано от inedx: 15.12.16 - 16:05

ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
2

Потребителят е неактивен   nit88 

• Фен на Холандеа
  • Регистриран: 01-August 09
  • Интереси:Холандеа
Аз съм с PocketBook Basic 2, купен преди 1 година за 160 лева и съм супер доволен. Реално единственото нещо, което не му липсва е подсветка и съм принуден да чета на мижава нощна лампа докато жената спи. Чете всичко - тхт, пдф, епъб, джву... Повечето ми книги са точно от читанката и до сега не съм имал проблем да отворя нещо. Виждал съм киндъл за 400 пари и лично според мен няма никаква осезаема разлика в четимостта от дисплея. В случая не мисля, че евтиното ще ти излезе "скъпо" както се казва :)
1

Потребителят е неактивен   alekp 

• Регистриран: 27-February 07
  • Град:София
Здравейте, взех си PocketBook mini 5 инча много съм доволен, видях обаче в читанка, че вече има някакви ограничения за книгите и може да се отварят след определени години 2019 / 2022 и т.н.
Обичам Data.bg
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login