Форум

Data.BG Форуми: The Walking Dead / “Живите мъртви” (2010) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (54 Страници) +
  • « Първа
  • 52
  • 53
  • 54
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

The Walking Dead / “Живите мъртви” (2010) Сезон 7 Епизод 15 - 26 март 2017

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Видя някой определено, иначе и аз мислех как ще разбере за женките от блатото, те бяха пълни с оръжие. Но определено се взря и видя нещо или някой, по скоро второто за мен.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Оказах се прав за Рик защо се усмихна, а именно, защото видя потенциални съюзници. :)
Това зомби с което се бори беше доста впечатляващо и страшно. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
Водачката им малко хахава, а и каза, че не си дават зор. Не знам как могат да разчитат на тях, като тия не си дават зор и може да отсвирят нашите в най-неподходящия момент.
0

• God Gave Rock 'N Roll
Тази серия беше пълнеж. Не знам каква ще е ролята на Юджийн в падането на "спасителите", но щом цяла му посветиха ще да е решаваща?
0

• Madridist
Поне разбрахме кой е освободил Дарил, въпреки че съмненията бяха точно към нея. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Тези двете скърбящи пикли дали няма да объркат цялата работа след като решиха да тръгнат да убиват Нигън?
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
Определено ще разбунят кошера и объркат работата. Нещата трябва да се стиковат между групите, а и кралството не са кандисали. Онези от блатото още не е казала за тях, изобщо къде са тръгнали? :emote_focus:
0

• Madridist
Тя едрогърдестата (Тара) нали започна да казва на Рик за тях и оръжията, ама не дадоха какво точно му казва. Явно беше от епизода, че тя се колебае и като срещна Рик му каза, че трябвала да му каже нещо и смениха кадъра с Росита.

Ще видим какво ще стане, ама дано не успее плана им.

А Рик накрая май ще вземе да очисти водачката на клошарите, че тя нещо му се дърли и той едвам я търпи заради ситуацията. Впоследствие може да и тегли куршума, защото гледам, че тя постоянно сменя договорката. Първо се разбраха за оръжия и им осигуриха, а сега иска още и си мисля, че накрая пак ще извърти някой номер, но Рик тогава вече няма да я търпи. :D

Дано само Рик не умре в края на сезона, защото това ще убие сериала. Не ми хареса разговора в колата с Мишон и заръката му ако не оцелее в тази битка тя да ги поведе. Дано не е намек на сценаристите какво да чакаме в края на сезона, защото ако го убият то по-добре да не снимат сезон 8. Какво ще гледаме там, сборище на пикли и някакви страхливци + немислещият Карл, който действа прибързано. Само един Дарил остана, който си заслужава да е водач, ама само с него няма да го бъде. :)

Много жени станаха, а в последно време само мъже умират като започнеш от Тайрийс и свършиш с Глен или Спенсър, но той не беше важна фигура. Последните жени, които умряха и които са нещо повече от пълнеж т.е. имат някаква главна заслуга са Бет, Андрея и Лори и то в този ред. Време е някоя друга да замине и като нищо може да са именно Росита и Саша като на първата вече и се размина след опита да убие Нигън. Не останаха свестни мъже готови на всичко като на броим Рик и Дарил.

Остават 4 епизода, така че няма време за каши, които да се поправят и ако стане нещо заради женките трябва да действат без план и подготовка и с наличното. Според мен Кралството ще се включи в последният момент и ще изиграе ключова роля за победата нещо като епизода от Игра на Тронове и Битката на копелетата, когато Кутрето дойде накрая със Санса и обърна нещата в полза на Джон. :D

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 07.03.17 - 02:26

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

• Madridist
Знаех си, че ключа за включването на Кралството ще е някакво подобно развитие и още като почна епизода там с подаръците към Морган си викам малкият ще го отнесе още повече като стана ясно, че ще има среща със Спасителите и той трябва да е там. Не очаквах обаче Морган да се пречупи така и да се върне към старият си образ на корав убиец, но за сега това ще е от полза за битката. :)

Керъл и тя ще се развихри сега като разбра какво е станало. :emote_drinks:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
Хубавото е, че ще го играят странични и непредвидими играчи. Когато почне всичко Розита и другата, Керъл, Морган и Дарил ще са партизани в тила на врага. :D
Не знам колко епизода е този сезон, но не ми се иска развръзката да остане за следващия, както с губернатора.
0

• Madridist
Сезон е от 16 епизода както всички останали до сега, ако не броим първи и втори сезон, които бяха съответно от 6 и 13 епизода. :)
Остават още три епизода, а финала е на 2 април.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
За три епизода имат време да разгърнат и завършат битката спокойно. Предполагам в следващия цицестата ще издаде женките от блатото и така коалицията ще се завърши.
0

Потребителят е активен   shemi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
Публикувано изображение

:lol2:
0

• Madridist
Саша дали не гушна букета? :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Birthright 

• Регистриран: 23-October 09
Или ще я убият директно, или ще я ползват като коз по някакъв начин в битката и пак ще я убият :D
Толкова нелогични решения от 2 жени не съм виждал, хората се готвят да се бият, тея тръгнали сами о.О

А този сезон ми се вижда доста скучен. Първата му серия беше невероятна, след това 14-15 епизода нищо, и след 2 седмици сигурно ще умрат 100 човека от двете страни. В IMDB или някакво интервю, не помня вече, бяха казали, че последната серия на сезона щяла да бъде най-кървавата досега от началото на сериала. : )

>> http://www.imdb.com/...ref_=tt_trv_trv

Мнението беше редактирано от Birthright: 21.03.17 - 11:36

0

• Madridist
Ами от две скърбящи жени какво да очакваш, а и Саша по скоро тръгна заради Росита не толкова заради себе си и да не я оставя сама.
Впоследствие като се сближиха Саша реши да действа сама, ама може и да и се размине гледам, че и Дарил е цъфнал сам там и дано не загине и той заради тези двете пикли. :angry:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
Нещо много солови изпълнители и всеки решен, че той ще оправи проблема. Имам чувството, че Юджийн нещо също е намислил и за това не искаше да се върне с тях. В серията за него още се усъмних и дано се окажа прав, да помогне с някой саботаж.
0

• Madridist
Ако беше така можеше да им каже, че има план, но не той се скри на кълбо като жена и хленчеше да се махат. Просто си повярва човека, че става нещо от него и се почувства желан и се опияни от властта. Ако има нещо такова като план за помощ вероятно ще го задейства в последният момент, а не че е планирал такова нещо от самото начало. :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   DarylDixon 

• Регистриран: Вчера, 12:58
  • Град:София
Привет, фенове на сериала. Любим жанр и следя с интерес от самото начало епизодите. Този сезон изглежда прекалено муден, а започна толкова обещаващо. Относно епизод 14 и самият му край, според мен това бе Дуaйт, но да видим. От промото за 15-та серия, Грегъри е на на път да стори голяма глупост, а Саша все още не се е срещнала с Лусил. Довечера ще разбера, като го изтегля.

Дано видим голяма мелачка в последния 16-ти епизод!
0

• God Gave Rock 'N Roll
Снощи умрях да се смея как свърши епизода. :lol2:
Прав излезе колегата че е Дуаайт, но имам съмнения че го изпраща Нийгън. Нали държи жена му, а и каза на Саша, че едно птиченце му изпяло, че Рик е намислил нещо.
Имам съмнение, че развръзката ще е в следващия сезон. Ще стане голям мармалад и няма да има развръзка.
0

Споделете тази тема чрез:

• (54 Страници) +
  • « Първа
  • 52
  • 53
  • 54
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login