Форум

Data.BG Форуми: Data.bg Никога няма да бъде тази която беше - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Data.bg Никога няма да бъде тази която беше

Потребителят е неактивен   pantelix 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-May 07
Аз съм един от многото разочаровани потребители на дата.бг. Не мога да повярвам в какво се превърна най посещавания и полезен сайт в България. Докато преди години хората обичаха дата с свободното си сваляне с торентите с всичко което беше тогава то сега дата се превърна в жалко отроче на алчността на собствениците и. Променихте визията на сайта- преодоляхме го макар все още неоправените бъгове в системата. Направихте линковете към песните кодирани за да не могат да се слагат в други форуми или сайтове- пак го преодоляхме. След това сложихте и таймер с който да ни изнервяте и разбира се в знак на алчност и самочувствие на най велики сайт го направихте платен. Това вече не можем да го преодолеем. Не знам дали знаете но във мрежата се пуснаха хиляди теми и сайтове които казват "Изтрийте файловете които сте качили в дата, защо трябва те да правят пари на наш гръб?" и аз съм на това мнение и си изтрих файловете. А не знам дали някой е забелязал но наистина сървърите ви са празни. Търсачката намира само някакви несъществуващи файлове и язък на тези които дадът 2,40лв за това да не чакат. Преди аз бях пуснал тема в която казах че ако продължавате в този дух дата ще спре да съществува и май съм прав, ако продължавате с тази алчност дата май няма да има кой да я посещава. Има много по добри сайтове от дата вече, и не защото те са по хубави а защото дата е много зле.
Това е моето мнение и искам админите да се замислят колко са спечелили от това че са я направили платена и колко са загубили. Спечелиха много пари но захубиха много от верните си потребители...
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace
абе пишльо що не седнеш да мрънкьйеш и плюеш сртещу rapidshare, а?
те също имат таймер
като не ти харесва айде марш у кофата - за теб единственото вярно определение е от 1 известна песен: "България не обича а аз съм еба*и пича"
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Потребителят е неактивен   Elwood 

• Регистриран: 18-February 05
Продължавай. Имаш известен талант в писането на научна фантастика. Само трябва малко да си оправиш правописа.
0

Потребителят е неактивен   esotsm 

• Регистриран: 04-March 05
  • Интереси:�����
Какво нападате момчето?
Или може би няма право да заяви позиция?
1

esotsm, на Oct 31 2009, 21:21, каза:

Какво нападате момчето?
Или може би няма право да заяви позиция?

принципно има
само че в случая важи максимата: "който плаща, той поръчва музиката"
като не иска да плаща => няма да ползва => няма право и на претенции

аз не смятам че платените услуги на портала ми носят ползи и не ги ползвам, но пък не си позволявам и да хленча за глупости
0

Потребителят е неактивен   tftd 

• Регистриран: 01-June 04
  • Град:София

hppavilion, на Oct 31 2009, 23:44, каза:

принципно има
само че в случая важи максимата: "който плаща, той поръчва музиката"
като не иска да плаща => няма да ползва => няма право и на претенции

аз не смятам че платените услуги на портала ми носят ползи и не ги ползвам, но пък не си позволявам и да хленча за глупости

Човека изявява мнението си :lol:
Аз също споделям мнението му. Въпроса, не е че дата.бг са станали платени, имат таймерери и така нататък.
Въпроса, е че ни правят на п*тки и ни хвърлят за зелен хайвер. "много е натоварена търсачката..." ... дръъжкииииии... :lol:
Това ме дразни най-много - лъжат. Да си кажат "Пичове.. ставаме платени.". Няма изобщо да им кажа 1 дума. Изборът е тяхен. Ама да ме правят на идиот и да ме лъжат... еми не благодаря :lol: :lol:
Дата.бг

Салса Спирит
0

Потребителят е неактивен   SeeKnDestroY 

• Регистриран: 03-February 06

hppavilion, на Oct 31 2009, 20:36, каза:

те също имат таймер

Че като имат таймър... какво? Услугите да не би да са еднакви, че да ми ги сравняваш, а малко се поинтересувай преди това и товага давай примери...
Публикувано изображение
0

SeeKnDestroY, на Nov 1 2009, 02:38, каза:

Че като имат таймър... какво? Услугите да не би да са еднакви, че да ми ги сравняваш, а малко се поинтересувай преди това и товага давай примери...

искаше да ти нарисувам цветна картинка че говоря за free file hosting and downloading-а ли? тази услуга е 1:1 аналогична и при двете компании
0

Потребителят е неактивен   freesoft 

• Регистриран: 08-August 03
  • Град:unknown
  • Интереси:unknown

tftd, на Nov 1 2009, 02:05, каза:

Човека изявява мнението си :lol:
Аз също споделям мнението му. Въпроса, не е че дата.бг са станали платени, имат таймерери и така нататък.
Въпроса, е че ни правят на п*тки и ни хвърлят за зелен хайвер. "много е натоварена търсачката..." ... дръъжкииииии... :lol:
Това ме дразни най-много - лъжат. Да си кажат "Пичове.. ставаме платени.". Няма изобщо да им кажа 1 дума. Изборът е тяхен. Ама да ме правят на идиот и да ме лъжат... еми не благодаря :lol: :lol:

Членуване и пунктуация...
Това са най-ужасяващите няколко изречения "EVER"!
0

В тази тема изглежда са писали само тези които имат кяр от цялата работа с дата. Надали други мислят така. Проверете другите форуми и вижте кво пишат за вас! Аз само ви го казвам в очите. Хленчел съм бил, какъв виц приятелю. Дата не съм я ползвал откакто я направихте платена празна кофа с боклуци кат тебе. За теглене на Безплатна музика има Торенти , има и Google. 99 % от хората мислят като мене. Надали някой ще подкрепи алчността ви като ви даде някой лев.
0

Потребителят е неактивен   esotsm 

• Регистриран: 04-March 05
  • Интереси:�����

freesoft, на Nov 1 2009, 04:40, каза:

И ти голям ценител на правилния български език се оказа с това "EVER" накрая...
0

Потребителят е неактивен   bloodyroot 

• Регистриран: 29-April 03
  • Град:София
  • Интереси:COMPUTERS
Право е момчето и не е само ДАТА.БГ така повечето монополисти от миналото а и някои по от скоро са същите ... а и екип-а са едни ... аххахаах :lol:
0

hppavilion, на Nov 1 2009, 02:43, каза:

искаше да ти нарисувам цветна картинка че говоря за free file hosting and downloading-а ли? тази услуга е 1:1 аналогична и при двете компании

Браво! :lol:
И? Дай сега разликите...
Публикувано изображение
0

tarantulaXXX, на Nov 1 2009, 17:14, каза:

Нима песните, филмите, програмите, игрите и всичко останало е ваше. Не разбирам как така ще правят пари на ваш гръб.

За да бъдем по-точни - изкарват пари от нашия труд, а именно намирането и качването (много често проблемното, заради неработещите постоянно FTP сървъри) на различни програми/музика/филми... Ако беше направено с точкова система - всеки който е направил еди колко си трафик за седмицата да има бонус да сваля без да изчаква... щеше пак да е нещо... поне човек да има стимул да качва тук...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас

pantelix, на Nov 1 2009, 09:45, каза:

В тази тема изглежда са писали само тези които имат кяр от цялата работа с дата. Надали други мислят така. Проверете другите форуми и вижте кво пишат за вас! Аз само ви го казвам в очите. Хленчел съм бил, какъв виц приятелю. Дата не съм я ползвал откакто я направихте платена празна кофа с боклуци кат тебе. За теглене на Безплатна музика има Торенти , има и Google. 99 % от хората мислят като мене. Надали някой ще подкрепи алчността ви като ви даде някой лев.

Прав си, но какво да направим, а и какво ми пука за някакъв западащ сайт?!?
Аз посещавам този форум само заради раздел Спорт, иначе тази тема е много остаряла, вече не и е времето. Торентите ги махната преди години, търсачката я прецакаха и направиха платена, остана само някакъв въшлив, вечно с някакви проблеми и профилактики форум, в който 20 човека си спамят.
Почти всички потребители си изтриха качените неща, в момента никой не качва( и да иска не може :lol: ), посещаемостта рязко пада... the end is getting very close :lol:
0

Потребителят е неактивен   nokiata 

• Регистриран: 17-December 04

hppavilion, на Oct 31 2009, 20:36, каза:

те също имат таймер
като не ти харесва айде марш у кофата - за теб единственото вярно определение е от 1 известна песен: "България не обича а аз съм еба*и пича"

ами да пич съм. рапидшеър е чужд сайт, този е български ДЕМЕК главно ние си го ползваме. в рапидшеър и други подобни слагат файлове за интернационално сваляне понеже от азбеджикистан може да нямат достъп до някое африканско фтп пространстов за да свалят фирмуеъри, мп3-ки, програмки ала бала. после се трият автоматик файлчетата, не седят вовеки. там е темпорари място само! а забелязал ли си, че има и лимит на броя сваляния PER DAY? или забелязваш колко си тъп?!?!
ами да България,,, за къф кур смениха търсачката и я направиха с толкова смотани алгоритни, че дори аз бих направил по-добра. та поне да имаше опцията да показва повечко резултати. то добре ни намира 10 000 резултата и ни ги показва по 10 по 10 по 10... претоварвали се сървърите. некадърни е свързването и машините ви! посещения ала бала, всичко идва пак от нас! понеже качаме, всеки влиза да си изтегли новата мп3-ка, програма, уиндоус...
0

freesoft, на Nov 1 2009, 05:40, каза:

Продължавай. Имаш известен талант в писането на научна фантастика. Само трябва малко да си оправиш правописа.

Като цяло навсякъде е пълно е с дървени философи ,които като знак на ниска умствена култура се заяждат за правописа ,а не се забелязват как те пишат. Бил съм свидетел на доста като тебе които като видят че са прекалено малоумни започват да се заяждат за най малкото. Какво не можеш да отговориш подобаващо и да защитиш позицията си със зрели думи защото си малоумен? Е приятелю научи се първо ти да пишеш и тогава давай съвети на другите или пък щом не можеш да разбереш едно просто изречение в което е объркана пунктуацията то какво говори това за теб?...Бавно развиващ?!... А сега едно предизвикателство- намери грешки в това изречение- Ти си пълен ТЪПАК!!!!

Мнението беше редактирано от pantelix: 05.11.09 - 16:21

0

Потребителят е неактивен   xypuh 

• Регистриран: 04-February 06
  • Град:Бургас

hppavilion, на Oct 31 2009, 21:36, каза:

те също имат таймер

Абе пошльо каде сравняваш rapidshare със дата бг ? няма да давам сравнения че е яко смях
0

Потребителят е неактивен   oppoppoppqq 

• Регистриран: 09-February 09

hppavilion, на Nov 1 2009, 02:43, каза:

аве, льольо, искаш ли да ти дам пример за десетки хостинг сайтове, дето не се плаща а и не се чака?

Ква е приликата с рапидшеър? Къде им е търсачката на рапидшеър? Къде са точките, дето се дават? Ти въобще в час ли си?

Цитат

Нима песните, филмите, програмите, игрите и всичко останало е ваше. Не разбирам как така ще правят пари на ваш гръб.

А нима е на дата.бг? Твойта аналогия означава ли, че ако утре някой мой познат открадне 100 диска с Уиндоус мога спокойно да отворя една сергия на центъра и да ги продавам по 100 лв парчето?

Какво да кажем за галерии и други лични файлове, те не са ли на юзерите? Дата.бг дава ли някакъв дял от това, че н броя хора са ги сваляли? Дата.бг дали пита някой дали иска да му се индексират файловете в платената търсачка? Ти чел ли си въобще как стои въпроса с търгуването на всичкия тоя нелегален софтуер?

Щото с тая платена търсачка, а и с търсачката като цяло дата.бг продава една нелегална услуга.
0

Не само продава нелегални неща но и продава нашите неща. Какво мислите че е дата вече? Дали някой си дава парите да тегли музика от тука. ПОвечето потребители си изтриха песните и търсачката при търсене на една чалгийска песен която преди се повтаряше по 100 пъти сега не може да я намери. Програми, видео всичко вече го няма. България обича свободата! и това е доказателството че потребителите ви си тръгнаха. Мислите ли че някой използва отдела ви за запознанства? А колко човека ползват форума ви? Колко ли бяха преди това се замислете. НАПРАВЕТЕ ДАТА СВОБОДНА!!!
0

Споделете тази тема чрез:

• (10 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login