Форум

Data.BG Форуми: Дискусии : Всички Giveaway за оригинални игри - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии : Всички Giveaway за оригинални игри Steam,Origin,Desura и още

Потребителят е неактивен   emodinkov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-September 06
  • Град:Карнобат

*
ПОПУЛЯРНО

Здравейте,

Реших да направя една такава тема. Сега се чудите за какво става въпрос? Ами... тук ще дам сайтове в който може да опитате късмета си и да спечелите някоя оригинална игра. Най-често става дума за игри в платформите Steam, Origin или наскоро популярния Desura games( поне доста хора пишат и за нея, макар, че там нямам регистрация.) Това е една ... как да кажа, бета версия на темата. В момента е 9/18/2013 12:20 минути, нямам какво да правя и малко отгоре отгоре я пиша темата с идеята да я правя все по-добра и богата на информация. Разбира се всичко това ще става и с ваша помощ ако имате желание :) . Тук освен такива сайтове ще предложа и такива в който може да закупите игри, но за смешни суми. Да това написах в предното изречение, наистина смешни суми. Прези може би месец закупих 5 игри като : Crysis 2 max edition, Medal Of Honor, BurnOut: Paradise … за сумата от 1$, което е 1.50лв . Същите тези игри се появиха при разни „продавачи“ за по 20-30лв всяка. Така, че ... ако имате намерението да закупувате игра, елате тук проверете, попитайте и ще ви кажа/кажем, дали може от някъде по-евтино да го направите. Изрично да кажа, че..... нямам намерение аз да Ви купувам игрите и да правя от това пари за себе си.

След този кратък увод предлагам, да започваме.

Първия сайт, който ще предложа е http://www.steamgifts.com/

Това може би е най-известния сайт! Уви, аз там нямам регистрация, защото условието, за да се регистрираш е да имаш минимум 100$ в игри от Steam. Разбира се, има много различни подобни сайтове, така, че... няма да правим голям проблем от това и ще минем на следващия сайт

Втория и лично аз го ползвам доста е http://gameminer.net/ (може и като gameminer.ru)

Сайта е проверен и работи! Лично, аз съм печелил една игра от там, но от 400 опита хах. Какво се прави там? Първо ви трябва КОД, за да се регистрирате. Това става, чрез приятел, който имате регистриран. На него всеки ден или през ден му се генерира код, който спокойно може да даде на някой. Чудите се, какво става като се регистрирате под вашия приятел? И дали му носите много пари или игри на него? НЕ! Единственото което може да му дадете е „1злато“ това е паричната единица за печелене на пари, но при него ще се генерира 1 злато, само ако вие имате 100$ в игри в Стеам. Хубавото на сайта е, че всеки може да се регистрира и няма нужда да имате 100$ в игри.
След като се сдобиете с тази регистрация ще видите менюто на сайта. Паричната единица там е Coal (въглища, малко странен превод, но ... все пак сме „минюри“) и Злато. Златото, за да го имате трябва да го купувате, но няма смисъл... все пак идеята е да спечелим нещо без да даваме пари. Така, че се задоволяваме с “Coal”-a . На всеки 1 час ви се генерира 1 Coal, независимо дали сте online или offline. За да влезете в раздаване на игра ви трябва определения брой „coal” за „билетче“ . Пример : В момента има Crysis 2 за 5 Coal-а. Вие давате тези 5 и сте вътре. Отстрани ви пише колко още хора са в това раздаване, често са по 400-500 души, но всичко е късмет. Лично аз съм участвал в близо 500 вече и съм спечелил 1 игра, но все пак е нещо хах :)

Давам пример с една снимка от Gameminer-a : Публикувано изображение

Харесал съм в момента „Nuclear Dawn“ и искам да учасвам за нея. Просто натискам ‚Join giveaway“ . Вижда се, че играта ще бъде дадена на произволен „играч“ точно след 9 минути. Още виждаме, колко човека общо са влезли в това раздаване, а това са 150. Виждаме и таксата, която трябва да бъде платена „2 coal” . Това което съм оградил в бяло „trust 100%” значи, че човека, който прави giveaway-a, а тук това е kpooch е лоялен и винаги когато е пращал игра т.е е пращал кода на играта на спечелилият и е работел ВИНАГИ , затова е 100% . Ако има 0% trust, няма смисъл да влизате. Само ще си изхабите coal-a . Това е по важното тук.

Друг подобен сайта на тези двата е http://www.galagiveaways.com/

Това е точно, както предишните сайтове. Само, че паричната им единица е различна, но е същото. Разликата тук е, че може да закупите повече от 1 билет . Т.е за да влезете в едно раздаване ви иска 1000 точки, но вие ако имате 10 000, може да купите 10билета и така да имате по-голям шанс. Разбира се, като купите билетите, ако не спечелите точките се губят.

Ето и една снимка на „галата“ : Публикувано изображение

Така, тук отново както е в gameminerа, ви показва : Кой е направил този giveaway, колко точки са ви необходими да „играете“ за него за „Miror’s Edge” е необходимо 11 100точки ( предварително да кажа, да не се плашите от тези точки. Аз като се регистрирах ми даде 200 000 точки, начални ...) . Вижда се и за коя платформа е играта, тук е за Origin. Както виждате има за Steam,Desura. Като кликнете на “Miror’s Edge” ще ви излезе бутона “Play”, натискате го и сте в раздаването. Остава само да стискате палци . На някой раздавания може да закупите повече от 1 билет. Ако имате 100 000 точки и игра струва 10 000, може да купите 10. Вие знаете дали си заслужава.
Виждате, че съм оградил с зелено квадратче и едно друго... нещо хах :) . Това е, презареждане на точки. Сайта просто пуска от време на време такива „презареждания“. За да влезите в тях правите същото. Кликате, влизате и давате ‚Play“, точки тук не ви взема за влизане, но 100% печелите , най-често 5 000 точки... ей така. Просто има максимален брой участници, който могат да играят и това са 200 в случея ( а и повечето пъти е така... ) . Просто трябва да сте един от първите 200 човека, който ще натиснат „play” ( или “join” )

Тези 3 сайта, са от един тип, теставни са лично от мен и работят! Игрите се пращат и всичко е наред . Очаквам сайтове и от вас!

Сега ще ви предложа и една друга алтернатива, тя се нарича http://www.tremorgames.com/

Това е сайт в който преди, можеше да се играят игри(тип флаш игрички) трупаха се точки и така с тези точки си поръчваш игра в Steam. Вече обаче е малко по различно (все още работи и се пращат игрите! )
Сега тези игри за България са забранени и неможем да ги играем. Като админите ни казаха, че заради многото акунти от 1 комп. Идеята сега е ... на всяко влизане в сайта ( за един ден ви дава по 1,2 или 3 точки, в зависимост от това колко ви е... „възрастен“ акаунта) . В сайта сега могат да се гледат клипчета, от време на време качват и са на бройки. Смисъл, качва се клип, който ако го изгледате(не е задължително целия) ви дава 5 точки, но са пуснати 10 000 бройки. Т.е 10 000 потребителя като го видят изчезва. И така през час се качват клипчета, може и по-често може и по-рядко всичко е относително . Друг начин за изкарване на точки е като се инсталират приложения на таблета/телфона, могат да ви дадат по 30-40-50точки. Отделно има и „задачи“. Четете текст на Англиски и откривате различни неща и ви дават точки ( те са кофти.. доста трябва да се занимавате за едни точки... ) . Средно една игра, прилична е по 400точки, може и до 2000точки. Не се правят трудно. Като нямам какво да правя пусна 2-3 клипчета + влизането и хоп 20точки за ден :)

И една снимка на Тремор да сложим : Публикувано изображение

От нея какво искам да ви кажа. След като влезите в сайта, както виждате, ще ви изписва името, с черното кръгче съм показал и точките, който имате в момента и може да използвате за харчене. След като влезете „кликате“ на GetCoins и ви излизат различни под менюта. Оградил съм тези в който най-често се качват клипчета или лесни „задачи“ за изпъление от който правите точки. Разбира се може да разгледате и другите. Поръчването на игра става от „Tremor Rewards” . Там си избирате една игра и поръчвате. След 24 часа най-късно ще е при вас. На мен лично за час ми пращат кода и го активирам през steam. Друго..... в сайта има и Bulgarian Forum, разбира се ... влиза се в него от Forums. Обаче, по-голямата част от аудиторията са 10-13г и не знам колко ще са полезни там.
Пробвал съм и други подобни сайтове, но този е най-сигурен от всички... засега.

Изрично е забранено от модераторите да се дават РЕФЕРАЛНИ линкове към сайтовете. Тези с покани вече, ще трябва да поставаме тук. Не е забранено, да са ви в Подписите!

Друг тип сайт, който ще ви предложа са така наречените “Bundle” аз им викам Бъндъли хах 

Сега как да го обесня на хората, който не знаят какво е това. Хм..... . Пример давам с един от най-големите и това е https://www.humblebundle.com/ . Сайта е... за мен истинско съкровище хах  . Тук на всеки 2 седмици(понякога може и през месец) се пуска „бъндъл“ с комплект игри. Тези игри доста, често струват доста.... повярвайте ми доста. Тук вие вземате тези игри за 1$, това са “basic” пакета от 4 игри(най-често са 4). Отделно пише, ако платите средната сума дадена от хората ( това са 4-5$) получавате освен този „basic” комплект + 2 игри и то добри! Преди месец, като купувах единия бъндъл за 1$, ако бях дал 5.40$ щях да получа и Battlefield 3 + Sims 3, която може да видите за какви пари се продава. Купуването става през PayPal, там вече има тема за него... няма да го обяснявам.

Да добавя една снимка и за Humble-то : Публикувано изображение

Както виждате в момента се продават 6 игри : Тези в червения правоъгълник ще ги получите за 1$ ( само Mark of Ninja в стеам е 15 евро, така, че.... ) . Тези в Черния ще ги получите в случея за 4.61$ . Тази сума често може да се променя. За тези 4.61, получавате 6-те игри! Горе в жълтото се вижда времето което оставя докато се затвори офертата. Т.е 7 дена още. Ако желаете да поръчате тази оферта просто натискате “Purchase” и през PayPal се плаща. Често, като се пусне „бъдала“ (има си 14 дни до края) ако ги закупите в първите дни, като минат 7-8 дена, или първата седмица от бъндъла, ви подаряват и още 2 игри. Просто ей така, защото сте купили игрите още като са излезли. По този начин хората ви благодарят хах  . Повечето пъти тези пари.. макар и левче отиват за благотворителност, което е един хубав жест от хората. ( като поръчате игрите, пише дали искате да ги дадете за хората от екипа на бъндъла или за благотворителност ) . Както виждате в момента тази оферта, 7 дена вече е активна и остават още 7... за този период е поръчана 516 772 пъти. Сега умножете по средно 3$ ... и вижте колко пари са направени, само за 7 дни, от 1 оферта :)

Други сайтове като Хъмбълбъндъла са :
http://www.bundlestars.com/
http://www.indieroyale.com/
https://indiegamestand.com/

Това са сайтовете, които аз съм проверил , в които играя... в които съм пазарил. Всички, работят! Всички са проверени от мен! ( без Стеамгифта, ама там.. не иска питане хах )

Сайт в който да следите за всички безплатни игри в момента ( на промоция/оферта ) : http://www.topgamesp...ee_tracker.html

Надявам се да съм бил полезен. Каквито и да е въпроси, питайте с радост ще отговарям на каквото мога. Ако имате сайтове, който вие ползвате, давайте ги да ги добавим.

Мнението беше редактирано от emodinkov: 18.05.14 - 17:29

G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

Steam групата ми Всякакви новини с CS:GO, Bundle, GiveAway и много друго :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

еБългария?
13

Потребителят е неактивен   Alexanderkr 

• Регистриран: 21-August 11
  • Град:Варна
Защо в http://gameminer.ru/ имам само 5 въглища ? А се регистрирах преди няколко дена ? Нали уж на час дава 1 виглен ?
0

Ами виж на мен как ми е : Публикувано изображение

И така... като минат тези малко над 30 мин, се занулява и почва от 59 мин и така. При теб какво пише?

Може защото си скоро регистриран да ти дава по-малко....

Мнението беше редактирано от emodinkov: 19.09.13 - 18:55

G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   Alexanderkr 

• Регистриран: 21-August 11
  • Град:Варна
5 coal + 1 in 48 minutes Exchange gold

това ми го пишеше и като пуснах тук поста..
0

Никаква представа.... може да те удобряват нещо? Не знам. 100% обаче не трябва да си постоянно в сайта, че да трупаш точки.

Влез в профила си (цъкни на името) и дай "Sync Steam Account"

п.с След размисъл във WC-то :lol: си мисля, че може лимита ти да е 5 въглища... . Тъй като аз имам доста игри в steam, лимита ми е 50 и над него не мога да трупам .. виж тази снимка : Публикувано изображение

При теб какво пише там?

Мнението беше редактирано от emodinkov: 20.09.13 - 12:38

G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   planewalker 

• Регистриран: 26-February 05
Не знам доколко се вписва в темата, но Total Biscuit раздава 500 ключа за Torchlight 2, стига някой да напише конструктивен и смислен коментар ( и има късмет при раздаването ), под последният "content patch".

Не съм особен фен на torchlight, нито пък имам кой знае какво желание да обсъждам темите от видеото, но ако на някой му се занимава ... Ето го видеото:

2

Дигам темата от.... забрава хах

Пуснаха нов "бъндъл" ЦЪК

За 1$ получавате

Red Faction: Armageddon
Supreme Commander
Supreme Commander: Forged Alliance
The Guild 2
Neighbours From Hell Compilation

Ако платите 6$, освен тези за 1$ вземате:

Painkiller: Hell & Damnation
ArcaniA
Darksiders II
SpellForce 2:
Faith in Destiny
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   gringocekcu 

• Регистриран: 03-February 08
Миньор код ee71a9a284ddd9e7d8896b07fd73a028
0

Потребителят е неактивен   iRoNbg 

• Регистриран: 10-December 08
  • Град:Хисар
Някой може ли да ме покани в този сайт: http://gameminer.net/invite

Майла ми е: iron@abv.bg
Friends are flowers in the gardren of life!
BattleTag: Tomito#1366
Публикувано изображение
0

То пише :)

Вземаш кода на колегата отгоре или моя който е в подписа, пишеш го в "бланката" за регистрация и продължаваш :)
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   gringocekcu 

• Регистриран: 03-February 08
нов миньор код a05b68bd7d56d1326ad046effda12e88
0

Моя в подписа е още жив :)

Тези дни се надяваме да пуснат нов "бъндъл" с игри на далавера. Онзи ден си взех за 10лв всички излезли Half life досега :emote_drinks:
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   iRoNbg 

• Регистриран: 10-December 08
  • Град:Хисар
Даде ми някакво сандъче

Locked wooden crate
Requires Wooden key to open
The crate contains one of the following:
35 - 98 coal
28 - 55 gold
Paint
Curse
Steam game

От къде мога да го взема този ключ, за да го отворя?

Писането с цветен текст е забранено.
И се запознай с правилата на форума.
cerealkiller

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 11.10.13 - 19:38

Friends are flowers in the gardren of life!
BattleTag: Tomito#1366
Публикувано изображение
0

Срещу 20 злато, ще получиш :D
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е неактивен   Turbiniran 

• Регистриран: 03-November 11
  • Град:София
ЕДИТ: Намерих си invite code и съм вътре сега ще разуча малко ;)

Мнението беше редактирано от Turbiniran: 12.10.13 - 11:41

ed985f40ed6a7069e833fb569dff27ed
82df4e51bc70dd88a72c635c9100ce25
b6529a522757b172d7a8e43faaa3e230
0c698b192e441fc980f071659a7fb65c

Кодове за gameminer.net
0

Може да спечелите Мафия 2 или Цивилизация 5 (ОРИГИНАЛНА)

Влизате тук ---> Цък

Правите регистрация, след това си пускате Вота за най-добрата игра ( в категория ) и накрая вземате ключа. При мен нещо бъгна и не успях да взема ключ, но поне вие да вземете....

Ако някой му се занимава и има 2emaila и иска да ми вземе ключ и на мен, ще съм благодарен :emote_blush:
G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Потребителят е активен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
И на мен не ми даде игра не знам защо. Явно има някакъв бъг както и да е.
0

Потребителят е неактивен   tsunamito 

• Регистриран: 30-October 05
  • Град:Пловдив
Аз още вчера го пробвах тва и при мен няма key. Явно са им свършили бройките, игрите се осигуряват от тоя сайт - http://www.greenmang...ction/mafia-ii/
0

Потребителят е неактивен   sickdog 

• Регистриран: 20-August 04
  • Град:Свищов
Провах и аз. Пише ми че ни съм гласувал все още, а аз съм.
0

Явно, може да нямат бройки хах знам ли :D

Първия ден като пуснаха "промоцията" не можех да отворя даже сайта :lol:

П.С Един giveaway, не е за игра, но... слушалките са хубави :D Цък

Мнението беше редактирано от emodinkov: 14.10.13 - 17:32

G2A.com ЦЪК

or

Kinguin ЦЪК

еБългария?
0

Споделете тази тема чрез:

• (28 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login