Форум

Data.BG Форуми: Молба за работа за инвалид - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Молба за работа за инвалид

Потребителят е неактивен   gggaaagggooo 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-December 06
Здравейте! Казвам се Гаврил, на 25 години съм, инвалид 100%. Завършил съм "Промишлена електроника". В момента съм студент първа година в МВБУ "Маркетинг и комуникации" дистанционна форма.
Молбата ми е следната, ако вие или някой ваш познат може да ми помогне в намирането на работа, ще съм безкрайно благодарен. Имам едно условие и то е тя да не е свързана с компютър или, ако е то да не е повече от 3-4 часа, защото имам и проблем със зрението. Занимавал съм се с много неща - изработване на сайтове на html и css(спрях, защото не ми препоръчват продължителна работа с компютър), за една турска фирма сглобявах пластмасови елементи, но тя фалира.... Имам опит с Photoshop, Word, Excel PowerPiont и др. В сайтовете за работа попадам на недобросъвестни хора за надомна работа, искат нещо като първоначална вноска, за да ми изпратят материали и накрая нищо не става. Живея в село Врачеш на няколко километра от Ботевград. Ходил съм и разпитвал навсякъде в града, но все казват, че няма подходяща работа за мен и ме отпращат с уговорката да ми се обадят, ако изникне нещо.
Нямам никаки финансови претенции, всеки лев ще е в плюс и най-важното ще се чувствам полезен на себе си и семейството.
Ако някой ми даде шанс, ще съм му благодарен завинаги!

Мнението беше редактирано от gggaaagggooo: 01.07.15 - 22:40

"Има само едно нещо на света по-лошо от това да говорят за теб и то е да не говорят за теб."
8

Потребителят е неактивен   tarantulaXXX 

• Спасен от Бога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:Паяжината
Вдигам ти темата. На хората с увреждания трябва да се помага.
Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще.
8

Никой ли не може да помогне? :-(
"Има само едно нещо на света по-лошо от това да говорят за теб и то е да не говорят за теб."
0

Локвайте. Всичко се нареди! :)
0

Потребителят е неактивен   Ivanov84 

• Регистриран: 26-February 17
  • Град:Пловдив
Добър ден!Използвам темата да помоля за същото като човека по-горе - за възможност да работя и да се издържам самостоятелно.Казвам се И.Иванов на 32 г.съм от Пловдив, със 62% инвалидност.Ниският процент се дължи на отлично контролирания диабет,който имам.Мога да предоставя при поискване документи от ендокринолог и личен лекар,чрез които да удостоверя,че това,което казвам е истина.Завършил съм "Макроикономика" - бакалавър,а в последствие магистратура "Счетоводство и анализ" и двете в ПУ.Имам опит като оперативен счетоводител в бюджетно предприятие,всъщност повечето от стажа ми е оттам.Иначе съм работил доста неща, които ги няма в книжката,защото бях без договор - бояджия,куриер,помагал съм при ремонт на баня.В бюрото по труда,където съм регистриран от доста време,не могат да ми помогнат-насочват ме към неподходяща работа - или е тежка физическа,или се оказва,че работодателя търси хора със знания,които аз нямам,но мога да се науча,ако ми се даде възможност.Не могат да ме включат и в нац.програма за работа на хора с увреждания,защото има безумно изискване да си над 72 %.Практически мога да работя почти всичко,имам чиста шофьорска книжка кат.В,справям се с компютър,не се плаша от научаването на нов софтуер,не пречи да пътувам до близки населени места,ако работата е там.Единственото,което избягвам е нощна смяна и тежък физически труд.
Ще съм дълбоко признателен ако някой подаде ръка!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login