Форум

Data.BG Форуми: Как да напълнея саръзмерно? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как да напълнея саръзмерно?

Потребителят е неактивен   ffss 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-July 08
Мъж на 26г. почти. Ям 2 пъти на ден на обяд нещо готвено или закуска и вечер също нещо готвенол Ям доста тестени изделия, вредни храни , но и полезни домашни неща и месо също. Движа се доста такава ми е работата назад напред по цял ден пия доста вода имам бърз метаболизъм. Въпроса ми е доста съм слаб за ръста си и в последните 3 години напълнях с 10кг което не си личи особено освен малко на шкембето ми сега съм като сомалийче с коремче и кльощав. Има ли начин да се храня по някъв друг начин и с определени неща за да качвам кг саръзмерно. Не мога да ходя на фитнес защото ме е срам и нямам воля да тренирам и да правя мускули понеже не виждам смисъл в това, просто искам например ръцете ми и краката например да не са толкова слаби.
175см съм, 56-57кг, пред 3 год бях 45-46кг още по зле, сега нещо взех да се очичквам, но явно не се храня правилно и не тренирам, пробвал съм в домашни условия да тренирам и после решавам че няма смисъл и си стоя така не ми пречи просто не искам все да ме питат ти болен ли си и що си толкова слаб яж малко :D Скапвам се на работа по цял ден дори по някога нямам време да ям и ям чак към 2-3 следобяд и нямам сили направо за нищо пия вода много, но не помага и в нас като се прибера съм сканпан и изморен нищо не ми се прави ям квото има и това е. Кръвното ми е 90/60 не знам дали има нещо общо, но на скоро бях колабирал от ниско кръвно 75/60 беше и ме водиха в спешното. Постоянно съм отданал и нямам сили за нищо.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login