Форум

Data.BG Форуми: Видеонаблюдение въпроси - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Видеонаблюдение въпроси

Потребителят е неактивен   Speedevolution 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-October 10
Здравейте! Първо искам да се извиня, че бъкел не разбирам от това за което ще питам, но се надявам някой ще съдейства! Съвсем случайно изрових едни архивни неща, които се чудя дали могат да бъдат полезни. Става въпрос за CCD Камери (каквото и да значи това), 3 на брой - Philips observation camera + по - голяма някаква камера (tokina - на обектива пише) PROVU-BW CCD Camera + DVR (или нещо подобно) устройство на което пише - Videotec S.r.l SW41SK - кабели няма никакви (не съм наясно какви трябват, изглеждат на малките камери като за интернет кабели, а на голямата камера и на устройството изходите/входовете изглеждат като на обикновена ТВ букса от антена(не зная така ли е). Интересува ме стават ли за нещо тия машинарий и мога ли да си сглобя от тях нещо като система за домашно видеонаблюдение. Като информация знам, че до последно са работили в някаква банка, но поради Ъпгрейд са махнати и от доста години стоят скатани при мен без да знам. Интересува ме първо не съм наясно дали ще станат за външна употреба, около къща/двор и заслужава ли си според вас. Второ ме интересува това устройство предполагам няма как да записва, а само ще предава картина, как мога да го вържа с телевизор/компютър или... който има познания, търпение и желание да обясни заслужава ли си и как цялата работа :) , ще прикача снимки на нещата за по ясна представа, благодаря предварително!
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   petko231 

• Регистриран: 15-August 15
  • Град:Враца
Много ли са стари тези камери?
0

Потребителят е неактивен   polislavcheva 

• Регистриран: 28-September 15
  • Град:София
Според мен по-добре не си усложнявай живота. Ако искаш да сложим видеонаблюдение на дома си, има доста добри и евтини варианти. Лично аз си взех тези две камери от http://www.kassabasy...denie/ip-kameri , като смятам, че цената им е доста добра.

Мнението беше редактирано от polislavcheva: 11.02.17 - 11:39

0

Потребителят е активен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград
Един вдига тема от преди 2 години а Polislavcheva не пропуска да се саморекламира.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   polislavcheva 

• Регистриран: 28-September 15
  • Град:София
Нямам за цел това, а искам да помогна на човека. Споделям мнение, нищо повече. :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login