Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1284 Страници) +
  • « Първа
  • 1282
  • 1283
  • 1284
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е неактивен   GTRR 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

Преглед на мнениеsteam21, на 14.10.19 - 20:30, каза:

НА това му викам: EБАТИ ЯКОТО ОТНОШЕНИЕ

Правила,колега.Правила....всяка мацка си ги определя.Като не ти изнася,вдигаш гълъбите.

Мнението беше редактирано от GTRR: Вчера, 20:39

1

Потребителят е активен   Spas871 

• Регистриран: 05-April 19
  • Град:Бургас

Преглед на мнениеarrow82, на 14.10.19 - 19:27, каза:

Добър вечер пичове, след тази дискусия ви гарантирам, че наплива при Рая ще скочи тройно. По добра реклама от тази"здраве му кажи" даже аз самия се поддадох и завъртях телефона но както се и очакваше нямаше отговор. Но така или иначе отива във Варна и там да се оправят с нея.

Верно ли ще идва към Варна? Аз я бях питал преди около 3 седмици дали ще идва и каза че засега няма такива планове.
0

Потребителят е неактивен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

Преглед на мнениеSpas871, на 14.10.19 - 21:00, каза:

Верно ли ще идва към Варна? Аз я бях питал преди около 3 седмици дали ще идва и каза че засега няма такива планове.

Вярно е да.Първо Варна,после Пловдив и обратно в София
1

Потребителят е неактивен   Vladii1777 

• Регистриран: 06-May 18
Мисля че “наплива” след рекламата и не е бил толкова голям :D
0

Потребителят е неактивен   DPfan1 

• Регистриран: 18-June 19
  • Град:София

Преглед на мнениеMukaveev, на 08.10.19 - 09:26, каза:

Може, но размяна срещу друг фб профил!

Имам профили и на тези двете:
https://www.alo.bg/5875052
https://www.alo.bg/6254615

Поздрави, и пишете ми на ЛС!

Колеги, това е абсолютно недопустимо! Категорично не трябва да се правят такива размени!

Момичетата си имат личен живот, много често сериозни връзки, друга работа, колеги, приятели и т.н.! Това, че Ви е дала профила си, не Ви дава право да го раздавате, та макар и на ЛС!

Имам конкретен случай с моя позната, която преди две години беше изтипосана в друг Форум, с профилната й снимка - и обяснение коя е. Момичето не знаеше къде се намира и какво да прави в продължение на месеци. Долно и некоректно е това, помислете си добре преди такива размени!

Аз все още имам такива профили в моя FB, но никога и с никой не бих споделил подобна информация, съветвам Ви и Вие да не го правите!
Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си.

Е.П.
0

Потребителят е неактивен   davyjones15 

• Регистриран: 18-May 13
Колеги някой да знае нещо за тази:
https://www.alo.bg/6274584
0

Потребителят е активен   patilan1 

• Регистриран: 01-June 13

Преглед на мнениеDPfan1, на 14.10.19 - 11:09, каза:

С изключение на Лорета, според мен младите като цяло не ги бива, и то най-вече в самия процес - нямат толкова опит, не са толкова активни, не знаят и не могат да възбудят мъжа както трябва. Говоря генерално. Не могат да се сравняват с 30+ годишните им колежки (които са добри, разбира се).

Ми не съм съгласен :)

Не ти е нужно да е някаква отракана и опитна, и като идеш да започне веднага да те обработва. Използваш красотата и еротиката на момичето за да се възбудиш, самата нея. При мен това става за секунди. Точно това го обясних онзи ден на Моника. Тя ме гледа че бях готов още като я докоснах - и ме попита кой според мен е най-добрият афродизияк. Чукнах я по хубавата главица, и и казах че това е мозъка, по-силен от него няма. Френска ми прави доста след като вече бяхме правили секс - и то не за да ми го вдига, а просто защото е приятно.

Няма нищо по-хубаво от 20 годишна нимфоманка, поне когато стане дума за платен секс. И мога да ти изброя поне 10 от платените в ало-то, и все са 20-25, не повече.
0

Потребителят е активен   patilan1 

• Регистриран: 01-June 13

Преглед на мнениеVladii1777, на 14.10.19 - 16:42, каза:

Колега сериозно ме накара да се смея с глас.Ходил съм при тази госпожица и доста често я виждам в ст.град .Но нито визията и е толкова впечатляваща, нито цената за едно свършване 150 лева не мисля, че е адекватна, незнам какъв кетъринг ти е предлагала, но ние отиваме там да ебем не да ядем. А от друга страна незнам, какво те провокира да напишеш такъв коментар стил турски сериал. За мен тена и не е шоколадов, както на снимките както и когато ходих аз беше с увиснали гърди може да има разлика защото и на снимките и който виждам че ползва разни програми изглеждат различно, но това ми прелича на реклама с цел да се пополяризира . Мое мнение . Успех.

Рая си е наред, стига сте го хейтвали момичето. Чука се като хала, знае много добре какво трябва да прави в леглото и как да си изкара парите, и е много позитивно и весело девойче. Като не знаеш как да виждаш жената, не я коментирай.
0

Споделете тази тема чрез:

• (1284 Страници) +
  • « Първа
  • 1282
  • 1283
  • 1284
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

41 потребители четат тази тема
5 регистрирани потребители, 36 гости и 0 анонимни потребители

1. dcntd,
  2. p0b1rkan,
  3. jamesssrz,
  4. patilan1,
  5. Bariis

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login