Форум

Data.BG Форуми: Сървър под Linux - проблем - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Сървър под Linux - проблем

Потребителят е неактивен   daun 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-April 14
  • Град:София
Здравейте. Опитвам се да подкарам сървър под Ubuntu 14.04 (64 bits), но съм зациклил на една стъпка. Целта е да поразцъкваме с хора от квартала понякога, а не да стои 24/7. Също така да мога да се възползвам от 1000fps. Сървърът се опитвам да го подкарам на отделна виртуална машина. Водя се по този туториъл в нета -> http://korbinbrown.c...n-linux-ubuntu/

Стигнах до:
Run SteamCMD

./steamcmd.sh

Но ето какво се случва след това:

Публикувано изображение

В сайта пише, че трябва да се случи това: The program will update itself and you’ll be brought to a Steam prompt. Login anonymously.
Такова нещо при мен не се случва както виждате. Моля за помощ.
0

Потребителят е неактивен   memmo 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-January 03
  • Град:Кърджали

Преглед на мнениеdaun, на 07.03.15 - 13:18, каза:

В сайта пише, че трябва да се случи това: The program will update itself and you’ll be brought to a Steam prompt. Login anonymously.
Такова нещо при мен не се случва както виждате. Моля за помощ.

и ти очакваш сървъра на ланката да се свърже със стийм и да си свали ей така необходимите му файлове ? правиш ли разлика между non-steam и steam сървър . първият (който е подобен на твоя) няма официална steam поддръжка . за да ти изпише така трябва да си плащаш .
защо ми е хубаво в индианския вингвам ? no windows no gates apache inside .
-----------------------------
we will crack it
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login